O czym chcesz poczytać na blogach?

Washington post

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Ślepego naśladownictwa. Tak jest w istocie – ludzie naśladują to, co zobaczą w telewizji, co widują w galeriach handlowych i innych miejscach masowego spędu owczarni. Trudno jest temu zaprzeczyć, ale tak właśnie jest. Zawsze słyszę pytania: a skąd te głupie postawy się biorą, a skąd ludziom przychodzą do głowy tak idiotyczne pomysły. Dla przykładu w Rosji nastała moda na branie krokodyla – niezwykle niebezpiecznego narkotyku, po którym odpadają ręce i nogi, a już jedna dawka może być śmiertelna.

Pytanie:.

Sytuacji. W USA Trovanu nigdy nie można było podawać dzieciom. W Unii Europejskiej nie został w ogóle dopuszczony do obiegu.

Zakopana prawda

Informacje o wydarzeniach w Kano pojawiły się w światowych mediach dopiero po czterech latach, gdy reporterzy „Washington Post” opublikowali wyniki swojego śledztwa na temat niechlubnej działalności koncernów farmaceutycznych w Afryce.

Władze Pfizera nie zaprzeczyły, że eksperyment faktycznie miał miejsce, ale utrzymywały, że wszystko zostało przeprowadzone legalnie i.

Miski do mleka

. Każdy był opatrzony wielkim napisem Pledge of Rededication, pod nim widniała deklaracja podpisujących, że ideałom Ojców Założycieli będą wierni, następnie stosowny wyimek z Deklaracji Niepodległości, i miejsce na 24 podpisy. Albo na 12. Washington Post podaje 24, natomiast na kopii, jaką widziałem (w Washington Post, oczywiście) było miejsce na podpisów 12. Nawiasem mówiąc, piękne pergaminy upamiętniające wyzwolenie spod brytyjskiej niewoli sprezentowała Amerykanom Enyclopaedia Britannica.

Z siedmiu miejsc na północy, południu i zachodzie.

A m e r i c a - My road accross Life..

2003-04-03 10:51:28

Dramatyczna walka Jessici Lynch

19-letnia szeregowiec Jessica Lynch, która została wzięta do niewoli, a następnie uwolniona w Iraku, stoczyła dramatyczną walkę z irackimi żołnierzami - pisze amerykański dziennik "Washington Post".Dziewczyna, która ma rany postrzałowe i złamane nogi i rękę, przebywa obecnie w amerykańskim szpitalu wojskowym w Landstuhl w Niemczech.

"Washington Post" pisze, że 507. Kompania Zaopatrzenia, w której służyła.

Mądrych myśli pięknych snów
To wiara w ludzi
Wolność ją wymyślił dla nas Bóg
Aby człowiek wreszcie mógł
W niebie się zbudzić

[Wolność; Marek Grechuta]


Skomentuj...

.:Moje postrzeganie:. 2003-04-27 15:44:10

Wzywam Cię, wzywam Cię do rozmowy szczerej
Do rozmowy tak odważnej. ze aż boli
Są sprawy, o których nawet myśleć wstyd
Nie bójmy się o nich mówić
Zanim nienawiść spali nas
I każdy swa.

Seks w Liceum (Moje Liceum 2.0)

Nawet łazienki są wspólne. Wszystkie reguły zlikwidowano i wyobrażamy sobie, że dzieciaki mają więcej wolności w kształtowaniu swego życia, niż my kiedykolwiek mieliśmy. Ja nazwę to opuszczeniem. Skończyliśmy z chronieniem własnej młodzieży, ubolewa publicysta Washington Post.
Być może jest to jednak zbyt pesymistyczna wizja. Już przed 15 laty krytyk kultury Allan Bloom piętnował anarchizację studenckiego libido. W książce The Closing of the American Mind rozdzierał szaty nad upadkiem obyczajów w kampusach,.