O czym chcesz poczytać na blogach?

Walking dead sezon 2

Blog Weroniki i Tomka - bloog.pl

Kto to widział robić dwumiesięczną przerwę w takich fajnych serialach, zapędzić tych aktorów do roboty, i to migiem! :) Co prawda coś słyszałam, że ruszył nowy, siódmy już sezon House'a, ale osobiście jeszcze tego nie sprawdzałam. A co do Dextera, to zakończenie sezonu 4 budzi mój głęboki sprzeciw (jak tak mogli! to nie fair! ja się nie zgadzam, i.Ładna (nie wiem, może zamierzenie twórców serialu było takie, żeby główną rolę grała "zwykła dziewczyna", ale z tą szczerbą między jedynkami to już przesada), mimo swoich 25 lat zachowuje się czasami infantylnie i naiwnie, a czasami jak wredny i wyszczekany babsztyl - ma rozdwojenie jaźni, czy co? Rozumiem, że braciszek głównej bohaterki jest.Supernatural: sezon 7
Glee: sezon 3
Dexter: sezon 6
Walking Dead: sezon 2

Napisz do nas

jeśli musisz :) weronikaitomek@gmail.com

W światło bramkiNajbardziej przewidywalne kolejki - 3. i 9.


Od sezonu 2011/2012 T-Mobile Ekstraklasie towarzyszy serwis dla wielbicieli darmowego typowania wyników meczów - 11na11.pl. Możecie nie tylko typować i.Nie wyjdziemy z grupy na Euro 2012, to nie będę kandydował na kolejną kadencję”. Boniek określił dla zobrazowania tej sytuacji użył angielskiego idiomu: „Dead men walking” (dosłownie: „chodzący trup”) idealnego dla określenia osoby, która traci pozycję, przyjęła właśnie nokautujący cios. Lato, uzależniając.

- bloog.pl

678910  »

czwartek, 12 kwietnia 2012

Licznik odwiedzin:  17 075

.Czarodziejki. Pomagała jej wychowywać około 5-letnią Piper i 3-letnią Phoebe. Od dnia, w którym jej matka zmarła panicznie boi się wody (mama utonęła). Niestety gnie w finale 3 sezonu. Została zabita przez demona Shax.
Piper otrzymała imię po swojej prababci Piper Baxter. Po śmierci Prue staje sie najstarszą siostrą Halliwell.Jest doskonałą.I jak wam sie podoba shannen w blond w wlosach...ochyda... ale to tylko przebranie na Hallowen...


Rose zagra w filmie "50 Dead Men Walking (2008)" niejaką Amber McGartland.
To opowieść o chłopaku uwikłanym w działania IRA, który był tajnym informatorem brytyjskich władz. Jego działalność.

gucio.mblog.pl - mBlog

Kobiet.
Van Nistelrooy na pomoc "Oranje"
34-letni weteran holenderskiej reprezentacji - Ruud van Nistelrooy - został awaryjnie powołany do kadry na najbliższe z Węgrami - 25 jak też 29 marca w eliminacjach Euro 2012. Napastnik ma zastąpić Jana Huntelaara, który skąd? jest w pełni sił po kontuzji kolana.
O wszystkim i o niczym
Do 27 punktów. Ostatnią szansę na zatrudnienie miejsca na podium PŚ Obywatel będzie miał w niedzielę. To będzie jego finalny statutowy skok w karierze oraz pożegnalny konkurs sezonu.
Pasy stłukły Koronę
Jeśli gruba ryba szuka w piłkarskiej Ekstraklasie rewelacji wiosny, to musi zajrzeć do Krakowa a także Wrocławia. W stolicy Małopolski. Stephen King pisze dla serialu reżysera "Mgły"
Stephen King potwierdził nieoficjalne doniesienia, ponoć miał wraz z synem Joe Hillem napisać scenariusz jednego z odcinków "The Walking Dead". Autorem serialu jest Frank Darabont, który zaadaptował cztery powieści oraz opowiadania Kinga. Ekranizacja kultowego komiksu poniżej tym samym tytułem. Serial opowiada o.