O czym chcesz poczytać na blogach?

Vuelta

blind blog

Tym niebawem nowe kółeczka..(vuelta.DT swiss.ALIVIO),,nowe oponki..SHWALBE big jim.(2.25)...:D ..moze nawet nowom korbe i suport:D jiiiiihaaaaa.niebo pod tyłkiem:D ale bedzie jazda...jusz sie doczekac niemoge!!!!!
skomentuj (1)
2003-03-12 13:17:27 >> nie chce mi sie góupot pisac.........

.......wienc nic nie pisze na razie...
skomentuj (0)
2003-03-15 17:14:07 >> jak zawsze cos sie musi zjebac:D

nawet koła normalnie niemoge sobie zrobic..bo mam niestandardowom ilosc szpryh(32)a nie 36 wienc na razie lipa..niepojezdze sobie.musze szukac innej obrenczy nisz vuelta...ale jusz mam plan,teraz tylko czekam ...no i rowerka nie mam stoi w piwnicy..bez kół...eh.lipa a fajna pogoda jest...poza tym zaczełem szuakc ciuhó w sklepah -porazka ..bo sam niewiem czego chce..kupiłem dzis bluze z kapturem a nie chciałem w sumie:) ale pojade w tyg..do new yorkera kupie jakis pedalski fajny ciuszek i bedzie spoko-no money -no problems!!!!!!
skomentuj (0)
2003-03-17 22:07:24 >> hyper robol

.ale miałem weekend...w sobote szłem do pracy na 18..siedziałem do 1 w nocy..(7h)potem na 11 w niedziele do 1 w nocy.. :) (17 h) ..potem na 7.30 do 18.00(10.h).....jestem teraz.

Herd of Burning Hearts - Onet.pl Blog

   
Odciśnij w nim łapę!
Odciśnij!
Spójrz i pozazdrość wpisanym!
Spójrz!

26 czerwca 2011
Nos vemos Allli!
Me voy a España! Estaré de vuelta en 2.

O...Mnie:)i mojej tworczosci - Onet.pl Blog

Jest źle. Miły facet z tego Waldka myślę że dobrze będzie się nam pracować.
Zmęczona ale szczęśliwa położyła się spać. Niestety znowu miała ten sam straszny koszmar czuła że umiera  zimna woda otula ją jak trumna i wciąga w swoje odmęty. Ratunku!!-krzyczała w myślach-niech mi ktoś pomoże. Nagle zobaczyła niewyraźną postać mężczyzny wyciągał do niej rękę.
Gwałtownie otworzyła oczy pełne łez. Dlaczego przyśniło mi się to akurat dzisiaj, przecież nie miałam tego koszmaru od lat, dlaczego dzisiaj.

Escribí mi historia en un tiempo,
De gran soledad,
Yo que estoy de vuelta buscando,
Siempre algo más,
Anduve el camino despacio,
Pero sin dudar,
Y entendí que aún cuando caiga,
Vuelve a empezar

Esta vez, buscaré,
Darle a la historia un final,
No consigo fingir,
Que no fue nada para mÍ
Esta vez, buscaré,
Darle a la historia un final
No consigo fingir...


Estuve tomando del tiempo,
Alguna razón,
Alguna respuesta olvidada,
Y esta canción
No quería entender que el camino,
Por el que corrí,
Me estuvo acercando a tus pasos,
Solo me fui...

Esta vez, buscaré,
Darle a la.

dziul.blog

Design by Kosi for Projektantki Pic from Aurelia24


Linki Archiwum


Kiedy? sobota, 28 kwietnia 2007
Who? Ja ;]
Ile? 1
Chcesz? proszę.


Grande vuelta...
Me vuelto :) ehh... :)

Ciągnie mnie ta niewidzialna ręka za wnętrze. Cały czas.

Tańce latyno-amerykańskie i inne

Zwołanej w Londynie w roku 1922. W obecności około 300 angielskich nauczycieli tańca oraz wielu fachowców z całego świata demonstrowano kilka wersji tanga. Uzgodniono, że takt 2/4 odnosi się zarówno do tanga, jak i milonga i że różnica pomiędzy tymi dwoma tańcami tkwi w rytmie, a nie w takcie. ustalono także, że tempo tanga powinno wynosić około 30 taktów na minutę i że nogi w tańcu stawia się prosto (nie na zewnątrz, jak to się dzieje w technice tańca klasycznego) oraz że powinno się je stawiać do przodu od obcasa a nie od palców. Ustalono nazwy kilku figur: promenade, scissors, media luna, corté, media vuelta. Od tego czasu rozwój tanga następował w szybkim tempie.

        Trudno ustalić dzisiaj, w jaki sposób tańczono tango na naszych ziemiach. Kraj nasz był wtedy pod trzema zaborami, polska literatura taneczna była bardzo uboga i ograniczała się często do rozważań obyczajowych. Nauczycielami tańca byli przeważnie baletmistrze, którzy z racji swego zawodu i praktyki scenicznej tworzyli własne wersje tanga, a te nas nie interesują. Nie sprzyjało to ujednoliceniu, a tym samym upowszechnieniu tanga. Zgodnie tańczyć parami mogli jedynie ci, którzy uczyli się w tej samej szkole tańca. Wiem z.