O czym chcesz poczytać na blogach?

Warsaw fashion

qbk blog

Pod Kancelarią Premiera, Warszawaby qbk | 2007-06-20 23:12:06 | skomentuj (0)


Leningrad Cowboys
 


Wianki 2007, Warszawaby qbk | 2007-06-24 01:55:06 | skomentuj (2)
Warsaw Fashion Street
 Nowy Świat, Warszawaby qbk | 2007-06-24 17:33:54 | skomentuj (4)
Warsaw Fashion Street 2 i
 
Dominika Gawęda, aktualny wokal Blue Cafe

FANS-ADA.blog.onet.pl ● Twoje źródło informacji o Adzie Fijał ! - Onet.pl Blog

 Alex  12.06.2010  Zobacz/Skomentuj

c) pixelworld

W warszawskim atelier Gosi Baczyńskiej odbyła się premiera jesienno - zimowej kolekcji'Under the Blue' Swarovskiego.Na pokazie.


Wczoraj w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu odbyła się szósta edycja 'Warsaw Fashion Street'.Na wybiegu prócz innych znanych gwiazd pojawiła się Ada Fijał - która na wybiegu wcieliła się w role modelki.Zdjęcia z tego.

Once upon a time... - bloog.pl

Kliffie, na którym przeszkoliła mnie sama Joasia Horodyńska, zdjęcia dla "Voyage"... (co tam, że jedno moje zdjęcie będzie, ważne żeby się pokazać jak to Irek rzekł;) Dziś impreza Smirnoffa... Miałam też propozycje wzięcia udziału w ten weekend w Warsaw Fashion Street, ale dupa, muszę jechać do rodzinki do Katowic;/ Jutro o 8 sama wsiądę do pociągu, może nie byle jakiego, ale liczy się że sama xD

 

Piszcie co u Was, u tych młodszych: jak udało się zakończenie roku.

Najlepsza piosenkarka - Onet.pl Blog

26 czerwca 2010Już jutro odbędzie się VI edycja Warsaw Fashion Street. Podczas Warszawskiego Dnia Mody nie zabrakniepokazów z udziałem gwiazd. Szczególnie polecamy dwa pokazy z udziałem Marii: o 17:10 pokaz kolekcji Katarzyny Struś oraz o 20:50 wieczorną Galę, w której

Art-Trend - Naszyjniki, bransoletki, kolczyki, koral, jaspis, agat i inne

Przewidziane TRENDY BIŻUTERII na wiosne,lato 2010 roku.To masywne naszyjniki,kolczyki,bransoletki najlepiej wykonane z kilku splotów przy użyciu dużych kamieni.Kolorystyka:biel,niebieski,pastele,zielenie łączone z dużą ilością przezroczystych.Podczas pokazu WARSAW FASHION STREET modelki prawie uginały się od nadmiaru dodatków.Rok 2010 króluje w przesycie,biżuteria musi być na pierwszym planie i przyciągać uwage innych.Polecam to jeden z projektów:)))))))))))