O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Wall street journal

Brzytwą po oczach

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

5 uwag

rybinski blog

W programie, ale w polszczyźnie zakwaterunku nie ma. Czy się wam nie przyplątały przypadkiem jakieś językowe miazmaty?

ONR, czcząc Doboszyńskiego, chce walczyć z wszechwładną korupcją i niesprawiedliwością. Proszę bardzo, walczcie. Tylko jaki ta walka ma związek z Doboszyńskim, Myślenicami i przedwojennymi.Pfanne, szef Wydziału Prawno-Konsularnego Stałego Przedstawicielstwa RFN przy Narodach Zjednoczonych w Nowym Jorku, zwierza się na jakimś przyjęciu dziennikarzowi "Wall Street Journal", co myśli o Ameryce. Padają obelgi najcięższego kalibru, a jądrem oceny Stanów Zjednoczonych przez dyplomatę nowego mocarstwa jest, że prawa człowieka.

Sachs . najpiękniejsze listy świata

Kobietę. Jak sobie teraz z tym poradzisz? A poza tym, jak wytłumaczysz się z tego, że dopiero teraz?” - to twoje słowa. One uświadomiły mi jak wiele czasu straciłem na nic nie wartą lekturę "The Wall Street Journal".

Tango to cudowny taniec ale nie można żyć cały czas jak w tangu, bo się człowiek spala jak pochodnia. Na co dzień jestem jednak europejczykiem więc wolę ...zapraszam cię do walca:

Blog dyplomatyczny - Onet.pl Blog

– w dniu dzisiejszym Turcja poinformowała o wydaniu zgody na rozmieszczenie na swoim terytorium mobilnego amerykańskiego radaru, który ma służyć do wykrywania irańskich rakiet dalszego zasięgu. Dziennik Wall Street Journal ocenia, iż „przyspiesza to rozwój natowskiego systemu wczesnego wykrywania”. Turcja pozycjonuje się więc coraz bardziej jednoznacznie w opozycji do Izraela, pozostając przy tym w bliskich.

riwkd


 zakazać oddawania krwi, gdyż 
istnieje przypuszczenie, że chorobę
 te może wywoływać pewien retrowirus''
(The Wall Street Journal, USA).

Nie możliwe, a jednak

Podróże codzienne - Onet.pl Blog

Prasy zagranicznej. Z takich podróży zawsze wracam po lekturze anglojęzycznych gazet, na które w końcu mam czas w samolocie i hotelu. Jako wielbicielka epoki drukowanego papieru zdecydowanie wolę czytać Guardiana albo Wall Street Journal w wersji nieelektronicznej.Anglia żyje dramatem ubiegłego tygodnia, kiedy to uzbrojony szaleniec zabił 12 osób, 11 ranił, a na koniec popełnił samobójstwo. Natychmiast pojawiły się głosy, by reformować i tak.

Wall street journal online

Start - Looz Lódz Łódź

    ...
Zakładki:
Kontakt
Piotr Anuszczyk
Liczba gości online:

Tym bardziej z niepokojem więc możemy słuchać wieści ze świata. Oto cytaty z prasy:

"The Wall Street Journal" twierdzi, powołując się na anonimowego informatora, że Dell chce sprzedać większość lub wszystkie fabryki PC-tów w.

tigi.blox

Że chodzi oczywiście o sklepy z branży (mutlimediów, gier, etc.). I nawet w komunikacie prasowym, w cytacie, była mowa o sklepach online z grami.

Czas jakiś upłynął i dostałem kolejną elektryzującą informację "Sklep.cenega.pl ponad prawem!".


Czysta robota - także i w dziale "Contact WIPO" jest krakowski numer.

Jedynie w dziale "Resources for Journalists" można znaleźć prawdziwy, szwajcarski numer WIPO, +41 itd.

Customers and why greater disclosure and other corrective actions did not come much, much sooner" (stanowisko opublikował dziennik ”The Wall Street Journal”)