O czym chcesz poczytać na blogach?

Waffen ss

Nous n'avons que faux amis, faux amours, faux freres...

Trochę do stolycy, ale zaraz się z niej wybijam, znów nad morze, a potem, dla odmiany, nad morze. To tyle jeśli chodzi o moje wojaże, teraz pora na coś z zupełnie innej beczki, mianowicie to, co lubię najbardziej, czyli refleksje o Polsce i świecie współczesnym. Uwaga, ogłaszam wszem i wobec, że mam w głębokim poważaniu, czy ktoś 60 lat temu służył w Waffen SS, 40 lat temu współpracował z SB czy 20 lat temu był agentem, ps. "Delegat". Dla mnie wybitny pisarz pozostanie wybitnym pisarzem, poeta poetą, a menda mendą i nic tu nie zmienią sensacje rewelacje dotyczące incydentów z ich przeszłości. Napisałabym coś jeszcze o wojnie w Libanie, polityce naszego rządu tudzież stanie dróg w Polsce, ale zmęczona jestem.

czyńmy dobro! \,,/,

I tak pozostaję przy swoim zdaniu, że lepiej najpierw 7 lat przebiedować, żeby w następnych 7 się cieszyć. Przynajmniej jeśli chodzi o usługi;p Odtańczyłyśmy też z dziewczynami taniec gołębi a szczur przestraszył się wiatraka bardziej niż zimnej mgły. Dlatego, żeby o wiatraku nie myśleć, wyciągnęłam karteczki i zaczęliśmy grać niczym wytrawni waffen SS. Szczur został Jackiem Sparrowem i Wokulskim i nie zorientował się ani razu. Ale jeszcze kilka partyjek i dojdę do wprawy. W pewnym momencie napięcie wzrosło tak bardzo, że aż wywaliło korki, ale i z tym sobie poradziliśmy. Tak jak z pleceniem warkocza i dokręcaniem dreda. A że Piotr ma dobre serce, to poczekał, aż wypijemy piwa i razem mieliśmy.

Światek Literatów Częstochowskich, v.3.0 pedalska

Coś o piórze bażanta.
Temczasem Stary Jenerał dociera do Keutschach w Austrii. Pierwsze co mu się nasuwa na myśl to: "Was kann man in Keutschach machen?" i uzyskuje odpowiedź "Lachen machen", toteż rusza dalej, bo ma już dość obciągania.
W końcu dociera do Berlina i ratuje Klemensa o Jeszcze Szerszym o Ile To w Ogóle Możliwe Odbycie z szeregów Waffen SS, napierdala nazistów po ryjach i, jak obiecał, tak idzie do Hitlera.
Niestety, w Berlinie jest już Pedalina z Wujami-Chujami i nie daje za wygraną. Szykuje się pojedynek bądź zajebista rozpierducha, choć wojna jeszcze nie wybuchła. Jenerał wkracza do kwatery głównej Geja-Hitlera z jednym jedynym pistoletem. Tam w skórzanych fotelach czeka już na.

Artykuły Aryjskie | Odszukiwanie Aryjskich Korzeni Słowiańskich Narodów

Do walki z żydowskim Bolszewizmem by było nie tylko możliwe, ale też bardzo skuteczne.

Na planowaniu na przysłość miejmy to na myśli aby nie powtórzyć tych samych błędów.

Wojenny Szereg Specjanly Wolna Slawia
Waffen SS – Freies Slawen

Informacje o Miecz Elizejski

Kindling a Kampf deep in Zionist occupied territory.

Zapiski z Granitowego Miasta - Onet.pl Blog

Oddziały Rosyjskiej Narodowej Armii Wyzwoleńczej RONA pod dowództwem pułkownika Bronisława Kamińskiego - rosyjskiego renegata i kolaboranta. Mimo swojej nazwy nie miały one z regularną armią nic wspólnego - były to grupy bandytów, dezerterów i morderców, których Niemcy po wkroczeniu na teren ZSRR powyciągali z więzień i utworzyli z nich brygadę Waffen SS.

Czytaj więcej na www.blogbiszopa.pl
Biszop (00:26)
221 Aaaale tłumy!