O czym chcesz poczytać na blogach?

Wall street 2

Blog Sabrinki-miłej dziewczynki.....

Ebde dala rady zasnac :[[[[[[[[[ glodna jestem ale jakos apetytu nie mam ............ jutro se cos zjem :))))))))))
mykam .............
pozdrooooooooooo
skomentuj (0)
2003-09-28 13:43:00
CIEKAWE JAK BEDZIE WYGLADAL DZISIEJSZY.
........ dzwonilusmy do Manka na chate i jego brat powiedzial ,ze poszedl na jakis mecz czy gdzies ......... pozniej do Konrada zadzwonilysmy na chate i ustawilysmy sie z nim pod wall street ........... o 19 ......... a byla ok. 17 ........... i zamiast sie przejsc po osce i wtedy mzoe bysmy spotkaly kogos znajomego i bysmy moze dowiedzialy soe cos o Manku albo.

Kronika wypadków w ripostach i pointach

Naród za zachodnią granicą.

13:10, fiox , publicystyczne
Link Komentarze (1) »
Rozmowy rodzinne, wrzesień 2009 r.

SN: Córka Asi, Julka, poszła do.

RSS
czwartek, 28 stycznia 2010
Wall Street, cytat za Wyborcza.biz, 27 stycznia 2010 r.

Ostatni raz tyle szumu z powodu tabliczki było, kiedy były na niej wyryte.

larx blog

прийходит с опытом.

skomentuj (5)
2005-02-26 22:50:30 >> dygyrybeba dygyrybeba dygyrybeba dygyrybeba dygyrybeba dygyrybeba dygyrybeba dygyrybeba.............

19:30- godzina zbiorki, nadszedl czas powtorki.Oni dziwnym zdarzeniom się przygladali. (...) spotkalismy się wshyscy z celem bardzo bliskim.. w tle opon piski, a my chcac usiasc na kanapach.. idziemy, będzie draka Do wall street zawinelismy, bo zawsze ten pub lubilismy, no może nie do konca, ale powiem jak obronca, ze mielismy do niego sentyment, ze wydarzyl się tam wesoly incydent, to nie żaden.

trivia.blog

Się wtedy, kiedy on się pojawi.
Ogólne wrażenie po tych filmach mam takie, że upadł dla mnie mit USA, a przede wszystkim doszłam do "odkrywczego" przekonania, że pieniądz rządzi światem... niepodzielnie. A chciwość to podstawa ludzkiej egzystencji.
Smutne to.

skomentuj (0)
Strona główna
.
Wczoraj obejrzałam "Inside job" i wstrząsnęło mną. Przeraził mnie syf, demagogia, kpina, a przede wszystkim chciwość finansistów. Ludzi z Wall Street. Ich chorobliwa niefrasobliwość, nieodpowiedzialność.
Brakuje mi chyba odpowiednich słów by ubrać to co myślę. Zadziwiła mnie krótkowzroczność i kompletny.

owiec blog

– ironizował – Oburzenie mogłaś pokazać dając mi po pysku jak była okazja, a teraz bądź tak miła i stul dziób dobrze? W przeciwnym wypadku pójdziemy sobie na górę i porozmawiamy inaczej.


skomentuj (2)

02:02:18 2002-07-14

Nadzieja matką głupich panie!
Zresztą wszystko i wszystkich, gdyż perspektywa spędzenia całego miesiąca na wyspach była wielce kusząca, a tydzień tamże nie rekompensował zupełnie zdartych nerwów na Wall Street. Koniec końców zostałem z Moss w tym zakurzonym, zadymionym mieście, które tak kocham. Ona chyba też. Nie często wyjeżdża przecież. No, chyba, że.