O czym chcesz poczytać na blogach?

Walt disney pictures

High School Musical !!!

- amerykański aktor. Karierę aktorską rozpoczął w roku 2002, jednak sławę zdobył dzięki roli Troya Boltona w filmie High School Musical, który stał się chyba największym sukcesem w historii kanału telewizyjnego Disney Channel. W czerwcu 2006 w wywiadzie dla Newsweeka Adam Shankman, reżyser Lakieru do włosów nazwał Efrona "prawdopodobnie największą nastoletnią gwiazdą dzisiejszej Ameryki"[1].


Disney Channel Original Movie
2008    Haunted High School Musical        Gabriella Montez                Walt Disney Pictures 

             

Wszystko między Latarnianym Pustkowiem a Ker-Paravel to... Narnia - Onet.pl Blog

I napiszę ten list do Bena i Williama. ;)
A teraz ta zła wiadomość:
-Firma Walt Disney Pictures, z powodów finansowych i logistycznych,  wycofała się z kręcenia "Podroży 'Wędrowca do światu'". Cóż to znaczy dla filmu? Prace nad nim zostały wstrzymane; Walden Media (z powodów finansowych) nie jest w stanie.

^Najważniejsze to być wytrwałym i nigdy się nie poddawać ! ^ - KaraQ - Onet.pl BlogWcześniej nie miałam zielonego pojęcia o istnieniu tej produkcji. Ponoć jest najbardziej zapomnianą animacją Disney'a. Mam jednak nadzieję, że mimo wszystko, wielu ludzi ją widziało. Zdecydowanie odbiega od szablonu filmów Disney'a. Może właśnie dlatego została odrzucona. Nie ma tam piosenek, a większość fabuły opiera się na złych.
Rok powstania: 1985
Wytwórnia: Walt Disney Pictures

Love Me For Me And Not For Someone That I Would Never Be

9] Komentuj=*=*

NEWS & PHOTOS

'HSM 3' łamie brytyjskie rekordy!
"Nadchodzący muzyczny film 'HSM 3' łamie brytyjskie rekordy w sprzedaży biletów"- powiadomił Walt Disney Pictures w piątek! Przed premierą w Wielkiej Brytanii, trzecia część popularnego filmu zarobiła więcej na biletach niż $890,000 od środy, z niektórymi rezerwacjami, powiadomiło studio filmowe. Odeon Cinemas,...
czytaj.