O czym chcesz poczytać na blogach?

Wav to mp3

Zrozumieć

Refrein:
Ik heb twee vaders
Twee echte vaders
Soms stoer en ook wel streng
Maar we hebben het heel fijn
Ik heb twee vaders
Twee echte vaders
Die als het moet ook allebei
Mijn moeder kunnen zijn

Wanneer ik naar mijn bed toe ga
Kijkt Diederik mijn huiswerk na
En Bas doet de vaat of hij strijkt de schone was
En als ik ziek of koortsig ben
Dan is er niemand die ik ken
Die zo lief voor mij zal zijn als Diederik of Bas

Refrein
Hij heeft twee.

Od klubu "Kamień Pomorski"... Łeee.. :)) Taki jeszcze istenieje... A podobno kamień to dziura... :)))

dziś.. pff... nagrałem nareszcie wersję gitarową "would you love a monsterman" (LORDI), ale nie chce mi tego cacka odtwarać (niby WAV moje mp3 odtwarza, ale nie chce jakoś :/)/... cóż.. i tak głowa mnię trocheńskę pobolała... uroki słuchania muzyki przez cały dzień i rąbaniny na klawiaturce - jednocześnie słuchania lordi w swoim wykoanniu...

Jutro powtórka wiadomości z biologii..

BEZ ANTENY

Majątek nieruchomy instutucji kościelnych jest de facto niezbywalny. O ile salkę katechetyczna można wynająć komuś na biuro, a w nieużywanej części klasztoru można urządzić hotelik, to świątyń nie da się inaczej wykorzystać jak na świątynie.
Kościół holenderski jest zmuszony sprzedać większość swoich nieruchomości, ze względu na brak wiernych. Chętnych.Zobaczymy jak skoczą palikociarzom i platformiarzom słupki poparcia. Jeśli ludziom w szpitalach potrzebni sa kapelani, to może jednak państwo powinno ich utrzymywac, ponieważ odgrywaja ważną role społeczną.
CARITAS
Bardzo mnie bawią pretensje o pieniądze, które Kościół dostaje na Caritas. Caritas to organizacja pożytku publicznego zajmująca się pomocą.Je dostrzegamy. Różni naukowcy na zlecenie działów marketingu ogłaszają zupełnie nową erę co kilka lat. A okazuje się, że zmiana ery polega na zmianie zapisu plików dźwiękowych z .wav na .mp3.
ŚREDNIOWIECZE
Badacze kultury wyznaczają co najmniej 3 daty zakończenia średniowiecza. Pierwszą był upadek Konstantynopola w 1453r. oraz wywiezienie antycznych skarbów przez.

Luźne przemyślenia

Jadą gdzieś aby zobaczyć, przeżyć, opisać, opowiedzieć... aby zdać relacje tym, którzy ich wysłali. Niestety, już sama ich obecność zmienia środowisko, które w swoim zamiarze mają zrelacjonować.

Jeżeli reporter jedzie do głodnej Etiopii to będzie potrzebował przewodnika, któremu zapłaci za to, że zaprowadzi go do miejsca, gdzie głód jest najbardziej malowniczy. Czym zapłaci? Dolarami, bo ta waluta jak na razie ma wszędzie na świecie swoją wartość. Można by powiedzieć, że to.

Chyba ten problem zapisu na kartach. Pojawia się komunikat, że karta za wolna i że będzie zapisywał aż mu pamięci wystarczy.
 • dodali graficzny equaizer - ale bajer tylko po co.
 • coś też porobili z formatami zapisu:
  - mp3 8kHz, 16 bit, mono (2kb/s)
  - mp3 11kHz, 16 bit, mono (2kb/s)
  - mp3 11kHz, 16 bit, mono (4kb/s)
  - mp3 22kHz, 16 bit, mono (4kb/s)
  - wav 11kHz, 8 bit, mono (11kb/s)
  - wav 11kHz, 16 bit, mono (22kb/s)
  - wav 22kHz, 8 bit, mono (22kb/s)
  - wav 22kHz, 16 bit, mono (43kb/s)
  - wav 44kHz, 16 bit, mono (86kb/s)

 • Wady:
  • nie ma regulacji czułości mikrofonu z.

 • MP3 MUSIC

  Również rzadsze formaty, takie jak Ogg Vorbis, czy FLAC.

  Część odtwarzaczy MP3 zaopatrzonych jest dodatkowo w radio lub możliwość zapisu dźwięku (dyktafon) z możliwością kodowania zapisywanego dźwięku do formatu MP3 czy ADPCM WAV. Rzadziej – w możliwość odczytu kart pamięci.

  O KURDE!!! Tyle teorii do tak małej rzeczy?! To co ja bym musiał ścierpieć dla Jumbo-Jeta?!

  Komentarzy: 1 NASZE KOCHANE ODTWARZACZE 2009-01-29 Odtwarzacz MP3 to przenośne urządzenie służące do katalogowania i odsłuchiwania plików dźwiękowych. Nazwa odtwarzacz MP3 pochodzi od pierwotnego przeznaczenia urządzenia – początkowo obsługiwane były tylko pliki dźwiękowe w formacie MP3. Obecnie.

  FASHION NOW

  Obsługiwane były tylko pliki dźwiękowe w formacie MP3.

   

  Część odtwarzaczy MP3 zaopatrzonych jest dodatkowo w radio lub możliwość zapisu dźwięku (dyktafon) z możliwością kodowania zapisywanego dźwięku do formatu MP3 czy ADPCM WAV. Rzadziej – w możliwość odczytu kart pamięci…

  EM PE TRZY :) 4 girls

  Odtwarzacz MP3 to przenośne urządzenie służące do katalogowania i odsłuchiwania plików dźwiękowych. Nazwa odtwarzacz MP3 pochodzi od pierwotnego przeznaczenia urządzenia – początkowo obsługiwane były tylko pliki dźwiękowe w formacie MP3.