O czym chcesz poczytać na blogach?

Voltage

nasz wyimaginowany świat - Onet.pl Blog

                    

AC/DC jest hard rockowym zespołem założonym w Sydney, Australia w 1973 roku przez braci, Angusa i Malcolma Youngów. Zespół uważany jest za pioniera muzyki hard rockowej, razem z takimi zespołami jak Black Sabbath, Deep Purple, czy Led Zeppelin.Członkowie zespołu, mimo wszystko, zawsze klasyfikowali swoją muzykę jako "rock & roll". AC/DC przechodziło przez parokrotne zmiany składu przed wydaniem swojego pierwszego albumu, High Voltage, w 1975 roku. Skład zespołu stał się bardziej ustabilizowany od 1977 roku, po przyjęciu do zespołu basisty Cliffa Williamsa, który zastąpił Marka Evansa. W 1979 roku, zespół nagrał jeden ze swoich najpopularniejszych albumów, Highway to Hell, który jest także ostatnim nagranym z wokalistą i współautorem utworów, Bonem Scottem, który zmarł 19 lutego 1980 roku, po nocy spędzonej na intensywnym piciu alkoholu. Zespół rozważał rozwiązanie zespołu, ale postanowił kontynuować i już wkrótce, Brian Johnson został wybrany na następcę Scotta. Później w tym samym roku, zespół nagrał swój najlepiej sprzedający się album, Back.

Witaj ;) Zostaw jakiś ślad ! AgA->

Miał dach srebny-metaliczny i reszta taka wrzosowa,lub dach o kilka tonów ciemniejszy od reszty (wrzosowej reszty :d) no i oczywiscie terenówki są też b. fajne :)
aha i wybudujemy Skate Park taki cały w graffiti,taką fajną wile z głośnikami w całym domu i będziey puszcZać LP na maxa :d i taki Kostuch (przynajmniej w moim przypadku) nie będzie miał pretensji..HeHe...
A no właśnie LP...wczoraj o 19.00 na Vivie PL były piosenki w koncertu LINKIN PARK !! jeszcze będzie powtorka 07.07. o 22.00...no of course tez będę oglądać :)
A teraz najlepsze ...nie wiem jakim cudem...(tzn. ja temu cudowi pomogłam :p) skasowało mi się Hight Voltage, RMX tej piosenki i Step up(Hight Voltage...rozumiecie HIGHT VOLTAGE !!) LP oczywiście ;(..,ale to jeszcze nie koniec....normalnie..(raczej nienormalnie..) jeszcze cały folder z Deftones!! cały,calutki...(w tym m.in.Back to school !!) :[
i jak ja teraz przeżyje ??!! ;(
Mi się nie chce tego znowu ściągać...ehhhhh...dobra to miała być krótka nota,ale mi nie nudzi i nie mam co robić :p heh...bym cos jeszcze opisała ale nie..lepiej nie :p pOOOOOooooOzdrOOOoO!! dla wszytkich,ktorym prawdopodobnie sie nudzi i czytają tą note :p

skomentuj (3)

Długo nie pisałam ...:p

No lol :


ruch na rzecz krzewienia tryglomeracji działa prężnie i odnosi coraz to nowe sukcesy. Liczba zainfekowanych tryglomerantów stala powiększa się, a za tym również liczba orderów tryglomeracji przyznawana stryglomerowanym krzewicielom trygloidei.

Sprawą tryglomeracji polecił zająć się sam premier Jarosław "Słońce Bałtyku"i jego niedotryglomerowany kot o wdzięcznym imieniu "kot Jarosława". uważają oni, że za tym wszystkim czai się pewien tryglomerancki układ zdetryglomerowanych tryglomerantów.

Retryglomerując powyższy pseudotryglomerancki wywód chciałbym pozdrowić wasz wszystkich very ciule. Tryglomerówka tryglomeranty. Joł.

Literatura:

"Tryglomeracja na początku XXI wieku. Zagrożenie czy nadzieja?" Wydawnictwo Tryglovoytoemezosławskiewiczowiczowscy
09:42, nolol
Link Komentarze (4) »
piątek, 04 sierpnia 2006
hello there children!


Dzień dobry. Jestem Emez a to mój wspaniały kolega Voltage. Jako roz bojz

"W życiu piękne są tylko chwile" - Onet.pl Blog


22 lipca 2008
AC/DC

AC/DC – australijski zespół hardrockowy założony w Sydney w 1973 roku przez braci Angusa i Malcolma Youngów. Zespół jest uznawany m.in. za pioniera muzyki hardrockowej i heavymetalowej wraz z grupami Black Sabbath i Led Zeppelin

AC/DC  parokrotnie zmieniało skład zespołu przed wydaniem swojego pierwszego albumu, High Voltage, w 1975 roku. Skład grupy stał się bardziej ustabilizowany od 1977 roku po przyjęciu do zespołu basisty Cliffa Williamsa, który zastąpił Marka Evansa. W 1979 roku, zespół nagrał jeden ze swoich najpopularniejszych albumów, Highway to Hell, który jest także ostatnim nagranym z wokalistą i współautorem utworów, Bonem Scottem, zmarłym 19 lutego 1980 po nocy spędzonej na intensywnym piciu alkoholu. Członkowie zespołu zastanawiali się nad rozwiązaniem grupy, jednak podjęli decyzję o dalszym kontynuowaniu działalności muzycznej i wybrali Briana Johnsona na następcę Scotta. W tym samym roku zespół nagrał swój najlepiej.

Trochę o filmach - blog filmowy, recenzje - Onet.pl Blog

W filmach akcji. Trzy części „Transportera”, „Włoska robota”, „War” czy „Death Race” są idealnymi tego przykładami. W „Crank” rolę Cheva Cheliosa zagrał bardzo dobrze, a do jego gry aktorskiej w filmach nie można się zbytnio przyczepić. Gra tak jak powinien grać w filmach akcji. Jak widać po wywiadach z nim prywatnie jest osobą bardzo sympatyczną i wyluzowaną. Co więcej jakoś nie słyszałem o żadnych skandalach związanych z jego osobą. Trzeba przyznać, że trudno nie lubić tego aktora.

„Crank” polecam każdemu, kto lubi akcję i potrafi oglądać filmy z przymrużeniem oka. Podchodząc z takim nastawieniem do filmu gwarantuję dobrą rozrywkę. Propozycja filmowa idealna na sobotni wieczór po męczącym tygodniu.

Warto dodać, że 24 lipca do polskich kin wejdzie druga część „Crank 2: High Voltage”. Zapewne i tu nie zabraknie akcji i korby, jednak wydaje mi się, że część.

LizardPL

  3 Tracha 26 Czerwiec 2011 o 10:13

  Ja tam lubie z polakami grać. Jak klną to fajne spiny wychodzą, i nie mówie tu o TF2

  Odpowiedz
  • 4 lizardpl 26 Czerwiec 2011 o 14:23

   Tak wiem fajnie pograć, ale tak jak mówiłem można nieźle oberwać
   O ja pier… grałem 71 godzin przez 2 tygodnie ;ooo

   Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi