O czym chcesz poczytać na blogach?

Warsztat samochodowy

narzedziaprofesjonalisty.mblog.pl - mBlog

Z powodzeniem. Dlatego lepiej jest wydać jednorazowo więcej pieniędzy, niż za każdym razem, kiedy coś nam się zepsuje wydawać mniejsze kwoty, jakie i tak zezwoliłyby nam na nabycie tych narzędzi, jakie są najlepsze jakościowo i pochodzą one od znanych i powszechnie docenionych firm w branży.
Narzędzia warsztatowe
2011-08-22 | 13:50:31
autor: narzedziaprofesjonalisty | skomentuj (0)
Mnóstwo z nas ma swój prywatny garaż i tam przechowuje wszelkiego typu narzędzia, oraz przyrządy, które dopomagają nam w utrzymaniu domu. Także poniektórzy dbają o to, ażeby bez ustanku posiadać tam narzędzia warsztatowe, jakie umożliwią im naprawę auta. Być może dla poniektórych zagadnienia z mechaniki samochodu wydają się nie do przejścia to powinno się jest się zaciekawić nimi, gdyż w wielu przypadkach w żadnym razie nie musimy jeździć do mechanika, żeby dokonać drobnej naprawy. Nieraz wprost sami musimy zabrać się za nasze auto, ponieważ mechanicy nie są w stanie wykryć naszej usterki. Po wielokroć niestety jest w taki.

tematyczny blog o motoryzacji - bloog.pl

W dobie dzisiejszej techniki i motoryzacji posiadanie własnego samochodu, to dla większości żaden problem. Oczywiście, osoby posiadające nowe samochody są w mniejszości, większość z nas ma używany pojazd. Dlatego dla wielu warsztat samochodowy, to częste miejsce odwiedzin.
Warto więc być ostrożnym przy wyborze specjalisty. Mnóstwo mechaników nie ma bladego pojęcia o naprawie samochodu, ale prowadzi warsztat samochodowy mieniąc sie profesjonalistą w dziedzinie motoryzacji. Często taki pseudo mechanik nie potrafi prawidłowo zdiagnozować usterki, wymienia.

Blog swiatmotoryzacji

Używany samochód 2010-07-14 Kiedy planujesz kupno samochodu używanego należy dwa razy się zastanowić przed jego kupnem, aby nie popełnić dużego błędu. A kolejną wizytę jaką będzie musiało zaliczyć nasze „nowe” auto będzie warsztat samochodowy. Samochody używane mają to do siebie że należy je dokładnie obejrzeć przed podjęciem decyzji o o ich kupnie. Czasem dobrze nałożony lakier może zakryć ślady po stłuczce. Dlatego jeśli kupujemy samochód od prywatnej osoby warto aby obejrzał go fachowiec czyli mechanik samochodowy. Dla niego samochody to codzienny.

Ja to Kaśka, a ty to..

Historia o Romea i Julii 2009-03-21
Dziewczyna uciekła z domu


Dziewczyna była licealistką, a chłopak był mechanikiem, pracował w warsztacie samochodowym. Dziewczyna miała dużo koleżanek i kolegów z klasy, rozmawiali i cieszyli się. Ze szkoły wracali do domu, ona jeździła na rowerze. W drodze zepsuł się, pękła opona. Co się nic nie stało, szła na nogach, miała niedaleko do domu. Znalazła warsztat samochodowy, czekała na mechanika, on naprawia auta. Dziewczyna powiedziała panu, że rower zepsuł się, chciałaś naprawić. No dobrze, musiał naprawić.
Dziewczyna spotkała chłopaka w warsztacie. On zawiózł ją z jej rowerem autem do domu. Ona nie powiedziała rodzicom o chłopaku, bo bała się, że rodzice jej.

Szczęśliwa kobieta - Z ŻYCIA WZIĘTE - bloog.pl

Na dziś się umówiłam.

    Po południu byłam już w warsztacie. Postawiłam auto na kanale z podnośnikiem, i upewniając się ile mam czasu, powędrowałam sobie w nieznane mi do tej pory miejsca... Bo też warsztat samochodowy Rosjanina (dumnie noszącego imię: Eduard), mieści się w innej dzielnicy mojego miasta.