O czym chcesz poczytać na blogach?

Wartości

inwestowanie w nieruchomości

Działa te 6 źródeł dochodu zaczniesz widzieć niesamowitą możliwość budowania bogactwa za pomocą kupowania i zarządzania nieruchomościami.

Źródła przychodów pasywnych w przypadku różnych aktywów;

  • nieruchomości – przepływ gotówki, przechwytywanie kapitału, wymuszony wzrost wartości, rynkowy wzrost wartości, spłata kapitału, przewaga podatkowa
  • papiery wartościowe – dywidendy, rynkowy wzrost wartości
  • automaty sprzedażowe – przepływ gotówki, wymuszony wzrost wartości
  • blogowanie – przepływ pieniężny, wymuszony wzrost wartości
  • biznes internetowy – przepływ gotówki, wymuszony wzrost wartości
  • MLM – przepływ gotówki

Uwaga!!! wymienione 6 źródeł dochodu ma miejsce tylko w przypadku nieruchomości prawidłowo kupionej (transakcja poprzedzona analizą liczbową) i prawidłowo zarządzanej.  Jednak nawet przy nieodpowiednim zarządzaniu strumień pieniędzy z kilku źródeł może rekompensować braki z pozostałych.

1. Cashflow – jest powodem, dla którego inwestujemy w aktywa generujące dochód. Bez przepływu środków pieniężnych nie ma dochodu a to oddala wizję finansowej wolności.

2. Przechwytywanie kapitału – jeśli kupimy np mieszkanie do remontu za 100 tys zł,.

homo-verus.blog

Się rozpoznawać litery i formułować myśli, aby w późniejszych latach edukacji móc sprostać wyzwaniom – jakie stawia przed nimi współczesny świat. Młody człowiek, poruszający się po bibliotece, w trakcie swej edukacji trafia w pierwszym rzędzie na lektury, czyli literaturę piękną. Opracowywane w szkole teksty mają na celu ukazanie piękna i harmonii tego świata poprzez swoją treść. Dzięki pracy z literaturą zaczynamy – także  własnoręcznie – opisywać życie, świat i konkretne problemy naszej egzystencji za pomocą wypowiedzi literackich. Pierwsze wypracowania to przecież nic innego jak przetwarzanie zaobserwowanych w lekturach wzorców, idei i wartości na opis konkretnych naszych doświadczeń.

Słowo wartość zasługuje tutaj na podkreślenie. Człowiek, który posiadł wykształcenie gimnazjalne czy licealne zaczyna sięgać po prasę. Na jej łamach oczekuje nie tylko czystych newsów czy jałowych informacji. Szuka  wypowiedzi , które pomogą mu zrozumieć współczesny świat. Ale przede wszystkim szuka pewnych wartości. Szuka prasy, gdzie eksponowana jest istotna dyskusja, zabarwiona aksjologicznie. Na co teraz może natrafić? Przede wszystkim na tabloidy, gdzie eksponuje się.

moniami

Przeżyć czas młodości?

Po pierwsze, trzeba doprecyzować, że zagrożenia nie płyną jedynie ze środowiska zewnętrznego, ale też od wewnątrz. Człowiek jest kimś jedynym na tej ziemi, kto potrafi krzywdzić samego siebie, do uzależnień i samobójstwa włącznie. Tego nie czyni żadne zwierzę. Właśnie dlatego postawą wychowania jest nie tylko miłość, ale też przekazywanie dzieciom i młodzieży informacji na temat wartościowych sposobów życia. Najlepszą ochroną dzieci i młodzieży przed zagrożeniami typowymi w wieku rozwojowym, a także najpewniejszym gwarantem ochrony najpiękniejszych marzeń i aspiracji jest życie w przyjaźni. Przyjaciel to ktoś, kto mnie rzeczywiście rozumie i kto nieodwołalnie kocha. To ktoś, kto pomaga mi zrozumieć samego siebie i dojrzale pokochać. 

Podstawą rozwoju jest przyjaźń z Bogiem, gdyż wszyscy ziemscy.

uzdrowicieljch.blog

Boże, jestem drogą do światła

skomentuj (0)

Duch nawiedzony! 2009-08-14 16:52:38

To jest duch nawiedzony i opętany, i lgną na jej koncerty podobne ciemne formy, wzajemnie między sobą się wyżywają, a to jest zasada Lucyfera.
Krzyżując się na widoku publicznym niesie na sobie znak klątwy, już idzie do leja rozkładu i jej podobni!
Cóż, już nie długo koniec takich ekscesów na całej ziemi, możecie tego być tego pewni!Tagi: koncert, klątwa, madonna, nawiedzona, ciemni

Tagi: koncert, klątwa, madonna, nawiedzona, ciemni

skomentuj (1)

GIEŁDY NA ZIEMI DĄŻĄ DO ZEROWEJ WARTOŚCI 2009-08-20 00:25:24

GIEŁDY NA ZIEMI DĄŻĄ DO ZEROWEJ WARTOŚCI

493.

Prędzej czy później wszystkie giełdy osiągną zerowe wartości. Obroty i akcje sięgną zerowego dna i nigdy już się nie podniosą. Nie potrzeba zbyt.

hugon211 Tęsknota

Czy słońcem dane patrzeć mojej nadziei, trwam tą myślą pełną kwiecistej melodii,muzyką ciepłych słów biegnę ku Tobie ukochana . Wiem, że Trzymasz nasze szczęście w swoich dłoniach. Nie Słuchaj słów co ganią Niebo. Ty pięknem czystej swej postaci, ponad wszystkimi słowy tego Świata Podtrzymasz śpiew, który daje wiarę w radość płynącą z czystego serca. Nie będę już niczyim batem, ten dzień pogrzebany.Chcę trzymać wodze mego życia, i końmi gonić po arenie, nie szukać szczęścia, one same chwilą istnienia zagości w moim sercu. Wiem wiarą moich pragnień, trzymam deszcz z dala od swego serca, one żyje już melodia , przyszłych wartości. Nie trzeba mi już kwiecistej łąki, nie patrzę już na skrawek nieba. Teraz wypełnia się moja chwila, pragnieniem niczyjego Boga. ………….. żyję ………jakie to piękne ,,.

Komentarzy: 2 2008-07-30 Wznoszę Twoją kroplę ponad gwiazdy zapuszczone tamtejszym dniem. Dziwię się swemu zapomnieniu, one stoi nikczemnym odniesieniem. Nie proszę już o uśmiech mego nieba . Wystawiam.