O czym chcesz poczytać na blogach?

Voice of poland

panopticum

Hitler też był sympatyczny dla bliskich - wtrącił Meller.

Może i był, ale to nie oznacza, że ma kompetencje by zostać jurorem w "Voice of Poland". Nergala zatrudniono jako artystę, który odniósł sukces i jest rozpoznawalny. Na pewno mniej niż Hitler, ale z pewnością jest lepszym muzykiem. Na dodatek Hiter nie żyje, co.

refLUksje

THERMOMODERNISATION

- politic-scientist in the government? it's like if the architect would get hired to insulate buildings with polystyrene [in Poland it's equal to destroing the facade and painting it with funny colours]

- politolog do sejmu? to tak, jakby architekt zatrudnił się do ocieplania.

»
poniedziałek, 03 października 2011
the Voice of Poland

THE VOICE OF POLAND

- The Association of Catholic Journalists.

Pustynny Blog

Że dziś w sztuce i w “sztuce” nie liczą się ani talent, ani własna praca, tylko szokowanie mas, niestety. A ci biskupi katoliccy właśnie tylko napędzają więcej widzów dla The Voice of Poland, którego i tak nie oglądam nigdy, bo szkoda mi czasu na głupoty. Pozdrawiam

Usiłując wywrzeć wpływ na instytucję, względem której nie mają ani praw, ani kompetencji. A tak się akurat składa, że z czysto marketingowego puntu widzenia Nergal jako juror „Voice of Poland” jest strzałem w dziesiątkę. Gros ludzi będzie oglądało kolejną mutację oklepanego programu o śpiewaniu tylko ze względu na niego. W USA producenci gier komputerowych sami.

,,Nie Lękajcie Się'' Zaufać Bogu - Onet.pl Blog

Ateiści wyśmiewają się z naszego autorytaryzmu (wybieraniu autorytetów), bo jak sami się szczycą, ateista to człowiek sam myślący. Szkoda, ale wielu katolików jest dla nich łatwymi ofiarami, bowiem katolicy w dużej mierze zaraz po bierzmowaniu... olewają pogłębianie wiary katolickiej.

Problem dla nich (ateistów) zaczyna się, gdy trafią na katolika, który jest.Udział Adama „Nergala” Darskiego - zdeklarowanego satanisty i wroga chrześcijańskich wartości - w programie „The Voice of Poland”, który będzie miał emisję w TVP2 jesienią tego roku, stoi w sprzeczności z „Misją Telewizji Polskiej jako nadawcy publicznego”. Przede wszystkim z tymi zapisami.

Nie Ma Nie

Kompozycje wydać. Tak bardzo pragnę dzielić się swoją muzyką. To dla mnie naprawdę ważne.

Karolina Jaworowska: Wziąłeś udział w najnowszym programie muzycznym „The Voice of Poland”, czego oczekujesz tym razem? Myślisz, że udział w tym programie pomoże w rozwoju kariery?

Mateusz Krautwurst: To kolejny krok. To ostatni.