O czym chcesz poczytać na blogach?

Wciąż ją kocham

Otwórz oczy, odpowiedzi są w zasięgu ręki...

I nie żałuję, chociaż źle się to dla mnie skończyło. Zaufałem temu co widziała, tej magii, dzięki której mnie znalazła. Zrobiłbym to samo i dziś. Teraz sam widzę tą magię, Dorota nauczyła mnie ją postrzegać, chociaż to nie jest taka magia jak myślicie, jak w książkach, czy filmach fantastycznych. Magia zwykłych zdarzeń, oddziaływań, które osobno są niczym nadzwyczajnym, ale razem tworzą. poniedziałek, 23 sierpień 2010, 14:03 Dużo się zmieniło ostatnio, taki nieoczekiwany obrót o 180 stopni. Zbieram się aby napisać o tym i wciąż nie mogę, jestem zbyt rozkojarzony:)) A to co teraz piszę, piszę dla tych, którzy tu zaglądają z prośbą aby byli cierpliwi. Niebawem ukaże się długi post, tylko poskładam to wszystko do kupy w.Ją i mnie tak bardzo a ja nic nie mogłem zrobić. Zastanawiałem się po jakimś czasie jak mam teraz żyć wiedząc o tym, jak mam żyć z tymi myślami, wiedząc że ona nigdy o tym nie zapomni. Ale wiedziałem że kocham ją nad życie i to jest bez znaczenia. Chciałem żyć tylko z nią nawet jeśli to będzie kosztem pełni szczęścia, nawet gdyby nigdy miało nie być już tak jak wcześniej. Ale to nie jedyna rzecz z jaką.

Dziwna nadzwyczajność - Onet.pl Blog

Mnie też związek 2letni nastolatków.. Na całe życie? Tak, z tym, że dla partnera ,,całe zycie`` oznacza czas ograniczony. Bardzo ograniczony. Do tego stopnia, że wylewa na partnerkę kubeł zimnej wody, oszałamia ją, dobija rozstaniem. Dlatego tyle polskich nastolatek  płacze w poduszę.. To takie żałosne, tak bardzo żałosne.. Mam nadzieję, że jak najdłużej uda mi się tego uniknąć. Gdyby mi to nie przeszkadzało,.Zapominamy, że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jak byśmy byli nieśmiertelni.
Zdąż się do kogoś chociażby uśmiechnąć. Bez powodu i bezinteresownie. Kocham to robić. Nawet jeśli nikt tego nie odwzajemni. Piękne jest uczucie tylko wtedy, jeśli sprawię komuś przyjemność poprzez ten czyn. Pomoc, uśmiech, dobro i bezinteresowność w czynach. Czyż to nie.Si il semble erroné. Google tłumacz...
A dla mnie okoliczności są w jakimś stopniu znaczące.. Odbicie stóp od powierzchni ziemi też jest dla mnie ważne. Mam na myśli zachwyt. Ja- chwilowo, ale niech oni wciąż, wciąż, wciąż. Wybierając pomiędzy tym, kto ma oderwać stopu od powierzchni ziemi z mojego powodu, między ``albo wszyscy, albo nikt``, zdecydowanie wybieram wszyscy. wiem, łudzę się. Nie jestem bajkowa..

Between them. - Onet.pl Blog

Harry dziwnie na mnie patrzył. Inaczej niż zwykle. O ile jeszcze jesteśmy na siebie w stanie normalnie patrzeć. Nie jesteśmy razem, chociaż w wakacje wydarzyło się coś... co nas połączyło i to dosłownie. Nie kocham go. Wiem to na pewno, ale tamto wspomnienie... w każdym razie to było cudowne. On jest teraz z Ginny. Wtedy na pewien czas się rozstali, ale i tak wiedziałam, że ją kocha. To wydarzyło się na weselu Fleur i.

-Uspokój się!- krzyknął- chcę ci pomóc- powiedział próbując mnie powstrzymać od poruszania się . Wziął mnie za krwawiącą rękę, ból przeszywał ją całą krew spływała na podłogę. Jego dłonie już były w mojej krwi. Zacisnęłam wargi, ból był okropny. Jednak Snape niepostrzeżenie wyjął sztylet, a potem zaczął przesuwać różdżką wzdłuż rany. Natychmiast się zagoiła, a krew zniknęła. Ból ustąpił.  Po ranie nie było śladu. Siedziałam zapłakana i w szoku na podłodze jego gabinetu a on wciąż trzymał mnie za rękę. Spojrzałam w jego oczy, widać w nich było troskę i niepokój. A może ja nie umiałam patrzeć? Może chciałam tylko zobaczyć te uczucia w tym mężczyźnie. Nie wiem dlaczego to.

Mało mówi, praktycznie milczy. Mimo wszystko kocham ją nad życie! - bloog.pl

Jaki wczoraj obejrzałem za namową mojej siostrzyczki. Oczywiście tytuł dał mi ostro w kość, bo początkowo w ogóle nie mogłem skupić się na ekranie komputera a moje myśli znowu były podzielone. Paraliż. A ja wciąż ją kocham:)

Podziel się:

Trackback: http://bloog.pl/id,6383123,trackback

komentarze (3) |.

Gdy patrze na ten tytuł, uśmiecham się. Bo przecież ja wcale nie kocham za nic...

Od dnia dzisiejszego zaczyna się kolejny etap w moim życiu. Oczywiście Księżniczka nadal jest i będzie. Pewnie jest troszkę przygnębiona, ale wie, że uczyniła dobrze. Każda jej decyzja.

Na drugie miejsce i raczej na pewno już nie powróci na sam szczyt. hmmm właśnie teraz moja ukochana piłeczka leży obok mnie. Nieodpowiada na oje pytania, nie wiem co myśli nie wiem co czuję, nie wiem co mówi, trudno ją zrozumieć-ale ja rozumiem! To wcale nie jest skóra wypełniona powietrzem, to coś więcej...

Ona przynajmniej zawsze będzie ze mną, nie zbuntuję się, nie obrazi mnie i zawsze będzie sprawiać mi radość.

Historia inna niż wszystkie. - Onet.pl Blog

Zmartwienia. On wiedział, po prostu spojrzał na niego i wiedział, że coś jest nie tak. Magia Przyjaźni, pomyślał Łapa.
     Wziął głęboki oddech, zanim zaczął mówić.
 - Kiedy ją zobaczyłem, wczoraj, w drzwiach, poczułem jakieś dziwne ukłucie. O, tutaj - to mówiąc, położył prawą rękę na sercu. - Nawet nie wiesz, jak mnie to zaskoczyło. Nic podobnego nie zdarzyło się od czasu.Mnie swoim spojrzeniem. Jakby nigdy nic między nami nie było.
 - Możesz mieć każdą. Dlaczego uparłeś się na mnie...
 - A uwierzysz, jak powiem, że cię kocham? Sądzę, że nie.
Lekko Jamesa w ramię.


     Nigdy nie zapomniał. Nie potrafił. Lavender, ta piękna Lavender, wciąż żyła w nim, była obecna w każdej chwili, chociaż nie należała już do tego świata. Ta świadomość również bolała, była jak sztylet wbity w krwawiącą wciąż ranę. Kochał, w dalszym ciągu kochał,.

just-a-momente - Onet.pl Blog

Wchodzi 8 tysięcy rzeźb, naturalnej wielkości, posiadających zindywidualizowane cechy, pierwotnie były kolorowe. Podczas uroczystości pogrzebowych cesarza również one zostały zakopane. W  taki sposób świat o nich nie słyszał do l. 70 XX kiedy to kilku chłopów przy okazji kopania studni natknęło się na ten ewenement.
Zwykło się ją określać jako ósmy cud świata.
Z innych miłych przyjemnostek  - oglądałam film "I wciąż ją kocham" (2010) w reżyserii Lasse'a Hallström'a. Tego od "Czekolady" z Depp'em i Binoche, jak i "Kronik portowych" ze Spacey'em. Nie wiem.

Bo życie zawsze ma jakąś barwę. Roka.blog.pl - wersja 1.0

2005-03-06 22:26:53 >> (#34) u roki...

u mnie właściwie nic się nie zmieniło. wciąż jestem głupi, wciąż olewam szkołę, wciąż pieprzę policję i wciąż ją kocham. wciąż nie uważam na matmie, wciąż nie lubię niemców, wciąż mam neta na lewo (dzięki mid)... wciąż uwielbiam ketchup włocławek, sok pomarańczowy i kakao. wciąż gram w football managera i wciąż....