O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Walking dead

chemski .blog.pl

- archiwum: lipiec 2011
Strona główna

The Walking Dead recenzja

Nie jestem entuzjastą renesansu seriali. Ostatnim serialem, który oglądałem regularnie był Due South (Na południe), emitowany w późnych latach dziewięćdziesiątych na nieistniejącym dziś.

Śniegowce letnie - Onet.pl Blog

Wodę remontowanego odcinka trasy przez niewystarczająco godzin pas ruchu w kierunku Warszawy był zamknięty. Glen Mazzara poprowadzi serialowe żywe trupy Zgodnie z oczekiwaniami Glen Mazzara został mianowany nowym prowadzącym serial "The Walking Dead". Mazzara był prawą ręką Franka Darabonta, który postanowił pożegnać się z projektem. Mazzara został asystent przy serialu przedwczoraj, kiedy Darabont zwolnił całą ekipę scenarzystów także zaczął budowanie jej od zera..

Bardziej charakterystyczna - bloog.pl

Ubrać. A szkoda. Kiedyś razem ubieraliśmy. Jeszcze w czwórkę...


 


komentarze (0) | Write something .

The walking dead.

niedziela, 18 grudnia 2011 20:34"The walking dead" - tytuł.

Dolce far niente - bloog.pl

# 12 - I love the walking dead !

Tak jak w tytule, czyli kocham.

Brejku blog

Charakter i nie ciężko się do nich przywiązać. Krwawe efekty, są a jakże. Odpowiednio krwawe i "brudne" oraz oczywiście z jajem. No i na sam koniec elementy komediowe. Powalają! Mimo że jest to humor dojrzalszy niż w Shaun of the dead, to i tak będziecie się bawić przednio. Film w sam raz na wieczór przy browarze z kumplami. IMO 9/10 tylko dlatego, że Shaun of.. był lepszy :) POLECAM!

Skomentuj [0]

.Do części pierwszej, mamy razy dwa. Rażą na pewno momentami cholernie sztuczne efekty specjalne. Co do aktorstwa to do aktorów znanych z części pierwszej dołączają m.in.: Ron Perlman oraz Norman Reedus (Święci z bostonu, walking dead), więc jest dobrze. Sceny walk są lepsze i dynamiczniejsze. Pojawiają się również akcenty komediowe, szczególnie w relacjach na linii Blade-Reinhardt. Mimo wielu minusów uważam ten film za lepszy od części.

W poszukiwaniu stylu.. | .. i gustu ;)

Szcześcia brakowac by mogło?? :D No w sumie może foni i stereo bo gdyż zatokom mym pomyliły się funkcje i poblokowały mi nos, uszy oraz tez i gardło dzięki czemu wyglądam jak strach na wróble połączony z zombie wyrwanym prosto z planu Walking Dead albo i zza samego Muru. Stąd też finezyjnie zasłaniam chciaż częśc twarzy okularem by nie zdradzić jak podobe me oczy są do kicaja świątecznego.

Zestaw:

koszul.

Żydołacki punkt widzenia

Kejonem, którego prędko nie obejrzę ^^'
4. X-Men - jako fanka kreskówki (odzywa się dzieciństwo) postanowiłam rzucić na to okiem. Po pierwszym epku... Wariacja? A może to twórcy powariowali? Zapowiada się ciekawie.
5. Deadman Wonderland - zerknęłam na recenzję na MALu dlatego, bo mało mi dobrych horrorów anime. W sumie trudno takowy znaleźć, a coś czuję, że po Higurashi nic już mnie nie zdziwi. Zobaczymy.
6. Sekaiichi Hatsukoi TV - yaoi!!!.
I nie mam ochoty wyłazić z wyrka. Co jest równoznaczne z przedłużeniem maratonu filmowego (nawet sobie założyłam konto na Filmwebie; poziom mojego nerdostwa rośnie) - ludzie, wywaliłam z dysku chyba z sześć GB w sumie. Filmy i "The Walking Dead", pierwszy sezon. Wciąga, jak nie wiem. Może dlatego, bo tam też mowa o choróbsku. Tylko nie o durnym przeziębieniu, tylko o ogólnoświatowej zarazie, ale kij tam, serial zacny. (a i tak uważam, że Highschool of the dead.

Walking dead sezon 2

- bloog.pl

678910  »

czwartek, 12 kwietnia 2012

Licznik odwiedzin:  17 075

.Czarodziejki. Pomagała jej wychowywać około 5-letnią Piper i 3-letnią Phoebe. Od dnia, w którym jej matka zmarła panicznie boi się wody (mama utonęła). Niestety gnie w finale 3 sezonu. Została zabita przez demona Shax.
Piper otrzymała imię po swojej prababci Piper Baxter. Po śmierci Prue staje sie najstarszą siostrą Halliwell.Jest doskonałą.I jak wam sie podoba shannen w blond w wlosach...ochyda... ale to tylko przebranie na Hallowen...


Rose zagra w filmie "50 Dead Men Walking (2008)" niejaką Amber McGartland.
To opowieść o chłopaku uwikłanym w działania IRA, który był tajnym informatorem brytyjskich władz. Jego działalność.

W światło bramkiNajbardziej przewidywalne kolejki - 3. i 9.


Od sezonu 2011/2012 T-Mobile Ekstraklasie towarzyszy serwis dla wielbicieli darmowego typowania wyników meczów - 11na11.pl. Możecie nie tylko typować i.Nie wyjdziemy z grupy na Euro 2012, to nie będę kandydował na kolejną kadencję”. Boniek określił dla zobrazowania tej sytuacji użył angielskiego idiomu: „Dead men walking” (dosłownie: „chodzący trup”) idealnego dla określenia osoby, która traci pozycję, przyjęła właśnie nokautujący cios. Lato, uzależniając.

Walking dead online

thestrangeintrovert.wordpress.com

That day, I came across a video response about Asians. Goodness me. I am Asian. I click on it without thinking. Thanks a lot, YouTube.

Turns out that while studying my butt off last year, there was a huge saga going on in the online video world. This girl from a world renowned university posted a video of herself ranting about Asians. Or Asians in the library. I may sound outdated talking about this now, but hey, there is nothing wrong about expressing.

Paranoid about something.

You take steps to protect yourself if it happens while praying fervently that it won’t.

It happens.

I was not-so-nicely reminded of this ‘phenomenon’ while walking down the bustling street downtown. When I say bustling, it not only means bustling with people. It also means bustling with BIRDS.

That sheer loudness of their calls is enough to warn you off the.

Going to faint? Yes, I was told that the test would be terminated immediately should I faint, but can you imagine telling yourself, “Oh, in the next 5 minutes, I’m going to blackout. No big deal”? The ECG was a dead giveaway to my fear. Stupid thing showed my heart rate shooting up. The technicians were amused, much to my irritation. I don’t usually wear my heart on my sleeves and having people know how I feel when I don’t.