O czym chcesz poczytać na blogach?

Vogel

Niestrawność Kanibala - Onet.pl Blog

SLD się skończyły, przeszedł do Budimeksu, skąd po kilku latach wyciągnął go na szefa metra POwski wiceprezydent Kozak, a na koniec PiSowski komisarz Kochalski go na tym stanowisku przyklepał, mimo że za czasów swojego prezydentowania Warszawie Lech Kaczyński był, delikatnie rzecz biorąc, niezadowolony z przetargu na parkomaty, prowadzonego właśnie przez Lejka. Sam Lejk, oczywiście, rżnie głupa. Ludzie, którzy oferowali mu stołki, też pewnie będą rżnąć głupa. Pytanie tylko, jak wysoko ten esbecko-korupcyjno-polityczny gnój sięga i kogo ochlapie, jak sprawa wreszcie wybuchnie? A może Vogel, jak wielu przed nim, w tajemniczy sposób powiesi się w areszcie?
Karnigore Kanibal (15:51)
Jeden odważył się nie zgodzić

Balonowy Blog - balonjunkie blog

Albo starać się o wszystkim zapomnieć. Pierwsze rozwiązanie już w okolicach ósmego marca upadło. Została negacja.

Spytacie, dlaczego zdecydowałem się wszystko zakończyć, skoro uczucie trwało? Sfera psychiczna upadła. Brak sił było, zbyt dużo pracy. Jedne z najgorszych czasów w życiu. Każdemu może się zdarzyć.

Dobrze, że została samoświadomość.

Balon 2006-04-23 10:28:03
skomentuj (1)Atawistyczna Radość Zawsze Pożądana

To jest dopiero radość! Ale taka prawdziwa i Vogel. Tak to już jest ze mną, radość jest odwrotnie proporcjonalna do powodów do radości. Trudno. Za niecałe dziewięć dni nastaną naprawdę Dziwne Czasy. Cokolwiek. A potem już tylko Najdłuższe Wakacje W Życiu Nie Licząc Okresu Przedprzedszkolnego ® ! Spokój!

:D

Pora na nudne rzeczy:

Version: 2.11.01
Total Space: 19056MB
Free Space: 12364MB
Track Count: 901
Album Count: 138

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one...


Balon 2006-04-25 21:43:50
skomentuj (0)

Komm und rette mich... - Onet.pl Blog

Spojrzałem krzywo na stertę .
- Zachciało mi się wytwórni - po czym usiadłem przy biurku i w ciszy podpisywałem swoim nazwiskiem dokumenty . Jakieś 5 minut później zaczęło mnie to irytować . Nagle zadzwonił mój telefon . W nadziei że moja żona się za mną stęskniła odebrałem nie patrząc na wyświetlacz .
- Halo?
- Panie Kaulitz tu komisarz Vogel .
- Witam Panie komisarzu . O co chodzi ? - spytałem  zdziwiony niespodziewanym telefonem od policjanta .
- Mamy problem - wyczułem w jego głosie lekkie przerażenie - Schmidt uciekł z więzienia - przełknąłem ślinę -Proszę jak najszybciej jechać do małżonki i niech się Pan upewni że jest bezpieczna . Do widzenia - rozłączył się a ja zerwałem się fotela  i szybko wybiegłem z gabinetu w stronę windy .

Break The Walls - Onet.pl Blog

Twojego ojca i czekałem w Portugalii na jakieś wieści.
Z każdym jego słowem, moje zdumienie rosło. Gdy na chwilę urwał, miałam nieodparte wrażenie, że serce chyba wyskoczy mi zaraz z piersi. Paddy sięgnął po swoją marynarkę i wyjął z niej małą karteluszkę. Wzięłam ją od niego drżącymi dłońmi.
- I oto, co do tej pory udało mi się ustalić. To ostatni adres pod jakim twój ojciec był zameldowany. - wyjaśnił Paddy cicho.
Choć oczy zachodziły mgłą, udało mi się przeczytać trzy linijki odręcznie zapisanego tekstu:

"Edward Michael Vogel,
Bahnhoffstrasse 19,
Siegen.

I nagle wszystko przestało mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie; dzisiejsze zajście z fotoreporterami, upojna przygoda w wannie, kolacja u Patricii, praca... Wraz z tą jedną wiadomością, wszystko inne poczęło rozmywać się we mgle wspomnień.  
Anja

To potworne, że za plecami ludzie mówią o nas rzeczy, które są całkowicie i absolutnie prawdziwe...

Strzelili druga bramke(Xavi Alonso) ale sedzia jej nie uznal.
TABELA GRUPY A m z r p br
1. Grecja 1 1 0 0 2-1
2. Hiszpania 1 1 0 0 1-0
3. Rosja 1 0 0 1 0-1
4. Portugalia 1 0 0 1 1-2
{?darkwolff?} 2004-06-13 15:01:54
skomentuj (0)


Chorwacja 0 - 0 Szwajcaria
Niezly mecz, ale niestety bez bramek. Szkoda, bo te dwie druzyny raczej juz nie maja szans na awans(musialy by pokonac Francje lub Anglie) Najlepsza szanse zmarnowali Niko Kovac i Olic. Ten drugi ze stuprocentowej sytuacji trafil w poprzeczke. W drugiej polowie
Vogel dostal czerwona kartke, i wszyscy spodziewali sie latwego zwyciestwa Chorwatow. Jednak bramkarz Stiel mimo 35 lat pokazal ze zna sie na swej robocie.
Mam nadzieje ze mecz Francja i Anglia dodadza, nam wiecej emocji i przede wszystkim bramki.
{?darkwolff?} 2004-06-13 20:02:50
skomentuj (3)
uczmy sie kochac ludzi...
Zal smutek, eh to tylko emocje jakie mną kieruj. Umarł mój kolega. Pobity , zabity przez jakiś drani , kibiców Cracovii. Moim zdaniem wszystkich pseudokibiców powinni wsadzić do ośrodka takiego jak Oświęcim. Wtedy by.