O czym chcesz poczytać na blogach?

Volkswagen polo

DŁUGOTERMINOWY

Roku 2010.
Pod koniec listopada jury, w skład którego weszło 59 dziennikarzy z 23 krajów Europy, wyróżniło najlepsze nowości na rynku motoryzacyjnym. W konkursie brały udział 33 modele, a do finału przeszło siedem samochodów. Ostatecznym zwycięzcą został nowy Volkswagen Polo.

Winterkorn w trakcie swoich podziękowań wyraził uznanie dla pracowników koncernu: – Zwycięskie samochody, takie jak Polo, są zawsze wynikiem doskonałej pracy wielu ludzi. Jestem dumny, że mamy w koncernie tak mocny, zaangażowany zespół, dzięki.

Peugeot 405 kombi | nie taki znów stary youngtimer

Przy droższych samochodach, gdy kilka tysięcy więcej nie robi nam różnicy.

W przypadku gdy chcemy kupić samochód do 5-6 tyś. złotych mocno bym się dzisiaj zastanawiał nad tym, czy nie kupić samochodu w kraju. Dlaczego ? Ponieważ kupując mój poprzedni samochód Volkswagen Polo 6n trochę się “naciąłem”.

Kupiłem go za 5 tyś. złotych, rejestracja w kraju kosztowała mnie dodatkowe 2 tyś. złotych. Było trochę remontów i dodatkowych wydatków. Łącznie wyszło około 8-9 tyś. złotych, a co najgorsze po 2 latach samochód.

Blog niemieckiewozy1

Na rynek auta który mógłby ukroić sobie kawał tortu z sukcesu Dacii Logan.Będzie to następca dla oferowanego w Ameryce południowej VW Gol(następca ukrywa się pod oznaczeniem NF co oznacza Nachfolger lub New Family).Najpierw nowy GOL ma zastąpić oferowanego tam VW Polo Classic,ale europejska wersja już została potwierdzona.Jej przygotowaniem zajmuje się centrum badawczo-rozwojowe Magna Steyr, które w ostatnim okresie wykonało z powodzeniem prace związane z przygotowaniem do produkcji Fiata Bravo.Oprócz sedana maja być także.Wersje hatchback i mały pojazd dostawczy. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że z dużym prawdopodobieństwem samochód ten może być produkowany i sprzedawany w Europie pod marką Škoda. Równie prawdopodobne jest wprowadzenie na rynek tego auta pod marką Volkswagen.Pierwsze prototypy sfotografowane zostały w Skandynawii podczas zimowych testów. Egzemplarze testowe mają jednak logo Volkswagena. Można spodziewać się, ze nowy model trafi na rynek w przyszłym roku.

xawery i jego myśli

Popełniłem błąd. Wałbrzyski empik nie ma klimatyzacji, duszno, parno i gorąco. Wybór w książkach mierny, w płytach jeszcze gorszy, w prasie jako tako, ale mogło by być lepiej. Kupiłem sobie Przegląd i LOGO, czyli to co każdy gej mieć powinien. W logo znalazłem wypasione polo (jest różowe z żółtym kołnierzykiem), ale nie mam pojęcia gdzie taki ciuch można kupić, w internecie nie ma śladu tej marki.

Dostałem maila od Chrisa, wyraźnie stęsknił się za mną. Jednak to co mnie bardzo zaciekawiło w mailu to, to że Chris.Wiem, czy tak mi jest dobrze, czy też może źle. Na liście moich priorytetów życiowych posiadanie kogoś nie jest na pierwszym miejscu, no może w pierwszej piątce.

Jutro czeka mnie najtrudniejsze wyzwanie tych wakacji, muszę wstać o 7!!!! O 8 muszę być w salonie Volkswagena w Świdnicy. Mam nadzieję, że bart pojedzie ze mną, bo nie będę miał jak wrócić do W – cha.

Właśnie skończyła mi się energia do pisania tej blotki.

Aha jeszcze jedno, w piątek zacząłem załatwiać mój grudniowy urlop.

Catrina82// żyrafka;))

...właściwie nie wiem od czego zacząć....
W pracy jak zwykle sajgon!!! już powoli nie wyrabiam;(
Ale zaświeciło się dla mnie małe światełko w tunelu,bo dziś siostra mi napisała,że do szwagra do Volkswagena na magazyn potrzebuja jeszcze jedna osobę.....
Chyba się zdecyduję,bo co za różnica czy ja będę się stresowała tutaj w "mojej oborze' czy we VW?
Bo mój problem polega na tym ,że ja nie nawidzę "nowości' w życiu....
.
Po moim dziadziusiu:(
Mój dziadzia miał 4 dzieciaków..moje dwie ciotki ,wuja i moja mama....wiec wszystko co po dziadku zostało,trzeba podzielic na czterech...z tym,że część ,która należałaby się mojej mamie będzie przyznana mojej siostrze i mi po polowie...no wiec kiedy zbierali się na te "obrady" to chyba jasne jest ,że tez powinnam w nich uczestniczyć skoro jestem w tym podziale brana pod uwagę.!!! tak sie jednak nie stało....zamknęli sie w pokoju...a mnie ominęli..;( to się wkur*** i wyszłam z domu na.