O czym chcesz poczytać na blogach?

Wedel

Kolekcja opakowań po czekoladzie

Do kolekcji oczywiście.

19:41, jolantaos
Link Komentarze (1) »
niedziela, 06 grudnia 2009
Mikołaj.

 Kilka dni temu przyszła mikołajowa przesyłka od Panterki.

   Dwa opakowania z Carrefour. Pierwsze to Extra Noir 80% czyli gorzka wyprodukowana we Francji. Obok niej czekolada deserowa 50% z kandyzowaną skórką pomarańczową wyprodukowana przez Indę Skoczów.

  Elegancka Arriba Superieur  edelcacao 81% czyli wykwintna czekolada deserowa z Ekwadoru wyprodukowana z kakao Arriba. Producent niemiecki z Neckersulm pod marką J.D.Gross.

 Wedel - gorzka 50% z nadzieniem o smaku migdałowym.

  Wedel gorzka świąteczna w foliowym opakowaniu z charakterystycznym motywem z gwiazdek.

fassola.blogskomentuj (0)

z 2010-09-17 14:15:33

pod kocem. z chorym gardłem.

odśwież?

skomentuj (0)

a 2010-09-21 18:25:14

jednak znalazłam coś co potrafi mi sprawić dużo większą przykrość. czuję się jakbym znowu miała 15 lat i takie tam. a teraz sza!


skomentuj (0)

b 2010-09-23 12:13:37

kiedy w 1851 roku karol wedel otworzył w warszawie swą pierwszą cukiernię od razu było wiadomo że tak wyborne.

cygan blog...

Moralne to te 3 osoby są bardzo charakterystyczne, bez przysłówek pora i nora nie wyobrażam sobie obecnie mojej egzystencji, bez wzroku i powiedzonek Mileny również nyłaby marniejsza.
Ważnym osobnikiem jest Stara, Stara zawsze ma jakiś błyszczyk, ma gumy do żucia z zagranicy i fajny telefon, czego chcieć więcej? Niczego, dlatego cieszę się, że to ona siedziała przede mną przez 3 lata szkoda że w jej ławce tylko ona była fajna:] ale drugi osobnik rzadko uczęszczał do klasy ostatnio wiadomo, miłość nie wybiera. Czasami lepiej pohapac niż siedzieć w miłym towarzystwie;p
Wedel, Dzwon, Nowson, Tomasz Ł. I Grześ S. to niewątpliwie ważna grupa klasowa for mi, oczywiście potrafili zdołować najbardziej na świecie mówiąc , że do niczego się nie nadaje (szczególnie Wedel i dzwonek) ale czasami mieli dzień małego komplementu;p miło było być damą serca Pawła i słyszeć dobre rzeczy od Siemiana. Myśle, że z tymi osobnikami też będę utrzymywała kontakty. Naprawde urozmaicaliście szkolne dni.
Oczywiście jako mały lubowicz mogłabym wymieniac sto osób (no może z 36) gdyż tak samo Bryk mimo swojego niedorozwoju, rozweselał me szkolne dni, Mrozq Kwas . Slaw.

blop blog

Niekiedy katar zawiera krew - to wynik zakażenia niektórymi typami wirusów, które uszkadzają naczynka krwionośne nosa.

.:snow_man
dzień: 2006-06-04 czas: 13:46:42
skomentuj (0)

Little by little


Rozszyfrowałem ukryty przekaz jaki serwują nam twórcy opakowania do ciasteczek Delicje Impresje (które, swoją drogą, lubię). Nie jest to może coś rewelacyjnego, ale szokuje. Jak najbardziej szokuje. Ja gapiłem się całe 30 sekund nie mogąc uwierzyć. Poniższy obrazek pokazuje co to za przekaz.

Całość zaczerpnięta ze strony producenta Wedl... a właśnie Wedel to nie Wedel! Tu miałem drugi szok szukając strony, otóż jest to LU Polska (www.lupolska.pl).

.:snow_man

dzień: 2006-06-07 czas: 00:48:26
skomentuj (0)

Przytulisko dla zwierząt w Kwidzynie. "Biorąc psa ze schroniska nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa." - Onet.pl Blog

Naskakiwała i nastawiała się żeby ją głaskać. Sonia z pewnością będzie idealnym pieskiem rodzinnym ;*

 

WEDEL

 

 

WEDEL to baardzo słodziutki piesio ;* Nie ukrywam, że to mój ulubieniec ;d Jest troszkę strachliwy.. Myślę, że go kiedyś bito, iż boi się zakładania obroży jak i smyczy. Gdy wchodzi się do boksu jest ostrożny. Dopiero po chwili podchodzi i daje się pogłaskać, ale jak się sięga po obroże zwiewa do budy... Wedelek musi najpierw się przyzwyczaić do nowej osoby. Gdy tak się już stanie jest bardzo towarzyskim pieskiem ;) Kocha przytulanie.. Nawet nie protestuje ;) Świetnie czuje się na spacerkach. Jest na nich całkiem innym psem niż w boksie w pozytywnym znaczeniu. Loffciam go ;* :P

 

 CZAKI


  


CZAKI to żywy mały piesek. Lubi głaskanie i akceptuje inne pieski. Dogaduje się z nimi. Byłby odpowiednim pieskiem dla małych dzieci.