O czym chcesz poczytać na blogach?

Voip

Sieci NGN BWA, mobilne, satelitarne

Sieci NGN BWA, mobilne, satelitarne
Projket grupy G2 z przedmiotu DGwT na PW

Skąd się biorą produkty, czyli towrzenie usług

W naszej ofercie jesteśmy w stanie wyróżnić dwa podstawowe typy produktów: rozmowy VoIP oraz dostęp do Internetu, w którym możemy wyróżnić połączenia stacjonarne i mobilne. Są to raczej usługi niż produkty w typowym rozumowaniu, a więc i proces ich wytwarzania będzie też inny. Wystarczy bowiem, że raz stworzymy warunki niezbędne do ich zaistnienia a następnie będziemy tylko czuwać nad jakością ich działania. Poprawne zaprojektowanie i budowa sieci w znacznym stopniu ułatwi to zadanie.

Tworzenie naszych produktów będzie polegało przede wszystkim na stworzeniu odpowiedniej sieci dostępowej oraz.

uha Nibyblog, relacje, deklaracje, uwagi, uczucia, spostrzeżenia, niecodziennik

:: uhablog

:: sierpień 2005
::

:: strona główna

16:25:28 2005-08-03

#196 voip
mam cudny program, ktory pozwala przez 1,5 minuty pogadać z dowolnym telefonem stacjonarnym z tepsy ( netii i innych nie sprawdzalem).

cudo.
voipbuster
poki co darmoszka ale 3nw
(nigdy nic nie wiadomo) ;)

skomentuj (0)

23:05:05 2005-08-09

#197 rapid-laguna
no wiec wlasnie... mam dylemat, na dzien dzisiejszy.

eLearning dla opornych

    Jako pomoc techniczna. Kursy takie zakładają motywację i samodyscyplinę osoby uczącej się.
  • Szkolenie synchroniczne - Jest robione w czasie rzeczywistym z instruktorem kontrolującym uczniów. Zakłada konieczność logowania się w określonym czasie. Umożliwia komunikację z nauczycielem oraz innymi uczniami. Można zabrać głos, zobaczyć cyfrową tablicę, wysłuchać wykładu. Ten typ szkolenia sprawdza się przy założeniu odpowiedniej prędkości łącza u każdego z uczestników, umożliwiające połączenia audio- i wideokonferencyjne czy poprzez VOIP.

Blended learning

Łączenie nauczania na odległość z nauczaniem stacjonarnym może przynieść bardzo dobre rezultaty. Takie połączenie jest określane jako blended learning:

Blended learning to metoda ułatwiająca naukę poprzez efektywne połączenie różnych sposobów przekazu, modeli nauczania i stylów uczenia się, które opierają się na przejrzystej komunikacji między wszystkimi uczestnikami danego kursu.

(Heinze, A. i C. Procter 2004 Reflections on the Use of Blended Learning. Education in a Changing.

Voodalla – strony internetowe – Mikołów