O czym chcesz poczytać na blogach?

Według

Ożarów Mazowiecki – Blogi

Fałszowania dokumentów, planów, uchwał rady miejskiej i szereg innych czynów na przestrzeni bardzo wielu lat. Aktualnie w kręgu zainteresowania śledztw dotyczącej naszej gminy Ożarów Mazowiecki jest około 35 osób. Są to osoby związane z samorządem. Ich personalia, funkcje i statusy nie są ujawniane ze względu na dobro postępowań. Zobacz też:  Skandal w urzędzie gminy  - Ożarów Mazowiecki

.   .   .   .   .      inne

Decyzja starosty powiatu warszawskiego zachodniego Jana Żychlińskiego na wprowadzenie ścieków do rowu melioracyjnego. Zobacz pozwolenie wodno prawne  > >

Transparetne Starostwo według starosty Jana Żychlińskiego i jego sześć zasad w 2005 roku!   zobacz tutaj  >>  też skład Rady

Zawiadomienie o XVIII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w dniu 27 stycznia (piątek) 2012 roku o godz. 10.00 – dodano załącznik  - zobacz >>  podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta i Gminy Ożarów Mazowiecki.

Decyzja dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie z dnia 27 maja 2011 r. utrzymująca zaskarżoną decyzje starosty powiatowego Jana Żychlińskiego w mocy.   >> >>

Decyzja starosty powiatu warszawskiego zachodniego Jana.

Barwy szczęścia, M jak miłość odcinki online

Oglądaj inne seriale online za darmo!
13 Posterunek, 24godziny, The 4400, Ally McBeal, Battlestar Galactica, Blondynka, Californication, Chłopaki z Baraków, D jak Dekiel, Dexter, Dr House, Gotowe na wszystko, Greys Anatomy, Heroes, How I Met Your Mother, Jaś Fasola, Klub Szalonych Dziewic, Kompania Braci, Lost, M jak Miłość, Majka, Mam talent, My Wife and Kid, My name is Earl, Ojciec Mateusz, Pacyfik, Pitbull, Prison Break, Przyjaciele, Ranczo, Scrubs, Supernatural, Świat według Kiepskich, Top Gear, Trawka, Vampire Diaries, Wszystko o seksie, Włatcy móch, Z kroniki Auschwitz, Życie na fali.
Kliknij i oglądaj Seriale Online Filmy Online

Oglądaj inne seriale online za darmo!

 

13 Posterunek, 24godziny, The 4400, Ally McBeal, Battlestar Galactica, Blondynka, Californication, Chłopaki z Baraków, D jak Dekiel, Dexter, Dr House, Gotowe na wszystko, Greys Anatomy, Heroes, How I Met Your Mother, Jaś Fasola,.

The Warsaw Star

Szczęśliwi w ten wewnętrzny sposób, nie idący od mózgu ale od serca czy jest możliwe znalezienie tego czego szukamy??? Nie chodzi tu wcale o ten naiwny, wymyślony ideał... żaden Prince charming na białym koniu, który nie istnieje. Chodzi o to czy ta silna potrzeba, która jest w nas ma szansę spełnienia?
Bo wracając do ideału, każdy z nas ma własne potrzeby, postrzega świat w zupełnie inny sposób. To co dla jednego jest nie do wytrzymania, dla kogoś innego jest potrzebne do życia. Więc nie mam na myśli jakiegoś uniwersalnego ideału, ale raczej zbiór naszych potrzeb, cech które są według nas do zaakceptowania, oraz wad, które uznajemy za znośne.
Pojawia się pytanie: czy skoro każdy pakiet jest inny, nie możemy znaleźć bo, nie szukamy, czy dlatego, że takie spełnienie nie istnieje????
Odpowiedź na to pytanie jest najistotniejszą kwestią. Jak mówią, mieszkańcy krajów południowych: szczęście to słońce, jedzenie i miłość. Każdy z nas chce być szczęśliwy, a większość, chce być zakochana. Nie sposób bowiem zaprzeczyć, że miłość uskrzydla. I najgorsze: nie ma możliwości wyłączyć wewnętrzne potrzeby, zwłaszcza tą jedną, tak silną, ze potrafi odebrać całą.

mobilizanci.blog.pl

I uważasz, że jesteś wystarczająco silny, żeby przejść przez życie bez Boga i jego pomocy, to powinieneś uwierzyć w fikcję, którą roztacza przed nami Dan Brown. Jeśli wybierzesz życie bez Boga, to Twoją Biblią stanie się "Kod Leonardo da Vinci". Aha, i nie zapomnij o filmie. Dobrze jest zobaczyć życie bez nadziei i wczuć się w to, jak wygląda życie, w którym słyszysz ZŁĄ NOWINĘ.


"Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom".
(2 Tym. 4,3-4)


skomentuj (0)
2009-01-18 23:07:32 >> CZŁOWIEK WEDŁUG BOŻEGO SERCA

"[...] Pan wyszukał sobie męża według swego serca..." (1 Sam. 13,14)

Mowa tu jest o Dawidzie, który w przyszłości miał zostać królem. Dla Boga najważniejsze było jego serce..

Piotr Karczewski – poezja

Według alejka.pl

http://alejka.pl/droga-krzyzowa-5.html

Według skąpiec.pl

http://www.skapiec.pl/site/cat/1080/comp/208464

Według gooster.pl

http://www.gooster.pl/search.htm?w=Droga+krzy%BFowa+Karczewski

Według kupujemy.pl

http://www.kupujemy.pl/ksiazki–qw-Droga-krzyżowa-Karczewski–sixD-porownanie-cen.html

Według webkupiec.pl

http://www.webkupiec.pl/a/lista_produktow/idx/3030111/mot/Droga_krzy%BFowa_karczewski/lista_produktow.htm

Według radar.pl

http://www.radar.pl/Produkt/2679695/Opinie/Droga-Krzyzowa-Karczewski-Piotr.html

Według amigos.pl

http://www.amigos.pl/produkt,234281/

Co wybrać?:

http://cowybrac.pl/60684030.html?view=offers#buy

Według alejahandlowa.pl

http://alejahandlowa.pl/?form_co=Karczewski+Piotr&form_where=&form_branza=&form_seller=&form_brand=&form_cena_od=&form_cena_do=&branza_f=&seller_f=&loc_f=

Blog Biblijny

Gallikański, czyli przekład łaciński Psalmów powstały w II w. naszej ery. Przekład ten z niewielkimi zmianami trafił do Wulgaty, która była oficjalną (i jedyną) Biblią kościoła powszechnego aż do czasów reformacji i wydań w językach narodowych.

Przekład Księgi Psalmów z greki poprzez wszystkie cytaty i nawiązania pokazuje łączność tej Księgi z Ewangelią i całym NT. Dlatego warto mieć to wydanie, jeśli kiedyś na nie natraficie, co jest niestety trudne, bo w księgarniach tej pozycji nie widziałem.

Dla poszukiwaczy dokładne informacje bibligraficzne:

Psałterz Biblii greckiej. Przełożył według wersji Septuaginty, wprowadzeniem i komentarzem opatrzył Antoni Tronina. Lublin: Red. Wydaw. KUL 1996 - 272 s. Katolicki Uniwersytet Lubelski. ISBN: 83-228-0460-1.

09:55, vroobelek , Przekłady Biblii
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 24 grudnia 2007
Betlejem, gdzieś na przełomie września i października 2013 lat temu.

Anioł Ślązak, mistyk z XIV.

I rzekł do nich Jezus...

Wiedz, co chcesz osiągnąć. Chrystus powiedział: "Wiem, skąd przyszedłem i dokąd idę". Dopóki nie zaplanujesz swojego życia i nie określisz priorytetów, to inni będą wmawiali ci, co jest ważne.

 

 

Gdy nastał dzień, wyszedł (Jezus) stamtąd i udał się na pustkowie. A tłumy szukały go i doszły aż do niego, i zatrzymały go, by nie odchodził od nich. On zaś rzekł do nich: Muszę i w innych miastach zwiastować dobrą nowinę o Królestwie Bożym, gdyż na to zostałem posłany.

Ewangelia według św. Łukasza 4:42-43

Jak radzić sobie ze stresem?

Zasada nr 4: KONCENTRACJA - SKUPIENIE NA JEDNEJ RZECZY

Czwarta zasada radzenia sobie ze stresem jest następująca: Skoncentruj się na jednej rzeczy za jednym razem. Nazwiemy ją zasadą koncentracji. Jezus był mistrzem w tej kwestii. Wydawało się, że wszyscy chcieli Mu przeszkodzić; każdy miał dla Niego "plan B". Jezus jednak odpowiadał: "Przykro mi, ale muszę zmierzać do celu". Trzymał.