O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Wannabe

....:::Ona Ma Siłę Nie Wiesz Jak Wielką Umierała Długo Teraz Rodzi Się Lekko:::.... - Onet.pl Blog

  am I fooling ?

 


Who am I fooling / Kogo oszukuję
I'm just a smiling face / Jestem tylko uśmiechniętą twarzą
In a make-believe world / W świecie iluzji
Who am I fooling / Kogo oszukuję  
I'm just a wannabe / Ja tylko próbuję taka byc
So easy to replace / Tak łatwo zastąpic
Pretending I'm a perfect girl / Udając, że taka jestem

All alone in the mirror / Całkiem sama w lustrze
All alone on the shelf / Całkiem sama na półce
I'm trying to hold on / Usiłuję trzymac się
To a little piece of myself / Małej części mnie

Doesn't anybody realize / czy nikt nie zdaje sobie z tego sprawy
Even I don't buy my own disguise / Że nie wybrałam sobie nawet mojego przebrania

Who am I fooling / Kogo oszukuję ?
I'm just a smiling face / Jestem tylko uśmiechniętą twarzą
In a make-believe world /.

Farewell, My Lovely

I szpilki.
Efekty sesji są w sumie zachęcające. Ja oczywiście siedzę i biadolę, że można było lepiej, tu inaczej oświetlić, tam inaczej posadzić, i że w ogóle wszystkie zdjęcia są do dupy. Q twierdzi, że przesadzam z krytycyzmem. Mam zresztą wrażenie, że już parę razy takie komentarze na temat mojego narzekania słyszałem.
Niestety, jak to mi się zazwyczaj przytrafia, zdjęcia są do szuflady - a w każdym razie nie do publikacji w internecie czy gdzie indziej. Przynajmniej modelka stanowczo obstaje na razie przy tej wersji. Zresztą i tak nie powinienem narzekać: poćwiczyłem, spędziłem miło czas...

Zaś wannabe modelka nie zadzwoniła do tej pory. Pewnie przypomni sobie o mnie za jakiś czas i znowu strasznie jej będzie zależeć, tak jak ostatnio. Tak nawiasem mówiąc należy ona do kategorii dziewczyn, które w różnych internetowych serwisach dla modelek wstawiają koszmarki robione idiotenkamerą, licząc zapewne, że jakiś Avedon zobaczy je, zachwyci się i od razu zaproponuje im pozowanie do kalendarza Pirelli, najlepiej na Hawajach. Więc uważają zapewne, że ktoś taki jak ja powinien się cieszyć, iż w ogóle raczyły z nim rozmawiać.
W sumie była to już piąta tego typu moja przygoda. Nawet dziewczyny, które mają jaki taki dorobek i.

Spice Girls - Onet.pl Blog


05 listopada 2009
Spicetki zaśpiewają na Olimpiadzie?

            Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało, najbardziej znany girlsband świata ma szansę wystąpić na Letnich Igrzyskach Olimpijskich, które odbędą się w 2012 roku w Londynie. Dlaczego wykonawczynie hitu "Wannabe" zasługują na taką promocję? Bo wiele znaczą dla brytyjskiej muzyki - twierdzą co niektórzy.

Pomysł występu Spice Girls na ceremonii otwierającej Igrzyska próbuje przeforsować Simon Fuller, współodpowiedzialny za sukces grupy na początku ich kariery.

"Spice Girls znaczą bardzo wiele dla historii brytyjskiej muzyki - twierdzi Fuller. - Nie wyobrażam sobie lepszej okazji, żeby ponownie wystąpiły. Wiadomo, że po 40-tce nie będą już grać hitów takich jak "Wannabe", ale niesamowitym jest, że ludzie ciągle mówią o ich reaktywacji. Jeżeli dojdzie do czegoś takiego, to będzie właśnie w 2012" - dodaje przekonany.

tlr.

chyba nie mam już zbyt wiele do przekazania na ten plus-minus najlepszy miesiąc w roku. 3Maj E2rda, jak to w kalendarzu szalonego małolata w dniu święta konstytucji pisali.

hahaha, a propos niego, mam go przed sobą! w majowym czasie otrzymałam, jak się okazuje, list od niby wtedy eks-przyjaciółki i ona pisze, że dobrze byłoby się pogodzić, że ma urodziny i brakuje jej konfetti (to są te dziurki od dziurkacza) i czy ja mogłabym w ramach pogodzenia dorobić ich trochę. i kwestia prezentu, bardzo mocne słowa padają na koniec listu: wiem, że jakbym ci nie powiedziała co chcę mieć to byś mi kupiła coś niedrogiego (tak jak na sylwestra), ale pomińmy to. hahaha.

rok 2001. mamo!

 

 

skomentuj (0)nadal sobie na to nie.

2010-05-15 11:19:59


 or would u love to break your knees from begging and praying?

 

 

 

'cause 7 8 9.skomentuj (0)wannabe.

2010-05-16 21:36:29

o znajomych, którzy dziś.

Wannabe in la

maiaki

Kompletnie nie wiedząc po co. Nie porzuciłam jej chyba tylko dlatego, że przy ówczesnym stresie i braku czasu i tak nie miało większego znaczenia, co czytam. Tak czy inaczej Kraina wódki zupełnie do mnie nie trafiła, choć nie było to takie oczywiste od samego początku, bo przerywające główną (jak się początkowo.Za wszelką cenę, co bywa niestety pozbawione wdzięku lub nie ma większej wagi. W zasadzie w większości tych etiud coś jest, ale w pełni broni się tylko kilka: Quartier Latin - opowieść o spotkaniu przed rozwodem, 14th arrondissement Alexandra Payne'a - opowiedziana szkolnym francuskim historia wyprawy samotnej Amerykanki do.Które uprawiają (głównie wolne), jedzenie, które jedzą, kluby, w których bywają. Do tego bibliografia genderowych lektur na końcu. To książka dla wannabe intelektualistek i/lub klubowiczek - myślałam w trakcie lektury. Jednocześnie jawność tego wykalkulowania ma jakiś wdzięk, który sprawia, że wolę książkę.