O czym chcesz poczytać na blogach?

Votum

blog2009

Głową państwa w Republice Federalnej Niemiec jest Prezydent. Jest on wybierany przez Zgromadzenie Federalne na pięcioletnią kadencję. Prezydent RFN nie ponosi odpowiedzialności politycznej, jego rozporządzenia lub zarządzenia są kontrasygnowane przez Kanclerza lub odpowiedniego ministra. Kontrasygnaty nie stosuje się w przypadku mianowania i odwołania Kanclerza, rozwiązania Bundestagu w przypadku, gdy nie jest on zdolny do wyłonienia większości mogącej dokonać wyboru Kanclerza, lub gdy nie wyraził votum zaufania dla projektu rządowego, z którym łączy się zaufanie dla rządu. Nadto nie jest wymagana kontrasygnata dla prośby Prezydenta do Kanclerza lub ministra o tymczasowe pełnieni obowiązków, aż do mianowania następcy, żądania zwołania 

Blog tomaszgalka

Się na założenie bloga gdyż chciałabym przekazywać na bieżąco informację o postępachw rehabilitacji mojego męża ponieważ wiem, że często pytacie o Tomka a nie zawsze jest możliwość kontaktu z Wami wszystkimi.
Wszyscy Ci , którzy nas nie znaja a chcieliby od początku zapoznać się z historią Tomka zapraszamy na jego stronę internetowa- www.tomaszgalka.pl


No to do rzeczy...:) Tomek od 7 kwietnia przebywa na rehabilitacji w Klinice Votum w Krakowie. Tak jak wspominałam na stronce Tomka, jest po operacji biodra dzięki której ma szanse na to aby chodzić. Biodro goi się rewelacyjnie, co prawda boli go jeszcze ale mamy nadzieję, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej.
Wczoraj wieczorem jak rozmawiałam z Tomkiem to mówił, że jest strasznie zmęczony po całym dniu ćwiczeń ale jednocześnie szcześliwy ponieważ poszło mu świetnie.
Mój mąż niezwykle ambitnie podchodzi do każdej godziny ćwiczeń i wierzy, że wkrótce stanie sie bardziej samodzielny.
Aktualnie czekamy z.

Zachwyty panny Natalii

Leave a comment

Posted by owcainblack w dniu 02/02/2012 in Bez komentarza, Muzyka

 

Tagi: Bez komentarza, Haydamaky

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

VOTUM SEPARATUM - Onet.pl Blog

archiwum
2011
 Sierpień
2010
 Grudzień
 Listopad
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
napisz do mnie:
votumseparatum@onet.eu

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)

mój moje whatever..

Sierpień 2010
Wrzesień 2010
Październik 2010
Grudzień 2010
Styczeń 2011
Marzec 2011
Kwiecień 2011
Maj 2011
Czerwiec 2011
Lipiec 2011
Sierpień 2011
Wrzesień 2011
Październik 2011
Listopad 2011
Styczeń 2012
Luty 2012
Marzec 2012
Kwiecień 2012
Zakładki:
Ulubione
Barthas' Blog
KUCHNIA WEGETARIAŃSKA
Nie ma mnie.
Promyczkowo
Votum separatum
WERANDA

viridian blog

Szmiry, jaką zdarzyło mi się słyszeć. Co więcej, nawet nie można uznać ich za wyraz wewnętrznego głosu ludzi niefajnych, którzy mają fajnym za złe, że są fajni. CKOD to nie Sex Pistols, w ich "buncie" nie ma ani krzty autentyzmu. Gwiazdorka jaką odwalają od początku swej kariery czyni ich - jeśli o mnie chodzi - głównym celem tekstów które piszą. Znaleźli sobie komfortową niszę - niech będzie, ale ktoś powinien wreszcie powiedzieć, że jeśli chodzi o artystyczny autentyzm są za Dodą. Daleko za Dodą. Jeżeli oni mają być wzorem dla nowej fali twórców, to ja zgłaszam votum separatum.

Żółci wylanej na diagnozę i zalecenia kuracji polskiej sceny muzycznej zapewne byłoby dosyć. Byłoby, gdyby nie osobista wycieczka Sankowskiego w moim kierunku (kto czytał artykuł, zgadł już zapewne, o co chodzi). Kolega Sankowski oczywiście nie wie, że to wycieczka osobista, ale odpowiem na nią tak jakby była. Postaram się odpowiedzieć wyczerpująco, by raz na zawsze zamknąć temat.

O co chodzi? Standardowo, o "ukrycie za angielskim". Po raz ostatni - jeżeli ktoś faktycznie kryje się za angielskim (nie wątpię, że są tacy -.

Mirosław Domińczyk

Zarządy regionalne w Bydgoszczy, Łodzi, Szczecinie, Płocku, Piotrkowie Trybunalskim i innych miastach, RKS we Wrocławiu, MRKS w Warszawie itd. Wyeliminowano wszelkie ośrodki opinio-twórcze w Związku, które nie podlegały grupie Kuronia (grupa robocza KK) doradcy z 1981 roku; prof. W. Chrzanowski, R. Kukułowicz i mec. J. Olszewski.

W skład „Komitetu Rejestracyjnego” weszło wielu ludzi niebędących nigdy członkami NSZZ „Solidarność” (Kuroń, Michnik) Geremek był członkiem, ale nie został nigdy wybrany do władz związku, jest też człowiek, któremu Zjazd „Solidarności” wyraził votum nieufności (A. Celiński). Władzami tego nowego związku jest KKW powoływana przez „Komitet Rejestracyjny” a w regionach RKW. Rejestracja a nie jak powszechnie żądano redelegalizacja „Solidarności” pośrednio wyraża zgodę na akt bezprawny rozwiązania Związku w Stanie Wojennym w 1982 roku, przekreśla ofiary, które utraciły życie, tysiące więzionych i represjonowanych oraz emigrujących z kraju. Dokonuje rozłamu w „Solidarności” i po raz pierwszy od 40 lat uwiarygadnia władzę komunistyczną zgodą na 65% mandatów dla obozu PZPR.
W zakładach rozpoczyna się organizowanie w.