O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Washington state

tashiwater | CZAS położyć KRES rządom SS

“It was like a little flash, like what you would see when lighting a barbecue,” said Rochelle Olson, spokeswoman for the plant which is operated by Energy Northwest. The nuclear reactor at the plant was shut down at the time for routine maintenance and refueling. The plant, in Richland, Washington, about 210 miles (338 km) southeast of Seattle, said the incident occurred in the main turbine building. Workers were cutting a pipe after closing and purging it, when a small amount of residual trapped hydrogen gas was released and ignited, officials said in a statement, describing the release as a “less-than-one-second puff.” “It’s such a minor event that it wouldn’t be reported in any other industry,” Olson added.

Still believe in safe nuclear power?

Not funny – trip to.

MS Paint

Profesjonalnych programów graficznych, mimo to chętnie jest wykorzystywany przez artystów Pixel artu. Potrafi zapisywać i odczytywać grafikę w formatach: BMP, JPG, JPEG, GIF, TIFF, ICO, PNG. Program nie jest rozwijany od 2005 roku. Jego następcą ma być Paint.NET tworzony przez studentów Washington State University pod nadzorem Microsoftu.

Interfejs programu Paint

Funkcje służące edycji obrazu:

  • Przerzuć/Obróć
  • Rozciągnij/Pochyl

Księżycowa Hipoteza | Starożytność, prehistoria

.

Naiwne i karkołomne kombinacje próbujące „na siłę wyjaśnić”, że harpuny kościane kromaniończyka były grotami oszczepu. Otóż nie były. Kromaniończyk nigdy nie wykonał broni miotanej. Te naiwne kombinacje firmuje Washington State University  Błędne przypisywanie świadomości kromaniończykowi powoduje naiwne i karkołomne kombinacje, próbujące „na siłę” uczynić harpuny kościane, trzymane w dłoni przez zwierzę – grotami oszczepów. Harpuny kromaniończyka nie miały odpowiednich kształtów, które.

daveknot pisze o Milwaukee Bucks | Wszystko o Bucks

Opiewający na sumę 100,000 dolarów za rok. Pół miliona dolarów! Były to pieniądze, których nie potrafił sobie nawet wyobrazić!  Uniwersytet American uratował mu jednak życie i nie mógł go tak nagle opuścić. Odrzucił ofertę, a trener Young, po prostu go przytulił. Kermit Washington nigdy nie czuł się lepiej.

Pod koniec trzeciego roku Kermit był jednym z lepszych zawodników w kraju. Czytał artykuły w Washington Post o tym, jak to trenerzy przeciwnych drużyn planowali zatrzymać Kermita Washingtona. Kermit Washington. To.

Rzucać. A jak już rzucał, to był na siebie zły za kolejne pudło nawet w momencie, kiedy piłka nie opuściła jego rąk. Tak ciężko pracował na to, żeby się tu dostać, a teraz w ogóle nie pasował do tego miejsca. Czarę goryczy przelał Rick Barry. W meczu z Golden State Kermit zderzył się z nim, a Rick mając małą tolerancję na głupotę odwrócił się do niego i powiedział: „Słuchaj, lepiej naucz się w końcu grać.” To zabolało Kermita tak bardzo, że przez kilka kolejnych wieczorów, słowa Barry’ego odbijały się w jego głowie.

BLIZNY ŚWIATA - bloog.pl

W wiosce Maraba, która słynie z wyrobu bardzo cenionej kawy, kobiety stanowią połowę jej plantatorów. Ale odpowiadają za 90% eksportu. - Mężczyźni przykładają się tylko rano, a po południu po prostu piją piwo. Kobiety pracują cały dzień - tłumaczy reporterowi "Washington Post" zajmujący się sprzedażą kawy Theophile Biziyaremye. 

Tak jest zresztą nie tylko w Rwandzie, ale i w wielu krajach Trzeciego Świata. W 1990 roku "Journal of Human Resources" opublikował wyniki badania przeprowadzonego w dzielnicach nędzy w Brazylii..Islamistów z Chartumu. Dowiedli tego, pomagając w masakrowaniu chrześcijan i animistów podczas wojny z Ludową Armią Wyzwolenia Sudanu (SPLA). 

Przejęcie Abyei rządowi z Północy nie wystarczyło. W czerwcu jego wojska uderzyły na prowincję Unity State. Póki co agresja ogranicza się do ataków z powietrza, ale oddziały naziemne już przesuwają się w tym kierunku. Unity State jest oficjalną częścią Sudanu Południowego. Wyraźnie widać, że Chartum niewiele sobie robi z granicy dzielącej oba kraje. 

.

"Angelina and Brad will be together for life"- James Haven - Onet.pl Blog

 


28 marca 2009
Angelina Jolie stanie w szranki z Jennifer Aniston
Zbyt przystojny Brad Pitt

Reżyser Kevin Macdonald nie żałuje, że Brad Pitt zrezygnował z roli w jego nowym filmie "State of Play", ponieważ hollywoodzki gwiazdor jest jego zdaniem zbyt przystojny.

Pitt zrezygnował z udziału w filmie Macdonalda jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć tłumacząc się.Julianne Moore ("Miasto ślepców")
Emily Mortimer ("Transsiberian")
Gwyneth Paltrow ("Iron Man")

Brad z córkami w Washingtonie (6 marzec)

         

mi19.blog

your family gets ,066,012. 
Imagine, now 0 billion bailing out banks in the US . That's 
enough to fund complete medical care for every man, woman and child 
currently alive in the US for 11 years!! 
50 billion to bail out the auto industry??? 
Washington , D.C. 

Ottawa ON. 

Canberra 
< HELLO!!! > 
Are all your calculators broken?? 
Accounts Receivable Tax 
Building Permit Tax 
CDL License Tax 
Cigarette Tax 
Tax (Truckers) 
Sales Taxes 
Recreational Vehicle Tax 
School Tax 
State Income Tax 
State Unemployment Tax (SUTA) 
Telephone Federal Excise Tax 
Telephone Federal Universal Service Fee Tax upon Tax 
Telephone Federal, State and Local Surcharge Tax 
Telephone Minimum Usage Surcharge Tax 
Telephone Recurring and Non-recurring Charges Tax 
Telephone State and Local Tax 
Telephone Usage Charge Tax 
Utility Tax 
Vehicle License Registration Tax 

Washington state university

aleina blog

- donosi "Physical Review Letters".

Nanotechnolodzy ze współpracujących ze sobą amerykańskich ośrodków naukowych - University of California, Riverside (UCR) i Kansas State University - odkryli zaskakujące właściwości badanej przez siebie cząsteczki chemicznej 9,10 ditioantracenu, inaczej DTA.

DTA w odpowiednich warunkach "przechadza.Jak ludzie, kiedy DTA kroczy, przestawia jedną tiolową »nogę« i opiera całą swą molekularną masę na drugiej »kończynie«" - opisuje doktor Ludwig Bartels z University of California, Riverside.

Według naukowców, nanocząsteczka może przejść ponad 10000 molekularnych kroków, nie zmieniając raz obranego kierunku.

.Des artistes dadas avec genie pour produire quelques- unes des oeuvres les plus marquantes du siecle dernier.

L`exposition "Dada", organisee avec la National Gallery of Art de Washington, en collaboration avec le Museum of Modern Art de New York, sera presentee a Washington (19 fevrier- 14 mai 2006) puis a New York (16 juin- 11 septembre 2006)"

.

Gwiazdy Muzyki

(urodzony 27 listopada 1979 w Los Angeles, Kalifornia w dzielnicy Compton)- amerykański raper.

Znak zodiaku: Strzelec Szkoła średnia: Compton High School Uniwersytet: Washington State University Dzieci: syn Harlem Stan cywilny: Wolny Rodzeństwo: brat Jevon (RIP), Charles (RIP) i Big Fase 100 Idole: Dr. Dre, Notorious B.I.G., Jay-Z, Ice Cube, Snoop Dogg, 2Pac, NWA, Kool.