O czym chcesz poczytać na blogach?

Walka z cieniem

Siddael Re-Back

Nie milczy w nieszczesliwym zwiazku niech zerwie sie z tego i powie co za problem dziecinko ranisz mnie baj baj.NIechaj tak tancza ludzie.Niechaj zyja cały czas w dobrym zwiazku z kochana osoba.i niech nienawiscia placa za ból niechaj tak bedzie niechaj tak bedzie kocham was tanczcie .......nie znikajacie muzyka gra nadal za tym szalonym oknem
2004-09-05 22:27:21 skomentuj (0)


Stanowiono stanowione...w przed czas...słów ponad
I tak oto dumnie staje nad łaczy miliardami.Niech znow wszystko owieje wielka tajemnica kodu.Jam jest samotna.Swinio wielka zabijasz i łaczysz złe fakty.Nigdy nie wydam na to zgody chocbys szukal poparcia biliardow ja po biliard kroc sie zapre w przeciwienstwach twych postawnowien dotyczacych łaczen zyc smiertelnych z demonami słanymi w ciałach braci naszych.Znaj me zamiary.Jak ja je znam niechaj walka bedzie równa wyjaw mi swe zmiary morderco słabych i czujacych inaczej.Niechaj wydrze ci sie kazda czesc twej planowej zagłady maluczkich zniknij jak i ja znikam w myslach grzeznac.Niech nic nigdy nie popłynie za twa wola.SIDDAEL WYPOWIADA WALKE WIATRAKOM-CHAPTER I
2004-09-07.

blog sztuki walki

Nogi. Kiedy wyprowadzamy kopniecie z bioder, staramy sie nadac mu sily, przez zamach reka i obrót ciala. Podczas kopniecia nalezy patrzyc na przeciwnika. Innym kopnieciem jest kopniecie zamachowe. Aby je wykonac nalezy na poczatku wysunieta noge przesunac o 10 cm do przodu, nastepnie dosunac do niej tylna noge. Kiedy obie stopy znajduja sie prawie w tym samym miejscu przednia.- podciaganie nog w gore (w rozgrzewce niekoniecznie wysoko) - podciaganie kolan do klatki piersiowej - rozciaganie miesni brzucha - rozne rodzaje lekkiego rozciagania nog - krotka seria pompek - walka z cieniem (z uwzglednieniem unikow, przechwytow, zbic i lekkich uderzen oraz pare wysokich kopniec) - chodzi w tym o to, aby wszelkie ruchy staly sie jak najbardziej naturalne. Zaraz po podobnej.

W złotej klatce własnej wyobraźni - Onet.pl Blog

Się w mych myślach dosyć często. Nie planuję z tego względu, ponieważ wiem, że  naszej wspólnej przyszłości nie będzie. Czuję się pogodzona z losem, choć smak goryczy nie jest mi obcy. Nie umiem do końca wytłumaczyć skąd wiem, że  jesteś tym jedynym. Czuję to całą sobą. Przemawia.Na kolejne zauroczenia…Zawsze będę miała poczucie i będę mogła wrócić myślami to Ciebie. Może dlatego że to co najpiękniejsze czyli bycie ze sobą nie było nam dane. A walcząc z cieniem kobiety która zaprząta Twoje całe myśli nigdy nie poczuję się w pełni Twoją kobietą. Nie mówisz tego głośno. Ja się tylko mogę domyślać. Ale Twoje czyny, gesty przemawiają.

Z siebie tak wiele. Ty dajesz drugiej osobie tyle ile oczekiwałbyś może aby Tobie dano. Bądź też nie patrząc na zachowania innych potrafisz w sobie ocalić niewinność i naiwność, z której zostałeś odarty w swym życiu.

Jedna runda walki z cieniem na treningu karate trwa kilka minut ale walka z cieniem kobiety która pozostaje w Twych myślach mogłaby trwać całe życie.

The Magical - Onet.pl Blog

– wszedł jej w słowo, po czym się zaśmiał. – A wiesz, że mnie też to zastanawia?? – popatrzył w dół, na blondyna. – Jedyne, co mnie boli to ręka. I to jak cholera… - skrzywił się nieznacznie. – Ja… przepraszam.

Dziewczyna spojrzała na niego ze zdziwieniem.

Tymczasem Angelo wciąż siedział na oparciu kanapy i obserwował Alice. Nie mając nic lepszego do roboty, zaczął wsłuchiwać się w rytm bicia jej serca. Będąc Cieniem, potrafił wyczuć tętno innych istot znajdujących się w pobliżu.

Nie polegało to.

Oczy. Leżała pod kocem na jednej ze skórzanych sof, znajdujących się na poddaszu. Usiadła powoli i się rozejrzała. Na podłodze i ścianach widniały osmalone ślady – dowody na to, że walka z Cieniem nie była tylko snem. Przez okna wpadały do środka promienie zachodzącego słońca.