O czym chcesz poczytać na blogach?

Watykan

Nie to, kim jestem pod spodem, ale to co robirę, określa mnie!

Może nas przeklinacie, uważacie za pogan
Za pochopne sądy czeka was kara sroga
Jestescie przekonani ze juz wszystko o tym swiecie wiecie
Ale przed świętym ogniem nigdy nie uciekniecie!!
Rasta pali Babilon, Rasta pali watykan!
Rasta wie, gdzie jest Syjon, Rasta gówna sie nie tyka
Jedyny kodeks na życie to przykazania świete
a w kosciele katolickim drugie jest uciete
Jednak jakby nie nastąpila ta korekta
Nie mogłaby zaistniec wasza mordercza sekta
Na tacę odkupienie, wine kazania To są jawne kpiny
Jak ma uczyć życia człowiek który nie ma rodziny??


Słudzy watykanu to legalna mafija
Ona cie okrada, oszukuje kazdego dnia
Sludzy Watykanu to legalna mafija
Ona cie okrada, oszukuje i zabija!!!!

Wielka legalna mafia bardzo krwawe fundamenty ma
Ten kto ma oczy widzi, doskonale te przekręty zna
Historia was rozliczy, bojcie sie Ostatecznego Dnia
Co macie na usprawiedliwienie wyrządzonego zła
Krucjata-okradliscie pół świata
Morderstwa w imię krzyza - ludzkie zycie, zadna strata
Wasze koscioly zbudowane z krwi mego brata
Nie prowadzi was Bog, ale szatan..
Nie wolno wam miec dzieci bo dziecko to dziedzic
A po co majatek na.

..:: popiół i diament ::.. - Dziedziniec - bloog.pl

Świata.
Macri zerknęła mu przez ramię na krótką notatkę reklamową. „Firma Steve Jackson Games wypuściła prawdziwy przebój... na poły historyczną grę przygodową, w której starodawne satanistyczne bractwo z Bawarii podejmuje próbę przejęcia władzy nad światem. Znajdziesz ją pod adresem...". Podniosła wzrok, czując się chora.
- A co ci iluminaci mają przeciwko chrześcijaństwu?
- Nie tylko chrześcijaństwu - wyjaśnił Glick. - W ogóle przeciw religii. - Przechylił głowę i uśmiechnął się. - Chociaż z tej rozmowy, którą przed chwilą miałem, wynika, że rzeczywiście zarezerwowali w sercu specjalne miejsce dla Watykanu._________________

 

 


Jak nazywał się manuskrypt Galileusza, w którym pojawia się wzmianka o istnieniu Ścieżki Oświecenia i miejscu jej rozpoczęcia?


quo-vadis-eder-venne"Jestem małym ziarnkiem piasku,nieznaczącą nicością w świetle północy..."edervenne

Miał na sobie czerwone ubranie.Krzyż na wierzchu.Trzymaj się od niegoc z daleka,Edervenne.W miedzyczasie mozliwe,ze spotkasz Tiarę Sammillsonne.("Tiarah?Co oba tu robi?).Będzie Ci pomagac...(Sama sobie poradzę!)...Kiedy kardynał zaśnie wkradnij się do niego...To bedzie łatwe,poczym wezmiesz wszystkie dokumnty i sprawdz co własciewiem niedoszły nieboszczych wiedział.O 01.00 masz samolot na lotnisku głównym w Rzymie.Liczymy na Ciebie i uwazaj na mieszkanców nieba,bo kręci się tam ich duzo! Manuello Trozza,główny kierownik Quo Vadis i korespondent Stowarzyszenia W Rzymie."

-"No to zobaczymy,co dla świata ma do zaoferowania nasz Watykan-prawdziwe oblicze mojej twarzy.Exordium Ciner"


skomentuj (1)

ROZDZIAŁ IV 2007-02-21 19:49:16

Wbrew pozorom Eder nie jest zła.Jest tak naprwadę spokojnym,cichym i skrytym człowiekiem,który stara się schować przed rzeczywistością i kieruję się głównie zewnętrznymi kryteriami.Może to nie dokońca od niej zależy...? Moze,gdyby nie było życia takiego,jakie jest bałaby zupełnie innym człowiekiem?Może to właśnie życie ją zniszczyło?Przecież wszystko moglo wyglądac zupenie inaczej...Praktycznie połowa.

Z Watykanu

Dla znajomych w Polsce.

Wyslano w piatek o 7:11
10:07, paularoma
Link Dodaj komentarz »
Na schodach
Siedzimy na schodach hiszpanskich, ku naszemu zdziwieniu naszych tu nie slychac. Na gitarze ktos gra kawalki U2. Zastanawiamy sie co robic. Czujemy zmeczenie ale troche szkoda nam kazdej godziny. Chyba pojdziemy jeszcze w kierunku piazza del popolo. Dwa dni to zdecydowanie za krotko na Rzym...

Wyslano w czwartek o 23:49
00:11, paularoma
Link Komentarze (3) »
czwartek, 07 kwietnia 2005
Super

Atmosfera fantastyczna - Rzym opanowany jest przez polskich pielgrzymow. Wszedzie slychac polski i powiewaja polskie flagi. Nikt nie martwi sie o nocleg, okupywane sa trawniki. Prawdopodobnie zamykaja Watykan, stoja barierki, carabinieri nie przepuszczaja w strone Watykanu. Pewnie chca posprzatac..

S3 - Onet.pl Blog

slawona4 (13:13)
4 few comments

18 czerwca 2010
Ku nowemu? , mrzonki!
... U nas w Polsce idzie ku nowemu....! Wybory tuż tuż. W Watykanie - zdawałoby się  też zaczęło iść , zwłaszcza po ostatnich przeprosinach papieża za czyny  pedofilskie swoich podwładnych. Ale niestety  to są tylko złudzenia. Decyzja Ojca świętego o darowaniu kary - pokuty jaką  zadał arcybiskupowi PAEZOWI  papież JPII , za molestowanie seksualne kleryków  stała się faktem. Ten pedał nad pedały znów będzie mógł odprawiać msze i  wyświęcać nowych kapłanów. Wyobrażam sobie moherówki i, moherów i innych "uświęconych" w wierze jak z  nieukrywaną miłością będą przyjmować od tego pedała hostię  - z ręki która być może   nie.

Słońce dodaje mi szczęścia.
Write -> Tail
About ->PAPIEZ UMIERA!!!!!!!!
When ->2005-04-01 20:55:41
Coments-> skomentuj (0)

Agencja Reutera poinformowała za włoskimi mediami, że wykres pracy serca Jana Pawła II stał się płaski. Oznacza to, że papież zmarł. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia Watykanu wtej sprawie.

Jak informuje RMF, przedstawiciel Watykanu powiedział w wywiadzie telewizyjnym, że papież znajduje się w stanie agonii. "Nie ma już nadziei" - poinformowało agencję ANSA źródło medyczne w Watykanie.

W Stolicy Apostolskiej zamknęły się po godz. 19. Spiżowe Wrota, co w języku watykańskich symboli może oznaczać, że papież umarł. Włoska telewizja publiczna podała, że najbliżsi współpracownicy papieża zgromadzili się wokół umierającego Jana Pawła II. Wcześniej włoskie agencje informowały, że papież stracił przytomność.

O godz. 19. watykański rzecznik Joaquin.

Atheos69

Przypisywano mu zasługi w obaleniu bezbożnego komunizmu, to stworzył on coś na kształt partii komunistycznej w Kościele. Karol Wojtyła uformował hierarchię nie tolerującą odmiennego myślenia, nie poczuwającą się do odpowiedzialności za czyny swych podwładnych, trzymającą wszystko w sekrecie i nie orientującą się w realiach życia wiernych. Oni udają, że przewodzą, my udajemy, że ich słuchamy - diagnozuje Keller stosunki między wiernymi a liderami Kościoła, przekształcając znane porzekadło z bloku wschodniego. To nie jedyne odniesienie do realiów socjalizmu w jego artykule: “Jak partia komunistyczna w czasach Breżniewa, Watykan egzystuje przede wszystkim po to, by umacniać swą władzę. Lojalni katolicy są boleśnie rozczarowani; mieli nadzieję, że obecny kryzys przyczyni się do odrodzenia Kościoła. Nikt nie formułuje tego tak otwarcie, lecz wielu katolików zdaje sobie sprawę, że czas reform dojrzewa, bo dni papieża są policzone. Oczekują, że niebawem wyłoniony zostanie nowy, energiczny lider. Być może. Ale podobnie jak komuniści, Jan Paweł II z rozmysłem skonstruował kościelny Kreml tak, by nie był łatwo podatny na reformy. Rozszerzył uprawnienia kurii - watykańskiego odpowiednika partii komunistycznej - i zaludnił ją reakcyjnymi konserwatystami..