O czym chcesz poczytać na blogach?

Warner bros pictures

Blog SWDzinsow

2005 roku przez Warner Bros. Pictures.Film został nakręcony przez Ken'a Kwapis

Tim Burton

Paramount Pictures, Burton w pierwszej kolejności zajmie się przeniesieniem na duży ekran musicalu Stephena Sondheima "Sweeney Todd". Dla twórcy to drugie podejście do produkcji. Kilka lat temu prowadził rozmowy na ten temat ze studiem Warner Bros. Projektem interesował się również Sam Mendes. W adaptacji Burtona w roli głównej wystąpi Johnny Depp, który wcieli się w demonicznego fryzjera z Fleet Street. Autorem scenariusza filmowej wersji musicalu jest John Logan.

Gerard Butler Fan Site - Onet.pl Blog

Gerard Butler dołączył do Hilary Swank na planie powstającego dla Alcon Entertainment dramatu "P.S. I Love You". Za kamerą stanie Richard LaGravenese. Dystrybucji podejmie się Warner Bros. Pictures.

Film oparty na bestsellerze Cecelii Ahern przedstawi historię młodej wdowy. Pewnego dnia bohaterka odkrywa, że mąż zostawił jej listę zadań, które ma wykonać w przeciągu 10.

F*R*I*E*N*D*S

I Jennifer Aniston postanowili przenieść swoją firmę pod skrzydła Paramount Pictures.

Jak do tej pory spółka Plan B, której współzałożycielami są Brad Pitt i Jennifer Aniston współpracowała ściśle z wytwórnią Warner Bros. Aktorzy postanowili zmienić jednak dystrybutora, gdy jeden z ich wspólników, Brad Grey został dyrektorem w Paramount.

Spółka Plan B została powołana przez Pitta, Greya i Aniston w 2002 roku. W lipcu do kin.