O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Warner bros

olsenfanka.blog.pl

(1)Temat: OLSENKOWE FILMY W POLSCE!!!
Data: 2004-09-18
Godzina: 12:00:15
Tak, juz sa!!! O to dane itp. ZWROCCIE UWAGE NA PREMIERY!! :(Tytuł polski: Mary-Kate i Ashley: Wyzwanie

Tytuł oryginalny: Mary-Kate & Ashley: The Challenge
Premiera: 08.10.2004 (również na VHS)
Wytwórnia: Warner Bros.
Gatunek: komedia, film familijny
Kategoria filmu: fabularny
Reżyser: Craig Shapiro
Scenariusz: Elizabeth Kruger, Michael Swerdlick
Obsada: Ashley Olsen, Mary-Kate Olsen, Brian Skala, Lukas Behnken, Theo Rossi
Producent wykonawczy: Jeff Franks
Muzyka: Jeremy Hoenack
Streszczenie: Lizzie (Ashley) i Shane (Mary-Kate) różni chyba.

Blog gwiazdy2903

Szkole we Włoszech. Rodzice nazwali Dylana, starszego od brata o 15 minut, od imienia poety - Dylana Thomasa. Cole natomiast otrzymał imię pianisty i artysty jazzu - Nata Kinga Cole'a. Bracia wrócili do Stanów 4 miesiące po urodzeniu i zamieszkali z rodzicami w Long Beach w Kalifornii. Ich rodzice rozwiedli się w 1997 roku.

Marka "Sprouse Bros":


We wrześniu 2005 r. bracia podpisali umowę z Dualstar Entertaiment, żeby stworzyć ich nową markę "Sprouse Bros", która zawierałaby filmy DVD, płyty CD, ubrania, coś o sporcie, dzwonki na komórkę i dezodoranty przeznaczone dla młodzieży i nastolatków. Dualstar współpracował z Leisure Publishing LLC, żeby stworzyć.Jej sławę jako nie tylko aktorki ale i również piosenkarki. Zaśpiewała trzy piosenki What I've Been Looking For, Bop to the Top i We're All in This Together. Piosenki znalazły się na rocznym podsumowaniu listy Billboard Hot 100.

Wydała również dwa solowe single: Some Day My Prince Will Come i Kiss The Girl. Podpisała kontrakt z wytwórnią płytową Warner Bros. Records. Nagrywając swój debiutancki album, specjalnie na święta został wydany kolejny singiel Last Christmas i był to pierwszy singiel wydany z wytwórni Warner Bros. Records. 


2007r.
6 Lutego 2007 wydała swój debiutancki album Headstrong sponsorowany przez wytwórnie Warner Bros. Records. Płyta znalazła się na miejscu.

karolcia-papuga-dg blog

(1)
2004-09-18 19:49:32 >> News!!

Hello super super wiadomość książki i Filmy w polskiej wersji językowej dokładnie 8.10.2004 roku (super) a teraz okłądkiTytuł polski: Mary-Kate & Ashley: Zimowe szaleństwo

Tytuł oryginalny: Mary-Kate & Ashley: Getting There
Premiera: __publication_date__
Wytwórnia: Warner Bros.
Gatunek: komedia
Kategoria filmu: fabularny
Reżyser: Steve Purcell
Scenariusz: Michael Swerdlick
Obsada: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen
Producent wykonawczy: Robert Thorne
Muzyka: Steve Porcaro
StreszczenieTytuł polski: Mary-Kate and Ashley: Rzymskie wakacje

Tytuł oryginalny: Mary-Kate and.

Magia jest w każdym,odkryj ją w sobie... - bloog.pl

Jej do zmiany decyzji.

"Emma ma chyba już dosyć bycia tą dziewczyną z Harry'ego Pottera. Nasze stosunki są teraz raczej chłodne. Ja i Daniel [Radcliffe] nie możemy się z nią dogadać. Nie rozmawiamy z nią poza planem" - powiedział niedawno Rupert Grint, który w filmach o Harrym Potterze gra Rona Weasley'a.

Podobno studio Warner Bros., producent serii, zamierza uszanować decyzję młodej aktorki. Jednak informacji o poszukiwaniach jej zastępczyni jeszcze nie ogłoszono.

Emma Watson rozpoczęła swoją aktorską karierę w 2001 roku na planie pierwszego filmu serii, "Harry Potter i komnata tajemnic". Od tamtej pory młoda aktorka nie zagrała w niczym poza kolejnymi częściami cyklu.

^^ *InFo O sŁaWaCh*^^ - Onet.pl Blog

School Musical przyniosła jej sławę jako nie tylko aktorki ale i również piosenkarki. Zaśpiewała trzy piosenki What I've Been Looking For, Bop to the Top i We're All in This Together. Piosenki znalazły się na rocznym podsumowaniu listy Billboard Hot 100.

Wydała również dwa solowe single: Some Day My Prince Will Come i Kiss The Girl. Podpisała kontrakt z wytwórnią płytową Warner Bros. Records. Nagrywając swój debiutancki album, specjalnie na święta został wydany kolejny singiel Last Christmas i był to pierwszy singiel wydany z wytwórni Warner Bros. Records.

2007

6 Lutego 2007 wydała swój debiutancki album Headstrong sponsorowany przez wytwórnie Warner Bros. Records. Płyta znalazła się na miejscu #5 notowania Billboard.

Warner bros pictures

Tim Burton

Paramount Pictures, Burton w pierwszej kolejności zajmie się przeniesieniem na duży ekran musicalu Stephena Sondheima "Sweeney Todd". Dla twórcy to drugie podejście do produkcji. Kilka lat temu prowadził rozmowy na ten temat ze studiem Warner Bros. Projektem interesował się również Sam Mendes. W adaptacji Burtona w roli głównej wystąpi Johnny Depp, który wcieli się w demonicznego fryzjera z Fleet Street. Autorem scenariusza filmowej wersji musicalu jest John Logan.

Blog SWDzinsow

2005 roku przez Warner Bros. Pictures.Film został nakręcony przez Ken'a Kwapis

Warner bros records

High School Musical I Ja - Onet.pl Blog

Do roli w serialu produkowanego przez Disney Channel "The Suite Life of Zack and Cody";razem z Lindsay Lohan i Mischą Barton pracowała jako modelka dla agencji Ford Model.
Plany:Nagrywa debiutancki album dla wytwórni Warner Bros Records

Lalaine Paras - Onet.pl Blog

"Haunted" to drugi album LaLaine.Nagrywany w latach

2004/2005 Został on wydany w 2005 r.w wytwórni

Warner Bros.Records

 

Lista piosenek

  1. I'm Not Your Girl
  2. Real Life
  3. Haunted
  4. Skin.