O czym chcesz poczytać na blogach?

Wellington hotel

Blog nikaa0401

Misiu.Misiu.Misiu.Misiu.Misiu.Misiu ♥- Co robisz?
- Jestem w Nowym Jorku, czekam na limuzynę, która zawiezie mnie Wellington Hotel, gdzie wypiję lampkę szampana z Jamesem Bondem, dzięki któremu wystąpie w najnowszym sezonie CSI Miami.
- Naprawdę?
- Nie, na fejsie siedze. 

` Moje serce bije zupełnie bez sensu.. - bloog.pl

- Co robisz?

- Jestem w Nowym Jorku, czekam na limuzynę, która zawiezie mnie Wellington Hotel, gdzie wypiję lampkę szampana z Jamesem Bondem, dzięki któremu wystąpię w najnowszym sezonie CSI Miami.

- Serio?

Blog eternallyinsane

Suką ale posiadam swój honor , godność i klasę a o to w dzisiejszych czasach ciężko.
BO JA MAM DZIECKO Z INFOBOTEM ! ;D

- Co robisz? - Jestem w Nowym Jorku, czekam na limuzynę, która zawiezie mnie Wellington Hotel, gdzie wypiję lampkę szampana z Jamesem Bondem, dzięki któremu wystąpię w najnowszym sezonie CSI Miami. - Naprawdę? - Nie, na fejsie siedzę.jestem jak Kleopatra , interesuje mnie tylko złoto .
Genialnie jebiesz mi.

A może do Nowej Zelandii?

sobota, 26 maja 2007
Gdzie zamieszkać w Nowej Zelandii? Part 2
Home… Dla tych, co myślą o Nowej Zelandii odrobinę poważniej na pewno sprawą newralgiczną jest dach nad głową. Hotel, Motel, Hostel nie są w takim przypadku ekonomicznym rozwiązaniem. Do dyspozycji jest kilka innych rozwiązań: wynajem pokoju, domu/apartamentu, kupno domu/apartamentu, budowa domu...
Więcej » .
Mialam ostatnio okazje rozmawiac ze znajomymi na temat jedzenia w Nowej Zelandii. Jest oczywiscie trochę inny wybór niz w Polsce ale wchodzac do sklepu nie przezywamy szoku kulturowego.
Więcej »

04:50, szaghata , Po prostu NZ
Link Dodaj komentarz »
Happy Diwali!
W niedzielę bylismy w Wellington na "Diwali Festival". Jak sama nazwa wskazuje jest to indyńskie święto światła.

nieustalony blog

Sierpień 2008


strona główna
2008-08-12 22:14:34
Montevideo
- Gdyby pojechał do Montevideo lub Wellington i poprosił bym mu towarzyszyła zrobiłabym to bez wahania. Gdyby zamieszkał w Mediolanie, Rzeszowie czy Dortmundzie też. Bez wahania. - A. wypowiedziała te słowa bez większych emocji, ale nie beznamiętnie. Te dwa zdania zabarwione były bezkompomisowym zdecydowaniem, ale.
Perfumami, którymi psikały się potajemnie w ekskluzywnych perfumeriach w porządnych dzielnicach. Dyskoteka byłaby naprawdę kiepska, gdyby nie świetny didżej. Wchodząc do lokalu z zamknietymi oczyma (i nosem rzecz jasna), można by pomyśleć, że jest to dyskoteka w pięciogwiazdkowym hotelu gdzie bawią się niewyobrażalnie bogate dzieciaki jeszcze bardziej niewyobrażalnie bogatych gwiazd show-biznesu, przetwórstwa surowców naturalnych lub handlarzy bronią. Chłopak był genialny. Z wyglądu rosły dwudziestoparolatek o urodzie wybitnie południowej lecz bez tej.