O czym chcesz poczytać na blogach?

Volkswagen up

trench war on the pavement try to score some love - Onet.pl Blog

every movement, highlights in yellow!
Listening to: Dananananaykroyd - "Black Wax"Korzystając z uprzejmości mojego brata, który o dziwo jest dla mnie ostatnio bardzo uprzejmy, mam chwilowo dostęp do komputera. Mój komputer został nieszczęśliwie zainfekowany przez jakieś wyjątkowo wredne wirusy, z którymi nie dało się poradzić inaczej jak.
Tak nie rekompensuje mi w pełni tych trzech tygodni bez nich. Ale jest miłym i bardzo dużym prezentem, trzeba przyznać!Odebrałam dzisiaj prawo jazdy (gwoli ścisłości zdane za pierwszym razem), ale niestety mój piękny, osobisty, czerwony Volkswagen New Beetle o pięknym, beatlesowym imieniu Penny Lane jest aktualnie na stancji w znielubianej przeze mnie stolicy naszego cudownego kraju, więc nie mam, jak na razie, pojazdu, który mogłabym prowadzić. Ogólnie to szczęśliwa jestem, że w.

Nie byłem nigdy cynikiem, nie sięgam nazbyt głęboko

Życia. Mało odkrywcze, ale prawdziwe.

A ten tydzień sponsoruje literka "zapieprz". Wloką się za mną kolejne robótki i obiecanki, co to innym się. Nadal nie mam sprecyzowanego tematu pracy magicznej,ale za to zdobyłam dzięki uprzejmości pewnej znanej pani leżyser jej dokument o Schaefferze. Prawie skakałam pod sufit na poczcie, za to w domu ręce mi opadły.
Film jest zrealizowany w taki sposób, że można się nabawić lęków i moczenia nocnego.
Choć pewnie w.Się, że nie ma szlufki ani nic, tylko jakiś taki cypek ni przypiął, ni przyłatał. Autor syknął znieciepliwiony i omotał się chaotycznie tym dziwacznym paskiem, bo już trzeba było wychodzić.
Przy bramce jak spod ziemi wyrósł znajomy volkswagen, z któego zabójczo przystojny sąsiad Autora wychylił się przez nonszalancko uchylona szybkę i zaoferował podwiezienie gdzieś.
I teraz uwaga. Co zrobił Autor?
Uśmiechnał się równie zabójczo i kiwnął główką? Okazał.

wyjątkiem jest stonóg który jest jednośladem. o właśnie.

Andrzeja który nie może się patrzyć na twarz dziewczyny i ma tacę na kolanach. Dzięki za samuraja

Jak będę duża to zostanę edukatorem. Ale naprawdę gdyby udało się zorganizować jedną taką akcję.....

Za 3 lata kupię volkswagena vana, starego używanego, włożę kanapę, radio, kuchenkę turystyczną, karimatę, namiot, off’a, mapy, kanistry z benzyną i lanczemity, wrzucę do środka Nyaa, Naderii, i Takie Tam, wstrząsne, zatrzasnę i pojedziemy, do Grecjii, do. „my neck my back, lick my pussy and my crack (..)First you gotta put your neck into it
Don't stop, just do, do it Then you roll your tongue, from the crack back to the front(...)the dick good dick big and long”
„I wanna lick you up and down til you say stop”
„txt z candy shopu o mgic stick i lolypop”

U mnie w mieszkaniu jest fajnie mieszkam na 8 pietrze i mogę sobie robić co chce i chodzić (nie)ubrana jak chce bo wszystkie okoliczne domy są.

Blog DuzaMii

Jeszcze składam skargę na tego maszynistę PKP , co nigdy nie słyszał o kwadransie studenckim. Niewiele mi zabrakło. Bo ja wiem, jakieś 2 minuty i bym zdążyła.

I jeszcze składam skargę na paniusię w informacji PKP, która z uporem maniaka twierdziła, że takiego pociągu w ogóle nie ma, dopiero na argument: "to skąd , kurwa mam bilet na takie połączenie "zmieniła zeznania. A i tak mnie w błąd wprowadziła.

TERAZ WNIOSKI

Wniosek jest jeden ..

Trzepocząc rzęsami (jaka ze mnie gapa, doprawdy...), ja zapłaciłam za wyrobienie duplikatów i wszyscy są szczęśliwi.Tylko na mojej przepustce jest napisane Laguna, nie wiedzieć dlaczego.

-witam, kadry z tej strony. Czy to pani volkswagen stoi na parkingu szpitalnym?

ugięły mi się nogi w miejscach, gdzie nie mam stawów, spąsowiałam i zaniemówiłam

-taaak

-a wie pani, że ma nieważną przepustkę? Proszę razem z tą przepustką.