O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Volkswagen

blog Kurek

  czwartek, 08 marca 2012 03:20

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „nie dla mnie”
  • Dodaj komentarz do wpisu „nie dla mnie”
 • niedziela, 19 lutego 2012
  • brzusio pełne

   Volkswagen Golf miał swoją premierę w przemyśle samochodowym w 1974 roku. Volkswagen Golf jest przedstawicielem i zarazen swoistym patriarchą w swoim segmencie C i zdumiewać może fakt, że pomimo bombardujących nas ze wszystkich stron innowacji samochodowych i coraz bardzo modernistycznych aut jego ranga i usytuowanie zdają się być niewzruszone i bezkompromisowe. Najnowszą podkategorią Volkswagena Golfa Volkswagen Golf jest aktualnie produkowana przez firmę Volkswagen jest jego szósta generacja. W wypadku, gdy Volkswagen Golf jest wyposażony w silnik na benzynę czy też silnik wysokoprężny diesel pojemność skokowa i liczba koni mechanicznych wahają się się między dość odległymi liczbami, co daje przyszłemu posiadaczowi Volkswagena Golfa więcej możliwości wyboru. Te powodzenia i.

 • blog Bogusz

   Czas publikacji:
   środa, 14 marca 2012 00:57

   Opcje

   • Przejdź do wpisu „pałac z ...”
   • Dodaj komentarz do wpisu „pałac z ...”
 • czwartek, 23 lutego 2012
  • śnieg w azji

   , Jeżeli Volkswagen Tiguan porusza się dzięki LPG to zużywa od 10. Volkswagen Tiguan w zależności od rodzaju silnika w jaki jest zaopatrzony pali ? jeśli chodzi o benzynę - średnio od 9. 5 litra do 12. Dzięki Volkswagenowi Tiguan pokonywanie ramp czy podjazdów nie będzie stanowiło problemu. 1 litra do 8. Silnik benzynowy posiada pojemność skokową w wysokości 1. Park Assist wyczuwa i identyfikuje pozycję samochodu, głównie na podstawie naszych ruchów kierownicą i dzięki temu informuje nas, czy samochód zmieści się na danym miejscu parkingowym. 7 litra na 100 km. Poprzednikiem Volkswagena Tiguan był Volkswagen Golf Country. Volkswagen Tiguan jest produkowany tylko w jednym typie nadwozia a mianowicie pięciodrzwiowy.

 • blog Tomaszewska

   Czas publikacji:
   sobota, 10 marca 2012 18:57

   Opcje

   • Przejdź do wpisu „jak na lekarstwo”
   • Dodaj komentarz do wpisu „jak na lekarstwo”
 • sobota, 18 lutego 2012
  • gdzie z tą gębą

   9 l benzyny na 100 km. W aparaturze wewnętrznej Volkswagen Jetta dysponuje między innymi jeszcze w połowie zautomatyzowaną technologię klimatyzacyjną, sterowane i podgrzewane lusterka oraz tylną kanapę, która jest zamykana i składana. Volkswagen Jetta to pojazd osobowy, którego dystrybutorem jest korporacja Volkswagen. 0 l. Zderzaki oraz lusterka boczne w Volkswagenie Jettcie dopasowane są do kolorystyki, w jakiej utrzymana jest karoseria. Nowa wersja Volkswagena Jetty zewnętrznością i kształtem jest bardzo podobna do Volkswagena Passata z klasy wyższej. Prekursorem Volkswagena Jetty był Volkswagen Bora, którego uważa się za Volkswagena Jettę czwartej generacji. Volkswagen Jetta z silnikiem na benzynę spala średnio od 7. Volkswagen Jetta jest uzbrojony Volkswagen.

 • blog Tokarska

   2012 06:20

   Opcje

   • Przejdź do wpisu „śnieg w azji”
   • Dodaj komentarz do wpisu „śnieg w azji”
 • poniedziałek, 20 lutego 2012
  • to było wczoraj

   5 l na stukilometrowy odcinek, natomiast w przypadku paliwa diesel jest to od 5. gdy wybieramy się na wczasy. Volkswagen Vento to tak naprawdę Volkswagen Jetta III. Volkswagen Vento jest bezpieczny dla kierowcy oraz pasażerów ponieważ jest wyposażony w niezbędne auto bezpieczeństwa, aby w jak największym stopniu zredukować możliwość zagrożeń. W Volkswagenie Vento występuje pięciobiegowa skrzynia zmiany biegów. 8 dm3, 2. Tymi krajami były Niemcy, Meksyk oraz Republika Południowej Afryki (RPA). Maksymalna prędkość jaką osiąga Volkswagen Vento uzależniona jest rzecz jasna od pojemności skokowej silnika, ale wartości te oscylują w granicach pomiędzy wartością 156 km/h a 225 km/h. 4 l do 11. 4 dm3, 1. Volkswagen Vento był produkowany na terenie trzech krajów. 3 l na 100 km. Volkswagen Vento to auto osobowe, które.

 • blog Michalska

   niedziela, 11 marca 2012 21:57

   Opcje

   • Przejdź do wpisu „choinka z oświetleniem”
   • Dodaj komentarz do wpisu „choinka z oświetleniem”
 • niedziela, 19 lutego 2012
  • gruby i chudy

   Volkswagen Jetta to samochód osobowy, którego dystrybutorem jest korporacja Volkswagen. Volkswagen Jetta z silnikiem benzynowym zużywa średnio auto 7. Oba rodzaje silników są rozbieżne biorąc pod uwagą ich pojemność skokową. Volkswagen Jetta jest zaopatrzony w silnik benzynowy jak również w silnik wysokoprężny diesel. Takimi systemami w Volkswagenie Jettcie są dla przykładu: ABS, EBV, czyli system przydatny przy trudnych hamowaniach, ESP (system zrównoważaniestabilizacji toru jazdy czy poduszki powietrzne boczne, kierowcy i pasażera oraz kurtynowe. 1 litrów paliwa na 100 kilometrów. Zderzaki oraz lusterka boczne w Volkswagenie Jettcie są dostępne w kolorze nadwozia. Ponadto przy budowie i montażu Volkswagena Jetty zredukowano do niezbędnego minimum wykorzystanie niebezpiecznych substancji.

 • Volkswagen up

  wyjątkiem jest stonóg który jest jednośladem. o właśnie.

  Andrzeja który nie może się patrzyć na twarz dziewczyny i ma tacę na kolanach. Dzięki za samuraja

  Jak będę duża to zostanę edukatorem. Ale naprawdę gdyby udało się zorganizować jedną taką akcję.....

  Za 3 lata kupię volkswagena vana, starego używanego, włożę kanapę, radio, kuchenkę turystyczną, karimatę, namiot, off’a, mapy, kanistry z benzyną i lanczemity, wrzucę do środka Nyaa, Naderii, i Takie Tam, wstrząsne, zatrzasnę i pojedziemy, do Grecjii, do. „my neck my back, lick my pussy and my crack (..)First you gotta put your neck into it
  Don't stop, just do, do it Then you roll your tongue, from the crack back to the front(...)the dick good dick big and long”
  „I wanna lick you up and down til you say stop”
  „txt z candy shopu o mgic stick i lolypop”

  U mnie w mieszkaniu jest fajnie mieszkam na 8 pietrze i mogę sobie robić co chce i chodzić (nie)ubrana jak chce bo wszystkie okoliczne domy są.

  Nie byłem nigdy cynikiem, nie sięgam nazbyt głęboko

  Życia. Mało odkrywcze, ale prawdziwe.

  A ten tydzień sponsoruje literka "zapieprz". Wloką się za mną kolejne robótki i obiecanki, co to innym się. Nadal nie mam sprecyzowanego tematu pracy magicznej,ale za to zdobyłam dzięki uprzejmości pewnej znanej pani leżyser jej dokument o Schaefferze. Prawie skakałam pod sufit na poczcie, za to w domu ręce mi opadły.
  Film jest zrealizowany w taki sposób, że można się nabawić lęków i moczenia nocnego.
  Choć pewnie w.Się, że nie ma szlufki ani nic, tylko jakiś taki cypek ni przypiął, ni przyłatał. Autor syknął znieciepliwiony i omotał się chaotycznie tym dziwacznym paskiem, bo już trzeba było wychodzić.
  Przy bramce jak spod ziemi wyrósł znajomy volkswagen, z któego zabójczo przystojny sąsiad Autora wychylił się przez nonszalancko uchylona szybkę i zaoferował podwiezienie gdzieś.
  I teraz uwaga. Co zrobił Autor?
  Uśmiechnał się równie zabójczo i kiwnął główką? Okazał.

  Volkswagen golf

  Wodzu

  Wiesz, za co dostajesz wpie****.Owa grupa społeczna ubiera się w dres, który nie robi siary. Nierzadko odświętne, charakterystyczne dla rejonów  niedorozwiniętych gospodarczo, przemysłowo i – co najważniejsze – kulturowo. Tradycyjny strój posiadaczy Audi, BMW i Golfów „trójek”.

         Historia dresiarzy zaczyna się po Rewolucji Francuskiej. Pierwszym dresiarzem był Robespierre – laik i jeden z jakobinów, który ścinał każdego „wroga Rewolucji”.

  Weź starym trochę siana i kup sobie wuje**** złoty łańcuch.
 • Ale pamiętaj, żeby to był ziomalski łańcuch! Nie daj sobie wcisnąć takich satanistycznych gówien z pentagramem!
 • Najlepiej, żeby wisiorkiem łańcucha był znaczek odklejony z maski czyjegoś Volkswagena.  
 • Musisz być łysy albo obcięty na jeża.
 • Jeśli jesteś łysy, dbaj o swoją łysinę, aby kąt odbicie promieni słonecznych było jak największe.
 • Jeżeli jesteś obcięty na jeża, postaw sobie włosy na żel.
 • Jak nie masz.

 • widzewiakwawa blog

  Z biura prasowego KMP. W ostatnim kwartale 2002 roku w Łodzi skradziono blisko 300 fiatów. Najwięcej na Bałutach (134), najmniej na Retkini (tam złodzieje kradną praktycznie wszystkie marki samochodów).
  Drugą marką, cieszącą się popularnością wśród złodziei, jest Volkswagen (głównie golf). Od października do grudnia ubiegłego roku skradziono ich 90. O połowę mniej skradziono w tym czasie mercedesów. Poza tym dosyć często ginęły też ople i fordy, seaty i audi.
  Kiedy i gdzie
  W Śródmieściu auta giną najczęściej w godz. 14-22 - gdy.