O czym chcesz poczytać na blogach?

Warunki narciarskie

Narty Słowacja

Narciarstwa zjazdowego narciarzy o różnych umiejętnościach – 9 wyciągów zapewnia duży wybór tras o długości od 150 m do niemalże 4 km.

Bramą wjazdową do stacji jest kolejka kabinowa z Hrabova na rozległe polany Malinô Brdo, gdzie funkcjonuje kilka wyciągów na wysokości 940-1200 m n.p.m. – dobre warunki narciarskie panują tu do połowy kwietnia. Stąd można zjechać średnio trudną nartostradą do dolnej stacji kolejki – w sumie maksymalne różnice wysokości dochodzą do 700 m.

Położony w pobliżu Ružomberok jest ładnym miasteczkiem z zabytkowym centrum, nad którym dominuje gotycki kościół św. Andrzeja. W.

..::: {SiWy} SKATE BLOG :::...

 

 

  było spoko w karpaczu:-)))))))))) 2005-01-02 19:27:21


Heej na sylwku byłem w karpaczu było spoko tylko warunki narciarskie na kompleksie narciarskim śnieżka czyli na kopie były takie sobie poszedłem sam na skocznie narciarską orlinek gdzie małysz ustanowił rekord skoczni 94,5 m a wcześniejszy rekord nalezał do veli mati lindstrema 92,5m łaziłem se po tej skoczni tylko ja sam byłem nikogo wogle nie było.Jutro do budy jak mi się.

Maka blog

Ale miałam szanse zdążyć prosto z zajęć na uczelni na pociąg...
W czwartek wieczorem, o 21.30, jeszcze nie spakowana siedziałam u koleżanek i doszłam do wniosku, że jadę później...ale mnie przekonali. Wstałam i poszłam się pakować.
Początkowo wyjazd miał być na narty, ale ze względu na kiepskie ponoć warunki narciarskie, wzięliśmy sanki.
Jechałam z trzema chłopakami i trochę się bałam jak to będzie. Gdyby nie to, że był wśród nich mój chłopak, chyba bym się na to nie zdecydowała...
W pociągu, jak zwykle, nie było miejsc siedzących, więc pomyśleliśmy, że przynajmniej sanki się na coś przydadzą...Nie.

My Diary...

Wracalismy do Polski.Wlasciwie to nie tak "niestety", bo sie cieszylam ze wracam do Włocławka, do Buziaczka, do psa, poprostu do domu.Lepiej by mi sie spedzalo czas jakby takie gory byly polozone 50 km od domu a nie 1150 ;) no ale coz.
No ale nie moge powiedziec ze jestem niezadowolona z tego wyjazdu, sniegu bylo mnostwo, wiec warunki narciarskie tez wspaniale.
Aha, pewnie niektorych interesuje gdzie bylam ;) w ZELL AM SEE, niedaleko Kaprunu, jednym z najwazniejszych europejskich osrodkow narciarskich.Mialam okazje (pewnie jedyna w moim zyciu) jezdzic na nartach na lodowcu, ale niestety pogoda nam na to nie pozwolila :( przykre.
No ale wyjazd do.

perfect-by-nature blog


STRONA GŁÓWNA


BLOG

Wiem...
Wiem, co chcę robić w życiu, wiem jak chcę spędzić najbliższy czas, wiem jak chcę, żeby wyglądała moja tegoroczna zima...i nie chodzi tu o warunki narciarskie w naszych górach. Wiem to wszystko i chyba własnie w tym jest problem. Bo rzeczywistość nei przystaje do tego. Może trochę, może na początku...ale potem znowu wszystko zaczyna się brzydko mówiąc pieprzyć. Chociażby tak jak było ostatnio...na poczatku było dobrze, potem kilka zgrzytów ale dogadaliśmy się..