O czym chcesz poczytać na blogach?

Wake me up before you go go

Lamiane, Fryderyk i reszta wesołej hordy

(6)


Hobbit i cała reszta
Hej wam
Co do tematu to tak zaczelam go czytac. POlecam wszystkim. Jak za władcę pierścieni nie mogłam sie wziąć tak hobbit.To troszeczke architekturki tak jakaś katedra coś tam jeszcze
standart
a potem wakacje!!!! a ptem angielski!!!! a potem powrot do domu i serial!!!! [jak mama nagra, ale.Sobie no to teraz już z gorki. Korek. Jake to trzeba mieć szzęście. Dobta Opolska Pary metrowy odcinek ze dwadziecia minut. No może troszke dłużej... Skręcamy. krka nie ma..A tak wogole to ostatnio były aniołki charliego i ta była taka piosenka "wake me up before you go go" i dziś jak z michałem i jego mamą jechaliśmy do szkoły to przelączyli radio i.

I'll give a little bit of my life for you, give a little bit of your time to me... - Onet.pl Blog

Jest śmierć. Teraz używa ich do grania, tzn on myśli że tym się da grać a ja bez przerwy utwierdzam go w tym przekonaniu. Dzisiaj np. obiecałam mu zagrać tymi kartami w wojnę, to oczywiście niemożliwe ale.I Lasencja wypiły piwsko i nic im nie było ale Katarencja zyskała rewelkowy humorek, do tego stopnia że upatrzyła sobie ofiarę w Bernadzi i zaczęła ją pod stołem łapać za nogi (nie że erotycznie, tylko.Do trzeciego, odpoczne, nadrobię zaległości filmowe, posłucham dobej muzyczki, pośpiewam do "Wake me up before you go go" i "Heaven is a place on Earth", jak stanie się cud to nawet okno umyję albo namówię Ankę żeby.

gryka.blog

Się jak dżentelman - nie podeptał mnie, tylko grzecznie poczekał z boku aż się podniosę. Dosiadłam go ponownie choć nie bez strachu. Do końca już nie czułam się pewnie. Podobno do następnego razu mi minie...Oby.

Update: boli mnie ramię i pokurczone łydki. To sobie sport wynalazłam no....Na pocieszenie usmażyłam.

A się nie spodziewałam. Szacun wielki. I publika wielopokoleniowa. Jedyny minus - nie było Wake Me Up Before You Go, Go i Last Christmas...może next tajm? :)

skomentuj.

pucekrulezzz - Onet.pl Blog

Ja i YouTube

Rano. Z głośnika mojego telefonu płynie piosenka "wake me up before you go go", sygnał, że trzeba wstać. W kuchni rozbrzmiewają dźwięki "Waka Waka". Wychodzę z domu, w słuchawkach słychać już menueta, zaraz potem walca i jeszcze.

A tam jakiś jazz... Wracam do domu, w słuchawkach jakaś delikatna barkarola, kołysząca jak gondola. Siadam przed komputerem i śpiewa dla mnie Meryl Streep "The winner takes it all" z sąsiedniego pokoju dochodzą dźwięki "Nothing else.

Trzy najlepsze przyjaciółki , trzy różne światy - Onet.pl Blog

Aż trudno uwierzyć, że to już kwiecień... Jeszcze tylko 12 piątków do Wakacji!!! :)

I.... !!!...

Kwietnia 2010
Wake me up before you go go..

- sexybody blog

Przyjdę na papierosa ale paznokci nie będe robiła bo ja se nie będe czekała aż mi wyschną, jezu ja mam gosia roboty"
jedna pani: "ja wiem ja też mam bardzo dużo roboty więc... albo zrobimy. ja jak zwykle atrakcji im nie oszczędziłam!
moje ostatnie resztki psychiki
zostały poważnie upośledzone...
kolanko też;p
aaaaaaaaaaaa
!!!!!!!!!!!!!!!!
zapomniałam
.Śmiesznie
wypiliśmy kilka kieliszków i śpiewaliśmy
bo radzio ma singstar
i ma WAKE ME UP BEFORE YOU GO GO
maj fejworit song:D
ale najlepsza jest i tak paci...
ja, stanik i paci poszłysmy.

SEX, MADNESS & ROCK'N'ROLL2009-04-02 00:21:39
"...wake me up before you go go!..." ;)

Znów.