O czym chcesz poczytać na blogach?

Walker evans

Panowie Lunatyk, Puchacz, Łapa i Rogacz mają zaszczyt przedstawić "Blog Huncwotów" - Onet.pl Blog

Zaskoczeniu dyrektor powiedział:

- Czemu nikt mnie nie zaprosił, przyniósł bym dropsy – ze swoim uśmieszkiem i pewłną powagą dodał – Kto był tak wspaniały i urządził tą imprezę, obiecuję czekoladę.

Potter przytrzymał wyrywającą się podchmieloną Evans.

Puchacz
Puchacz w dokumencie nazywającym się aktem urodzenia Pu Walker. Piękna, długowłosa blondynka, o szmaragdowych oczach....Podobnie jak mój kochany Łapa, ścigająca w drużynie quiddicha. Przyszła wokalistka, bądź modelka . Jedyna dziewczyna w zgromadzeniu Huncwotów =)Przyjaciółka ów.

Super filmowy świat ...skład zespołu:

Jamie Timony [(wokal, keyboard) założyciel zespołu]


Jeffrey Walker( boczny wokal, gitara)


Angus McLaren (perkusja)


Will Shepherd (gitara basowa)

Zespół powstał w 2006 roku

 

 

Indiana Evans

Indiana już w wieku 5 lat interesowała się aktorstwem. Gdy miała 7

lat rodzice zapisali ją do szkółki tanecznej. Na początku, był

Każdy człowiek musi mieć taki własny płatek śniegu, taką wewnętrzną mapę życia. - Orhan Pamuk - bloog.pl

I napuszeni i jak Dori zachowała się niedopuszczalnie chwaląc ich dowcip. Dorcas musiała przesiedzieć pierwsze w swoim życiu zaklęcie z jakimś cholernie brzydkim puchonem przez co do końca dnia warczała na każdego. Do tego jeszcze panna Evans przy każdej okazji krytykowała jej zachowanie na eliksirach. Nikt nie wie co Lily myślała o swoim zachowaniu moze myślała że Huncwoci a szczególnie Dorcas przyjdą do niej i ją przeproszą a może sądziła że jutro wszystko będzie.

Miała czarne włosy i piwne oczy. Alison i Dorcas, bo tak miały na imię szybko za kumplowały się z Lilką. Alison i Lily wesoło gawędziły o wszystkim i o niczym.W pewnym momencie drzwi ich przedziału otworzyły się i stanęło w nich trzech chłopaków.

-Hej. Jestem Syriusz Black - powiedział jeden.

- Dorcas Meadows - odparła - A to moje koleżanki Lily Evans i Alison Walker - dodała.

-James Potter -.

H2o - just add water - Onet.pl Blog


Claire i robiąca jej makijaż charakteryzatorka...


 
...I zbliżenie tej scenki ;)


 
Plan filmowy - salon w domu serialowej Cleo...


 
...I znów (osoba w białej koszuli to Jeffrey Walker, a siedząca dziewczyna to oczywiście Claire)


  
Cariba na planie filmowym
 

 
Kolejne zdjęcie planu filmowego "na Mako" (gdy w serialu pełnia dopadła Rikki)


 
  
Baha, Ola i Tusia (07:06)
4 is ok :):):)

20 grudnia 2008
Zdjęcia Indiany Evans
Cześć.

Opowiadania - Onet.pl Blog


- No oczywiście że wiemy - Zaczą pałkarz Eric Smith - Nie musisz nam tego przypominać nie jestesmy dziećmi i wiemy z kim mamy doczynienia
- To fajnie, no to nie pozostaje nam już nic innego jak rozpocząć trening, no więc tak, Smith i Walker wy wiecie co macie robić, no zresztą jak to pałkarze macie...
- Wiemy, wiemy co mamy robić Potter, mamy chronić drużynę przed tłuczkami, jeśli się nie mylę
- Nie, nie mylisz się Walker, no więc, Dorcas, Gragory i Mark jako.
Huncwoci
JAMES POTTER : Oprucz licznych wad u Lily ma także zalety.Czarne, wiecznie rozczorchane włosy.Orzechowe oczy wesoło spoglądające zza szkiełek okularów.Świetny gracz w Quidditcha.Ma o tysiąc pomysłów za dużo dotyczących różnych psot.I tylko jeden problem...Lily Evans.

james potter.

Yyy... Nie. - odparł James, ale zaraz dodał - Ale nie jestem głodny. Idziemy?
- Tak...
Przeszli razem przez zamek. Okazało się, że wcale nie oni jedni tak wcześnie wstali. Przy bramie była już kolejka. Filch sprawdzał każdego. Evans i Potter stanęli w kolejce za jakimiś Krukonkami, które na widok Jamesa coś poszeptały i zachichotały. James zdawał się tego nie widzieć, ale Lily powiedziała:
- To dopiero będzie sensacja. James Potter. Uroczy poszukujący z.Synthia Ring – dziewczyna ze Slytherinu, z siódmej klasy. Pozostał jeszcze wybór ścigających, obrońcy i szukającego.


Pierwsza lekcja, wbrew pozorom, była nie taka wyczerpująca. Praktyczne tylko czytali. Jakby profesor Walker czytała im w myślach, kiedy prosili, żeby nie było dużo roboty. James cały dzień wyczekiwał treningu, bo po opiece nad magicznymi stworzeniami już się do końca obudził. Profesor Kettleburn pokazał im sklątki tylko wybuchowe.

"Na czarnym niebie, pośród mlecznego pyłu, jedna gwiazda świeci dla nas" Historia Lily i Jamesa - Onet.pl Blog

Najszybciej je zamknęła.

-Ależ proszę – odpowiedziała i pomyślała, ze musi dziwnie przy nim wyglądać, ubrana w zwyczajne dżinsy, szarą bluzę i z rozczochranymi włosami.

-Jestem John Walker. Jestem w Ravenlawie, w siódmej klasy.Ty jesteś Lily Evans, mam rację?

-Och, czy w tej szkole znajdzie się chociaż jedna osoba,która nie wiedziałaby jak się nazywam?- skrzywiła się Lily. Czasami chciała być niewidoczna, wtopić się w tłum, ale za sprawą Jamesa.