O czym chcesz poczytać na blogach?

Welcome to the rileys

K R I S T E N - S O U R C E Your #1 source about Kristen Stewart - Onet.pl Blog

Welcome to the Rileys
› Data realizacji: 23 stycznia 2010 (USA)
› Status: TBA
› Czas trwania: nieznany
› Rola: Mallory
› Reżyser: Jake Scott
›.

Blog kaya2564

Stron gazet. Kristen jednak nie chce być aktorką tylko jednej roli. W tym roku premierę będą mieć aż cztery filmy z jej udziałem: Zaćmienie, The Runaways, Yellow Handkerchief i Welcome to the Rileys, w którym gra... prostytutkę.

Jeśli jesteście ciekawi, jak poradziła sobie z tym wyzwaniem, mamy dla Was jedną ze scen.

Czasami przychodzi taki czas, że trzeba podjąć ważną decyzję. - Onet.pl Blog

Jakiegoś czasu nie miałam ochoty pisać nowych postów. Te ostatnie pisałam po prostu z przymusu, sama nie wiem po co. Pewnie dostanę komentarze, typu: ,,jaka ty głupia jesteś'' itp. Ale to, że nie mam już ochoty pisać tutaj, nie znaczy od razu, że nie lubię już ,,Zmierzchu'' czy Kristen. Szczerze mówiąc to wy nie macie pojęcia, jaką ja jestem fanką KStew. To moja.Żeby grono fanów naszych idoli się mnożyło i mnożyło. Życzę też dużo szczęścia mojej wielkiej idolce - Kristen. Z niecierpliwością wyczekuję ,,The runaways'', ,,Welcome to the Rileys'', ,,Zaćmienia'' i wszystkich jej filmów. Ale kochani, nie odchodzę z Onetu, o nie. Bedę dalej pisała opowiadanie na Hot-Feeling. Tam możecie mnie znaleźć i informować o.

Blog twilightowa222

Padały takie propozycje,aby Robert wcielił się w tą rolę,ale nigdy nie zostały zatwierdzone,ani potwierdzone. Love mówi również,że osobiście dobrze nie wie kto to jest Robert Pattinson i go nie zna.Komentarzy: 2010-04-11 A teraz coś z życia Kristen. Jak wiadomo aktorka zagrała w filmie "Welcome to the Rileys" , gdzie wcieliła się w rolę16-letniej striptizerki, Mallory. Kris przyznała,że taniec na rurze wymaga poświęceń. Oto wypowiedź aktorki na ten temat:


.