O czym chcesz poczytać na blogach?

Vril

...Memento mori... - Onet.pl Blog

       KomikSy i CiEkAwe StronY..
 • A Quartz bead-kwarcowy paciorek
 • Pan Nikt
 • KoKoArT
 • KoNsTaNtY wraca do domu...
 • LoSuX
 • ViRgIn WaRRioR;
 • Jakub i Becia
 • czytanie powoduje trwałe zmiany w mózgu:P
       to...co kocham...
 • avril lavigne-my happy ending
 • avril lavigne-get over it
 • avril.

Naturalna Czarodziejka - Onet.pl Blog

Model energetyczny[edytuj]

Model ten jest prawdopodobnie niewiele nowszy niż model duchowy. Zakłada on, że świat widzialny przeniknięty jest wszechobecną energią życiową, nazywaną różnie w różnych kulturach: pranaqikimanavril, a w Europie: vis vitalis, fluid magnetyczny itd. Procesy zachodzące w świecie widzialnym są wg tego modelu efektem działania owych energii subtelnych, zaś działania magiczne polegają na takim manipulowaniu obiegiem energii, by wytworzyć pożądany efekt w makroskali. Podobnie jak w poprzednim modelu, również tutaj znajduje zastosowanie magiczny trans wyciszający część umysłu posługującą się logiką, tak by mag postrzegał i działał wyłącznie intuicyjnie.

Zupełny KOSMOS

I ujarzmić antygrawitację. W jaki sposób? Tego chyba nikt nie wie. Wywiad angielski zlokalizował miejsca, z których startowały tajemnicze obiekty. I choć alianci panicznie bali się nowej, niemieckiej broni, to miejsc tych nigdy nie zbombardowano. Dlaczego? No cóż, to chyba jasne - do dziś są to pilnie strzeżone bazy wojskowe, objęte klauzulą najwyższej tajności. Z wiedeńskiego archiwum wynika, że podczas wojny udało się Niemcom wyprodukować, oprócz ogólnie znanych V-1 i V-2, również V-4 i V-7. Prawdziwą rewelacją okazał się Vril-1. Być może właśnie ten pojazd (lub bardzo do niego podobny) zauważył i sfotografował na Księżycu amerykański kosmonauta Edwin Aldrin. Nadal wielu ludzi pragnie się dowiedzieć, co oznaczały słowa pierwszego człowieka na księżycu, Armstronga, który przekazał na Ziemię bulwersujące zdanie: "Nie jesteśmy tu sami". Co takiego zobaczył Armstrong i dlaczego nie poinformowano o tym opinii publicznej? Wiadomo, że Hitler marzył o podboju kosmosu. Czyżby mu się to częściowo udało?
Niemiecki wynalazca Victor Schauberger, skonstruował podobno.

COS DLA FANEK TOKIO HOTEL!!! :D:D:D

Pojawili się dopiero pod koniec roku, a dosłownie zmietli konkurencję. Tylko spójrzcie na wynik: aż 83 procent głosów wśród wykonawców rockowych na Tokio Hotel! Co więcej, połowa wszystkich głosów w plewbiscycie BRAVOORA(licząc wszystkie katekorie) została oddana na tych czterech chłopaków! Tak Th zdobyło BRAVOORE w kategorii:ROCK.
KATEGORIA ROCK:
1.Tokio Hotel-83%
2.Virgin-7%
3.Green Day-4% (moj koffaniutki zespol(po th)nie spadl tak nisko:)))
4.vril Lavigne-1,5%
5.Good Charlotte-1,4%
5.Linkin Park-1,3%
7.The Rasmus 1%
8.Simple Plan-o.8%
9.HIM-0,5%
10.Szymon Wydra-0,3%


TAKIEJ PRZEWAGI MOŻNA TYLKO POGRATULOWAĆ CHŁOAKOM Z THTokio Hotel nie przyjedzie na wakacje do Polski.
A oto dowód:
Lista miast i daty [prawdopodobne], w których TH mieli wystąpić w Polsce:
22.07-Wrocław
25.07-Kraków
30.07-Warszawa
02.08-Gdynia
05.08-Szczecin
A to prawdziwa trasa koncertowa (ze strony oficjalnej pod.