O czym chcesz poczytać na blogach?

Vox populi

NAvi wita

Media, nie kojarzy sie to z komunistyczna cenzura? (Niedlugo nawet nie bedize mozna kupic kaczki w sklepie, bo bedzie to obraza majestatu wladzy...-Co mnie akurat nie przeraza, nie jem w koncu, ale mysle o innych i poniekad prosze tym samym o zwykla akceptacje). Reforma sluzb specjalnych, tworzenie nowego SB? No, chyba nie oto walczono w 1989 roku... Jak powiedzialem na wstepie: Vox populi, vox Dei. Jednak chyba wszechmogacy Deus, zakpil troche z populi... W koncu ojciec inzynier tez slawi Jego imie.

kreet

navi 2006-02-03 10:47:00
skomentuj (12)

miasto moje, a w nim.... - Onet.pl Blog

moje ostatnie posty21
  • Warto na mnie postawić - kandydat do rady powiatu (Rafal-Mingielewicz; 15.11.2010)
  • Jak zarobić na wietrze (Rafal-Mingielewicz; 02.03.2010)
  • Vox populi vox Dei (Rafal-Mingielewicz; 12.02.2010)
  • A jednak ranking prawdę Ci powie (Rafal-Mingielewicz; 04.11.2009)
  • Kryta pływalnia w Węgorzewie (Rafal-Mingielewicz; 20.10.2009)
  • Ranking prawdę Ci powie (Rafal-Mingielewicz; 13.10.2009)

trojca.blog.pl

(0)


uf

Wreszcie po egzaminach. Nie wiem, czy dobrze napisałem humanistyczny, ale matematyczny poszedł mi na tyle dobrze, żebym nie musiał się martwić. Zadania były proste, choć z tego, co słyszałem niektóre blondynki mylą znaczki. Nie martwcie się! Adamecki kiedyś zasnął na próbnym i go prawie ze szkoły wyrzucili.
notka by Siegefried Vox Diabolica
2004-05-06 19:39:13
skomentuj (6)
bez tematu

"a miało być tak pięknie", przez długi czas w moim życiu nie wydarzyło się nic ciekawszego od wyjścia na rower. było tak monotonnie, że aż nudno, niestety "nuda ma tendencję do wybuchania człowiekowi w twarz". teraz wszystko zwaliło mi się na głowę. już po.[dzięki mnie. Siegefried:) i podoba mu się Toxic Britney Spears [tylko toxic. Adamecki]. Siegefried słucha metalu, hard rocka i od czasu do czasu punku. ja natomiast lubię rocka, wydaje mi się, że hard rocka, hip-hop, od czasu do czasu metal i oczywiście toxic:) wszyscy zdecydowanie nielubimy wiśniewskiego i szeroko rozumianego popu. yo
notka by KoMaR Vox Populi, Vox Dei
2004-05-17 23:15:50
skomentuj (4)
yo

jak zapewne zauważyliście, po prawej stronie zamieszczone zostały cytaty. jakie są wasze opinie o nich?
notka by KoMaR Vox Dei
2004-05-22 15:35:35
skomentuj (2)
 

Vox Populi - bloog.pl

O mnie

Jestem zwykłą dziewczyną dla której muzyka jest całym życiem. Do Echelonu należę ponad 2 lata. Mój e-mail na który możecie pisać- hunter-from-mars@o2.pl
Provehito in Altum

O moim bloogu

"Le nuit de chasseur"to po francusku "Noc Łowcy", "Vox Populi" z łaciny "Głos Ludu"- to daje mój blog. Nocne rozmyślania przy kubku gorącej kawy na różne tematy.

Księga Gości

  • czytaj Księgę Gości
  • wpisz się do Księgi

Głosuj na bloog

jacek-soplica blog

Światło w łazience - to samo. A do tego dzisiaj przebiłem gumę i felgę pokrzywiłem. Kilka złotych z portfela ubyło:/ Do tego przed chwilą dostałem maila, że w telefonie, który sprzedałem klawisze czasami nie jarzą. Gostek chce zwrot kasy. Bleee... o zbliżającej się maturze nawet nie wspominam... no i jest jeszcze coś, no ale... ...

skomentuj (5)Vox populi, vox dei ;) //czy jak to tam szło. 2005-04-22 00:05:19


Cóż tu mogę napisać. Miałem dziś 1 egzamin... ustny niemiecki. Praktycznie prosto z samochodu wchodziłem do sali. Nie było zbytnio czasu na nerwy. Odezwały się one dopiero gdy siedziałem przy stoliku i miałem swoje 5 minut na przygotowanie się. Nie było super łatwo. Gdy teraz pomyślę.

Miś Brunko kontra Reszta Świata, czyli Rozum Urojony

I magazynów donosi o tym co pefroruję w danym momencie i jakie sa moje perforacje na przyszłą przyszłość. Zostałem nawet ochszczony trend sweterem. Tego nie rozumiem, przecież nie noszę swetra. Ale z opinią publiczną się nie dyskutuje. Jak to mawia Papko, boleśnie przez los doświadczony swoją pracą  z marnym i upodlającym elementem - wyborcą, więc jak to on mawia: vox populi, vox dei. Ściema jakaś ale fajnie się słyszy - mocny głos. Poniżej niedawne dwa numery Wołga, w których byłem tematem numer jeden. Oczywiście nie są to Wołgi polskie (radzieckie też nie), bo to za niskie progi.