O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Wampiry

,,Królowa Potępionych i inne wampiry"

Krwi. Z braku krwi ciało kurczy się i wysycha, a skóra marszczy się i przylega do szkieletu( nie dotyczy to naprawdę silnych wampirów, które mogą obyć się bez krwi). Jednak możliwy jest powrót do stanu wyjściowego, w momencie gdy wampir wznowi odżywianie się. Im starszy jest wampir, tym jego ciało staje się twardsze, zimniejsze i szybciej się regeneruje. 
Jego skóra jest połyskująca,biała,gładka i twarda.bez wyraźnych porów, bruzd, zmarszczek, zanieczyszczeń etc. (z wiekiem cechy te nasilają się). Po spożyciu krwi skóra zaróżawia się i bardziej przypomina ludzką. Silne wampiry mogą korzystać także z dobrodziejstw opalenizny, choć zabieg jest niewyobrażalnie bolesny :)Kolejną rzeczą rózniącą je od nas są paznokcie.Ich paznokcie są twarde, połyskujące, robią wrażenie szklanych. Nie łamią się , nie rozdwajają, nie zadzierają ( marzenie każdej kobiety :)). Po obcięciu czy spiłowaniu, podobnie jak włosy, wracają do pierwotnej długości i kształtu.
Również ich włosy są inne niż nasze.Są lżejsze od ludzkich, nie rosną i nie wypadają. Po obcięciu wracają do pierwotnej długości w przeciągu przespanego przez wampira dnia.
Oczy wampira  są  nienaturalnie.

Harry Potter i KOT (Ktoś Ogromnie Tajemniczy ;-) ) - Onet.pl Blog

     -To znaczy? – spytał Malfoy, krzyżując ręce na piersi.

     -Ile dostaniecie punktów dla swojego domu zależy do tego, jak będziecie walczyć z wampirem. – objaśniała mu cierpliwie – Przecież nie musicie używać tylko Circulus Vitiosus. Liczy się trafność w dobieraniu zaklęć, ich moc oraz styl, szybkość i refleks. To co? Jest ktoś chętny?

     Kilka osób zaśmiało się nerwowo, ale nikt nie myślał nawet przyjąć propozycję Hunter. Co innego druzgotki, co innego wampiry!

     -Dzisiaj wyjątkowo będę ugodowa... – mruknęła z nutką niezadowolenia, rozczarowawszy się reakcją klasy – Trzy osoby! Cisza.

     -Doskonale! – wykrzyknęła ze złością, wodząc wzrokiem po klasie – W takim razie sama wybiorę! Cztery osoby - po dwie z każdego domu, żeby było sprawiedliwie.

     Wszyscy uczniowie raptem zdrętwieli, nie spodziewali się takiego obrotu sprawy, z nerwowym wyczekiwaniem przyglądali się, jak nauczycielka chodzi w tę i z powrotem tuż przed siateczką, zaglądając każdemu głęboko w oczy. Gdy.

wampiry - Onet.pl Blog

Media, które tylko czekają na kolejną sensację?

Poruszę kolejną kwestie, dotyczącą ich zapotrzebowania na krew.

W każdym miescie znajdują się osoby z różnych warstw społecznych.

Wiadomo,że wampiry nie zaatakują słynnych osób, bo naraziłyby się na odkrycie.

Nie ma takiego miasta, gdzie nie ginie bezdomny lub pijak. Jak zniknie to nikt się nim nie przejmuje, wiec prawdopodobieństwo że ktos się zajmie jego okolicznosciami zniknięcia jest znikome.

Można także wspomniec, że wampiry mają rozum i mają takie zdolnosci, które potrafią zatuszowac co się stało.

Przykładowo puma w Polsce. Nigdy się nie dowiemy co to było. Mogła to byc chupacabra, wampir albo inny stwór.

Najpierw nagłasniali bardzo sprawę a pózniej okazało się, że to kotek...

Tak, więc namawiam zdesperowanych romantyczną sagą zmierzch, aby nie poszukiwali wampirów na siłę. Jesli wampiry będą miały jakis cel same nawiązą z wami kontakt. 

karolina (20:00)

wampiry - Onet.pl Blog

Żywymi trupami i muszą podtrzymywać swoje istnienie krwią żywych– prawda. Wampir w sensie klinicznym jest martwy (serce nie bije, nie oddycha, skóra jest zimna, nie starzeje się). Aby podtrzymać swoją sztuczną nieśmiertelność wampir musi systematycznie spożywać krew, najlepiej ludzką. 

Każdy, kto umiera od ugryzienia wampira, powstaje, aby stać się wampirem – fałsz. Gdyby tak było, świat byłby zalany przez wampiry. Stworzenie wampira wymaga wykonania pewnego rytuału zwanego Spokrewnieniem, który powoduje mistyczną transformację z człowieka w nieumarłego. 

Wampiry są potworami, demonicznymi duchami w ciałach trupów. Wampiry nie są demonami same z siebie, ale kombinacja tragicznych czynników pociąga je nieubłaganie w stronę nikczemnych działań. Początkowo każdy nowostworzony wampir zachowuje się tak jak za życia, nie staje się od razu diabelskim, sadystycznym potworem. 

Strefa mroku

Stygnąć. [...] O ósmej rano następnego dnia zabrano go z domu, aby go pochować”. Droga na cmentarz była jednak bardzo wyboista. W skutek wstrząsów pijak został wyrwany z odrętwienia, i wszystko skończyło się dobrze. Ludzie obawiali się, że ci, którzy pochowani zostali za życia będą się na nich mścić.

Chęć zemsty budziła u ludzi przerażenie. Strach ten widoczny jest nawet dzisiaj w obrzędach Wszystkich Świętych i dniem zadusznym. Święta te mają związek z Samhainem- celtyckim władcą zmarłych. Powrót zmarłych na ziemię był niedopuszczalny, dlatego trzeba było błagać ich, aby tego nie czynili. Wierzono, że wampiry najczęściej odwiedzają w pierwszej kolejności swoje rodziny, a zwłaszcza żony, które nie dopełniły swego obowiązku i nie modliły się za nich. Niektórzy ludzie rozumieją sprawiedliwość w specyficzny sposób domagając się dla złoczyńców wiecznej kary. Wierzono zatem, że ktoś, kto za życia był przestępcom taki sam będzie i po śmierci. Karą dla niego będzie wieczne tułanie się po ziemi i czynienie zła. Aby temu zapobiec podejmowano najrozmaitsze środki. Ludziom, których podejrzewano o to, że po śmierci mogą być wampirami, odcinano głowy i układano je twarzą w dół między nogami. Serca przebijano im osikowym kołkiem,.

Wampiry i świry

zielony spam i truskawki!

Kiedy będę musiała się gdzieś przywiązać, posłac gdzieś dzieci do szkoły.
wrocław, odyseja umysłu. pierwszy raz tam byłam. hotel wks ślask, heh. kilka cudownych dni. wkręcanie się na wampiry, bo to miasto monumwntalnych i mrocznych budowli z końca wieku [patrz 48stron]. zwłaszcza jeden kościół, który prawie pochłaniał światło. i nocą nieopodal słychać było krzyk.
.Nocy. no i wrzeszczenie "hey, ho, let's go!" i "jazzzdaaa" z ludźmi z californi. i rozmowy na pół-migi z rosjanami. tramwaje i nocne autobusy jadące niewiadomo gdzie. i prawie mieszkanie w teatrze. same świry. o, przepraszam, "ludzie twórczy".

teraz siedzę w poznaniu. u kota. późno zasnęliśmy. on wcześnie wstał. pocałował mnie i wyszedł do pracy.
a ja już naprawdę nie wiem,.
Czy jedna iskra to ognisko
Ty nie ufaj im
Nie ufaj głosom w twojej głowie, bo
To tylko głosy w twojej głowie,
Które mamią cię, że znów byłeś blisko
Nie słuchaj ich, weź się w garść, zaciśnij pięści
Życie to tylko widowisko
Szaleją płomienie w waszych głowach
Głupie skurwysyny niszczące wszystko
Wrodzony brak wyobraźni i.

This just in - Onet.pl Blog

A ja zostaje sama na zielonej łące z podkową na ryju. I nadlatuje chmura i zaczyna na mnie padać deszcz. 


No i nadal otaczają mnie świry. Prześladuje mnie baba w wiecznie za krótkich spodniach z kucykami na głowie.

G. na zajęciach za to stwierdziła, że ona zaraz opuści salę tylko weźmie swój.

Bad Blood?

No i co? Minus dwadzieścia? Mróz? Śnieg? Wyż znad Rosji? I gdzie ta wiosna? Gdzie te piękne roślinki budzące się do życia i kwitnące pąki na drzewach? Gdzie te piękne łabędzie dwa płynące przez zielony staw? I w końcu gdzie ten Józef Toliboski.

Całkiem serio zaczynam rozważać ustawienie jutro na ławce jakiegoś ołtarzyka podczas ćwiczeń i obwieszenie się girlandami czosnku. I lusterko! Wezmę lusterko, bo wampiry podobno nie widzą własnego odbicia. 


Przede mną intensywny tydzień - cały weekend na uczelni, w poniedziałek praca a po.

Fame, love and sex, Honey! - Onet.pl Blog

Dwudziestojednoletni Ace Summers to bardzo znany aktor wielkiego ekranu. Jest nieco perwersyjny i potrafi opowiedzieć niesmaczny dowcip. Nie jest zły, ale potrafi być naprawdę niemiły choć sam tego nie zauważa. Jest w nim coś z głupiego dziecka, ale da się z nim też normalnie, a nawet miło porozmawiać. Całe dnie przesiaduje w swej willi i wychodzi tylko wtedy kiedy musi.

17 stycznia 2011
6. Zabawy ciąg dlaszy...
Ok, baaardzo dłuuugo mnie nie było. Przepraszam i proszę o wybaczenie moje świry xD
Ok, wstęp gotowy! W takim razie Let's Go!!!


- Bo mi się nudzi.
Dobra... załamał mnie totalnie.
- To sobie siedź jak Ci się tak bardzo nudzi, ja idę spać - rzekłam i spojrzałam na zegarek. Była pierwsza w nocy. Co on, kurwa? Wampir, że nie śpi? Jeśli już jesteśmy przy tym temacie to ostatnio przysłuchałam się rozmowie moich koleżanek z pracy, gadały o wampirach ze Zmierzchu, a jakże! Że niby Edward jest słodziutki,.

Twoja książka - Twoje życie - bloog.pl

- do czasu, gdy w jej liceum zjawia się dwóch nowych chłopaków.
Luke, który zmienia dziewczyny jak rękawiczki, od razu wpada jej w oko; tajemniczy, małomówny Mal działa na nią jak magnes.

Wybór jest naprawde trudny. Kogo wybierze Eve? 
Przeczytajcie i się dowiedzcie

I zdystansowanego Daniela już pierwszego dnia w szkole Sword & Cross w dusznej Georgii. On jest jedynym jasnym punktem w miejscu, gdzie nie wolno korzystać z komórek, inni uczniowie to świry, a każdy ich ruch śledzą kamery.
Choć Daniel nie chce mieć nic wspólnego z Luce - i robi wszystko,.
    inne okładki " Szeptem"
  • inne okładki " Wizje w Mroku"
  • inne okładki ukochany nieśmiertelny
  • inne wersje okładki "Piękni i Martwi"
  • Wilkołaki, Wampiry, Anioły...

Księga Gości

  • czytaj Księgę Gości
  • wpisz się do Księgi

Ostatni.

Wampiry z morganville

Bohaterowie - Onet.pl Blog


Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Autor(treść i ilustracje);
 

    

Michael Glass - 21 lat.
Dwumiesięczny wampir. Właściciel domu i jednocześnie "opiekun" domowników. 
                                 Gra na gitarze. Pracuje też w sklepie muzycznym.      

Eve Rosser - 18 lat. Tzw. gotka.
Wydaje się zamknięta w sobie, ale w rzeczywistości jest bardzo towarzyską osobą. Ponadto jest bardzo wrażliwa, ale zawsze mówi co myśli. Pracuje w kawiarni.

 

Morganville - miasto wampirów - Onet.pl Blog


Witamy w Morganville!
Informacja z dnia 26.12.2011r:
BLOG OFICJALNIE OTWARTY!
Serdecznie zachęcamy do zapisów, a w razie nieścisłości kierujemy do zakładki ADMINISTRACJA.
Grupa Onet.pl SA (system)
Administracja(treść i ilustracje);
 
Urodziłam się biednej włoskiej rodzinie. Bardzo dobrze mnie wychowywali, ale mi ciągle było mało. Gdy miałam siedemnaście lat zaczęłam uciekać z domu i pisałam. Zarabiałam grając na swojej gitarze. Kiedy miałam osiemnaście lat zaprosili mnie do mojej ulubionej rockowej knajpki. Nic nie mówiąc rodzicom wyszłam w nocy. Choć miałam osiemnaście lat wiedziałam, ze im się to nie spodoba.
Kiedy wracałam upita do domu, po prostu ugryzł mnie wampir. No i rosłam sobie tak na tym świecie, aż urodził się James. Kiedy skończył osiemnaście lat zaczęliśmy se sobą chodzić.

Just breathe ... - Onet.pl Blog

Kogoś kochać

-i wielu innych rzeczy.

Najbardziej lubiane przeze mnie serie to:

-Pamiętniki Wampirów

-Akademia Wampirów

-Błękitnokrwiści

-Dom Nocy

-Nieśmiertelni

-Świat Nocy

-Wampiry z Morganville

-Dary Anioła

Jest lepiej...

Co do magii to dobrze się oderwać od rzeczywistości.

Wiem, że chca żebym czytała lektury, ale ja je czytam. Im chodzi o to żebym skonczyla z wampirami. Niestety nie potrafie. Uwielbiam to.

A co do samobojstwa. To czesto o tym myśle, ale raczej nie jestem do tego zdolna. Poprostu musze czasami przemyśleć czy to życie ma jakiś sens i do czego mam.

Mama musiała przyjść i sie zaczelo... Była wściekła, że "mi takie głupoty do głowy przychodzą" no, ale sory, to tylko zdjecie. Niestety wytłumaczyć jej się tego nie da...

Co ja poradze, że lubie wampiry? Lubie o nich czytać, lubie ogladać filmy i seriale o nich (najbardziej "The Vampire Diaries"). I wgl co jej to przeszkadza? Ja jej nie rozumiem. Ona zreszta mnie też...

Mama uważa, że musze skończyć.

Nasza Biblioteka - Onet.pl Blog

Szkoła średnia

1. Malwina Baźmirowska    - 161 ks.

2. Judyta Zaleska               - 59 ks.

3  Magdalena.

/serie:

 

-"Pamiętniki wampirów"

-"Świat nocy"

-"Wampiry z Morganville"

-"Zwiadowcy"

-"Krucjata"

-"Zawód wiedźma"