O czym chcesz poczytać na blogach?

Wazony

Opowiadania erotyczne by Laila - Onet.pl Blog

Piękną soczystą i ciasną cipke, co zawdzięcza częstym treningom, czasem na cipce pojawia się jakiś paseczek. Co zaś się tyczy jej pupy, wystarczy powiedzieć że jest idealna do zadawania klapsów :D Żeby nie było, prowadzimy normalne życie, Anka jest lekarzem, ja prowadzę firme. Staramy się jednak żeby każdy weekend był tylko dla nas, a nie da pracy.
Wróćmy jednak do obecnej sytuacji, poszedłem do kuchni i usiadłem na krześle patrząc na wykwintne śniadanie jakie przygotowała dla mnie suczka, oczywiście również z przepyszną kawą po wiedeńsku taką jak lubię. Na podłodze dalej leżało rozbite szkło po wazonie. Suczka czołgała sie już do mnie, dotknęła moich stóp, w jej dotyku było uczucie, był to przepraszający gest, wiedziała jednak że nie ominię ją kara, więc drżała ze strachu. Nie uraczyłem ją nawet spojrzeniem. Wskazałem tylko szkło i kazałem jej klęczeć na nim. Bez słowa wykonała ten rozkaz, jakby z ochotą wykonała ten rozkaz, myślała ze to już jest kara, że nic gorszego ją nie spotka. Klękła na pokruszonym szkle z twarzą zwróconą w moim kierunku, przez ułamek sekundy widziałem na jej twarzy grymas bólu, jednak po chwili opuściła głowe w dół z jej oczu popłynęło kilka łez..

Art yourself

  (0)
  Tagi:
  • Boże Narodzenie 2011
  • choinka
  • dekoracje
  Kategoria:
  • Boże Narodzenie 2011
  Autor(ka):
  alicja1204
  Czas publikacji:
  czwartek, 24 listopada 2011 09:00

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Wcześniej nie jest za wcześnie”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Wcześniej nie jest za wcześnie”
 • piątek, 04 listopada 2011
  • Jesienny wazon

   Wazon z białej dyni bez.

 • Kwiaty mojego umysłu - Onet.pl Blog

  Zawsze możesz mi się wyżalić itd, zawsze mam dla Ciebie czas... Może właśnie tak jest, ale ja już jestem taką osobą, że nie uwierzę dopóki się nie przekonam, dopóki nie zobaczę na własne oczy. Taka już jestem... Wiem, łatwo się mówi, że się "jest" trudniej o wiele "być". Może ja mam pecha, że kiedy tylko chcę się z kimś spotkać i wyżalić mu się słyszę lub czytam: "wyjeżdżam bardzo wcześnie rano", "muszę się uczyć", "piszę pracę", "idę na spacer", ktoś tam "przychodzi". Za kolejnym razem już się poddaję, piszę, że potrzebuję pomocy, ale nie wysyłam tej wiadomości, mówię coś, ale zaraz po chwili cofa słowa. Wiem, że każdy ma swoje życie i nie chcę nikomu przeszkadzać... Tak czy inaczej dziękuję Wam, że piszecie chociaż tyle...

   

  Dziękuję dziś z całego serduszka: W... , M... , A... oraz I... za rozmowę... Buziaki dla Was chłopaki

   

  P.S. Wiem, że jutro nic nowego nie przyniesie, nie stanie się nic lepszego, ale zawsze warto marzyć...

  Marcia (22:50)
  6 wazon pełen kwiatów

  Najpiękniejsze prezenty ślubne

  Sztuki użytkowej osiągnęła zadziwiającą wprost równowagę.

  Klasyczna i nowoczesna odsłona kolekcji Filigran

  Kolekcja Filigran na rynku dostępna jest w wielu różnych wersjach – różniących się kolorem, wzorem i rozmiarem. Wszystkie wazony i świeczniki łączy jedna wspólna cecha: są smukłe, wdzięczne i rozszerzają się wyraźnie ku górze. Śmiało można powiedzieć, że naczynia te wprost stworzone zostały do układania kompozycji kwiatowych i pięknych bukietów. Charakterystyczne przewężenie pomaga utrzymać kwiaty skupione w jednym miejscu.

  Klasyczne wazony Filigran wykonane są z przezroczystego szkła wysokiej jakości. Zdobią je jedynie delikatne, białe wzory. Mimo tego żadne naczynie nie przyćmiewa uroku najprostszych nawet kwiatów. Wazony dostępne są w trzech rozmiarach: 16, 21 i 24 cm wysokości. Niedawno ukazały się jednak również kolorowe odpowiedniki klasycznej serii – w wersji 16- i 21-centymwtrowej. Mają one wyraźnie nowoczesnych charakter. Wazony Grey i Petrol zaskakują swoim nietypowym wyglądem. Są przezroczyste, a barwa szkła wyraźnie stanowi wyraz innowacyjności i pomysłowości projektantki – Lin Utzon. Do nowoczesnych wazonów pasują.