O czym chcesz poczytać na blogach?

Walka adamek kliczko

Silny Aleksandrów Kujawski - społeczny blog o życiu w Aleksandrowie Kujawskim. - Onet.pl Blog

Że kto spółkuje z PiSem to ponosi marny żywot. Elektorat lewicowy nie przepada za PO, ale wspieranie PiS jest niewybaczalne.

3. Przegrana debata Panem Ministrem Rostowskim. Ta debata była dla mnie jak ostatnia walka Adamka a Kliczko gdzie Kliczko to Pan Rostowski, a Adamek to Pan Napieralski.

 

Mieliśmy też nasz pojedynek lokalny między Panem doktorem Monsurem (na którego ja i moja mama głosowaliśmy) a Magdaleną Wichrowską. Tutaj zwycięsca jest oczywisty - Pan doktor.

tojestten.blog

Tak pozostanie. Znowu mam z czego słuchać muzyki w pociągu, co cieszy, bo momentami cieżko było wytrzymać słuchając niektórych rozmów, na szczęście już nie będę ich musiał słuchać.
I jeszcze komentarz sportowy: walka Adamek vs Kliczko będzie początkiem końca kariery tego pierwszego - takie jest moje zdanie i o!

skomentuj (0)

wpis jouuu ! 2011-01-31 12:24:30

Jak.

Mów mi Mareno

13:23, mowmimareno
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 14 lipca 2009
Wygrał Adamek. Przegrał Gatti
W.
Wojowników, jeśli nie największy. W ten sposób wiadomość o odejściu kanadyjskiego pięściarza przyćmiła mi radość ze zwycięstwa "Górala".

Walka Tomka w zasadzie bez historii. Teatr jednego aktora. Gunn wykazał się jedynie ambicją i twardą głową. Nic poza tym. Adamek.Nie zmęczył. Teraz przed Polakiem o wiele trudniejsze zadanie. Rewanż z Cunninghamem, który również w sobotę wywalczył sobie prawo walki o pas IBF.

Mimo, że ich pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Tomka, to nie można być pewnym identycznego scenariusza w ich kolejnym starciu. Steve.Do okulisty, a później na korepetycje z matmy, bo z dodawaniem u tego pana raczej krucho.

Od dziś Amerykanin będzie już tylko myślał o walce z Władymirem Kliczko, który to dzierży pasy WBO i IBF. Moim zdaniem Chambers w końcu będzie tym, który stawi należyty opór Ukraińcowi. Jestem skłonny postawić tezę, że gdyby Eddie.

Moj somtam. - Onet.pl Blog

Ogarnie nas na dłużej a co ważniejsze Arsenal wyjdzie na boisko. 
Dalej znajomi, kilka browarów, impreza prawie do rana, no bo Adamek - Kliczko zaczną, miejmy nadzieję sie tłuc. Miejmy nadzieje to dygresja do Haya, który obiecywał przez pół roku, a potem uciekał po ringu. Adamek też obiecuje, a ja mu kibicuje, ale niestety z pewną dozą nieśmiałosci.... 
U nas walka około czwartej rano, akurat dobry czas na zostawienie towarzyszy niedoli i udanie sie do domu!  
No i niedziela, w kościele nie.

Echa Wydarzeń - bloog.pl

Od p. Janka Tomaszewskiego, który ostatnio suchej nitki na tej reprezentacji nie zostawił ( w rozmowie z red. Olejnik), chcę wierzyć, że coś się jeszcze da zrobić. Żeby ta drużyna miała nie tylko aspiracje i ducha walki, ale też własną twarz…  Wyraźną, charakterystyczną. Taką nie tylko prosto z kąpieli…Podziel się:
 Sport jest wielce pożyteczny w takim lansowaniu! Ileż to lat nie gra Boniek, a wciąż samo nazwisko nie skojarzenie z Polską… A braci Kliczko ( będzie jeszcze mowa) trzeba dodatkowo opisywać? A Białorusinka Azarenko? Niesie swój kraj przez świat, bo prowadzi w światowej stawce tenisistek, a ten sport z wielkimi i głośnymi turniejami przemierza. Na marginesie: gdym oglądał tę walkę, upewniałem się w racji tych, którzy głosili, że nasz Tomasz Adamek nie powinien stawać do walki z Kliczko- wtedy, kiedy stanął.  Chyba przestrzegał  Jerzy Kulej ( podobno wraca do siebie, ktoś mi mówił, ze widział wywiad)- że za lekki, zbyt mało obyty w środowisku.

Oficjalny Blog Marcina Górala - Onet.pl Blog

Tej całej sumy czyli 20zł ale wierzcie mi było naprawdę warto bo było na co popatrzeć.(śmiech…) z czego ja zapłacę rachunek za Cyfrę+ jestem gołodupiec oczywiście żartuje jestem zabezpieczony już dawno o tym pomyślałem. Adamek pokazał że ma cholerne jaja przypomnę że pierwszy rzucił wyzwanie i nie stchórzył i wszedł do ringu na starce z człowiekiem o którym mówią że ma „młot” zamiast dłoni. Nie zgodzę się z nim że zawiódł.               Dzisiejszy dzień dla nas Polaków jest dniem jakby żałoby narodowej dlaczego? Wczoraj odbyła się walka Tomasza Adamka i Witalija Kliczko. Niestety nasz „Góral” poległ w 10 rundzie sędzia sam przerwał walkę. To według mnie był taki chyba pierwszy poważny i zarazem prawdziwy sprawdzian w kategorii ciężkiej starcie z tytanem. Porwał się chyba.