O czym chcesz poczytać na blogach?

Volkswagen golf 5

auto Volkswagen Tiguan - bloog.pl

Kompaktowy SUV. Aktualnie Volkswagen Tiguan jest sprzedawany tak z silnikami benzynowymi jak i z silnikami wysokoprężnymi diesel. Silnik benzynowy posiada pojemność skokową w wysokości 1.4 dm3 i posiada 150 koni mechanicznych a silnik wysokoprężny diesel 2.0 dm3 i 140 koni mechanicznych. W niedalekiem przyszłości konstruktorzy Volkswagena Tiguan zamierzają wprowadzić jeszcze parę rodzajów silników do wyboru. Skrzynia zmiany biegów w Volkswagenie Tiguan jest sześciobiegowa manualna, sześciobiegowa.

Informacje lokalne- Muszyna | owies.blog.pl

Osób rannych 2011-03-08 19:44:26

Skoda superb, prowadzona przez młodego mieszkańca powiatu tatrzańskiego, wyprzedzając kolumnę aut dosłownie rozerwała na pół volkswagena golfa, który z drogi łączącej Muszynę z Krynicą Zdrój czyli z ul. Grunwaldzkiej w Muszynie, skręcał do wsi Jastrzębik czyli w ul. Polną również w Muszynie. Trwa akcja ratownicza na miejscu zdarzenia,.

2011-03-08 22:40:01

Dnia 8 marca 2011 roku na trasie Muszyna - Krynica na wysokości miejscowości Jastrzębik na prostym odcinku drogi samochód osobowy marki volkswagen jadący w kierunku Krynicy skręcał poprawnie w lewą stroną na ulicę Polną. Młody kierowca z powiatu tatrzańskiego jadący škodą na podwójnej ciągłej wyprzedzał lewym pasem kolumnę.

Kiedy kierowca volkswagena skręcał w lewo, został uderzony z wielką siłą przez škodę, co spowodowało wyrzucenie uderzonego samochodu w powietrze. W volkswagenie znajdowały się dwie osoby dorosłe oraz 5 – letnie dziecko, które w bardzo ciężkim stanie zostało przewiezione do szpitala na tomografię komputerową. Wszystkie osoby uczestniczące w wypadku zostały poddane obserwacji lekarskiej.

Blog samochodziara222

Notki
2011-05-25 Mini test Jle wiecie o samochodach?
Lata produkcji volkswagena golfa II to:
a. 1970- 1977
b. 1983-1992
c. 2000-2005
d. 1980-1986
.
Komentarzy: 1 SAMOCHODY 2011-05-25 Moim ulubionym samochodem jest Volkswagen uważam że te samochody mają wspaniałą Niemiecką historie jak ta gdy projektowali samochód dla Hitlera. Volkswagen jest potężna marką która ma pod sobą wiele marek np. Lamborghini.

Kubas

Idąc śladami mojego idola, chciałbym Wam wszystkim złożyć życzenia z okazji… nie no, żartuję, chuj Wam w dupy .

Obiecane słów kilka o moim nabyteczku.  Volkswagen Golf Mk2, rok 1986(za 5 lat zarejestruję go jako zabytek i włożę mu żółte tablice rejestracyjne), silnik 1,6 D (54kM). Samochód jak na swój wiek utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Samochodem zrobiłem.

Magicznym momentem były prezenty, płyta Rammsteina, kasa i prezent który w dużej części zafundowałem sobie sam(chociaż rodzice dołożyli i pewnie będą dokładać, za co jestem im bardzo wdzięczny), czyli Volkswagen Golf…moje wymarzone auto. Na koniec notki napiszę o nim kilka słów i wrzucę kilka fotek. Dzisiejszy dzień przebiegł nawet dobrze(mogło być gorzej). Była mała wycieczka, z której zdjęcia też.

Moje historie podczas podróży i nie tylko... - Onet.pl Blog

Spytali tylko czy ten samochód jest nasz i po potwierdzeniu zastanowili się chwilę i stwierdzili: "dacie radę"...No i ruszyliśmy za nimi...Ponad pół godziny jazdy jak w rajdzie Paryż-Dakar naszym małym Volkswagenem Golfem dało nam się we znaki. Droga, po której poruszaliśmy się naszym zuchem wołała o pomstę do nieba. No ale zajechaliśmy.

 Wysiadłam z samochodu i nagle ogarnęło mnie dziwne.

czekamnacos.blog

Hallo? 2011-08-30 08:11:29

Nie dzwoń, nie dzwoń kimkolwiek jesteś. Ileż można zwalać na Playa, Cyfrę, TVN24, konkursy Polsatu i TVP, na potencjalne wygranie 50 tysięcy lub Volkswagena Golfa. Na razie jeszcze nie zwalam, ale w końcu może będę musiał ....zwalić. Drogie dzieci, mamusia jest w dobrych rękach, nie musicie zaraz gnoić wujka na dzień dobry, wujek jest jak najbardziej za Wami,.