Wayne rooney

Manchester United blog - Onet.pl Blog

Ryana Giggsa - Rio Ferdinand popisał się wyśmienitym strzałem głową i otworzył wynik tego spotkania!

Oczekiwania na drugą bramkę również nie trwały zbyt długo. W 17. minucie, po świetnej trójkowej akcji Ronaldo, Browna i Rooney'a Wazza z łatwością umieścił piłkę w siatce! Cristiano świetnie rozegrał do Wesley'a, a ten popisał się idealnym podaniem wprost pod nogi Wayne'a! Było 0:2!

Po pierwszych trzydziestu minutach można było stwierdzić, że piłkarze Dynama nie mają szans, bo przy piłce wciąż byli tylko piłkarze United.

Minęło zaledwie kilkanaście minut i w 31. żółtą kartkę.

- bloog.pl

To jednak Chelsea na kilka minut przejęła inicjatywę, ale nie potrafiła stworzyć sobie żadnej dogodnej sytuacji i zagrozić bramce van der Sara. "The Blues" przez swoją bardziej ofensywną grę narazili się na kontrę Manchesteru - Wayne Rooney mimo asysty aż trzech piłkarzy rywali zdołał przebiec z piłką kilkadziesiąt metrów, ale w końcu futbolówkę odebrał mu Wayne Bridge. Chwilę później groźnie z woleja z około 10. metrów uderzał Ryan Giggs - niecelnie.

Sport - bloog.pl

Liverpoolu. W "pierwszej jedenastce" również bronił przecież Hiszpan, Victor Valdes. A na najbliższych MŚ w RPA zapewne pierwszym bramkarzem Hiszpanów i tak będzie słabszy w tym sezonie Iker Casillas.

Tevez        Rooney

I wyniki. Właśnie tym tropem szedłem wybierając jedenastu najlepszych piłkarzy tego sezonu. Pewnym wyjątkiem jest Diego Milito, który trafił tutaj "rzutem na taśmę", bo jeszcze przed finałem Ligi Mistrzów stawiałem na Wayne'a Rooney'a. Wprawdzie w przekroju całego sezonu Anglik był skuteczniejszy, ale to właśnie Milito zakończył rozgrywki z potrójną koroną i przede wszystkim z najważniejszym pucharem w Europie.

Blog o Manchesterze United

0 Rooney wykluczony na 4 tygodnie 2007-11-10 Wayne Rooney doznał kontuzji kostki na treningu Manchesteru United i zgodnie ze wstępnymi ustaleniami będzie pauzował 4 tygodnie!

Napastnik Manchesteru United opuści mecze ligowe z Blackburn Rovers, Boltonem Wanderers i Fulham oraz mecz.