O czym chcesz poczytać na blogach?

Vodafone

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Poświęcony pamięci Księżnej Diany. Wystąpił wtedy między innymi Elton John. Mury Wembley słuchały też całodniowego koncertu Live Earth, a chwilę później przy ciężkich brzmieniach Metalliki szalało ponad 90 tysięcy widzów.

W październiku na stadionie tym odbędzie się mecz futbolu amerykańskiego, pierwszy w historii poza terytorium Stanów Zjednoczonych. Zmierzą się ze sobą drużyny New York Giants i Miami Dolphins. W latach 2007-2009 Wembley również będzie miejscem serii zawodów żużlowych Race of Champions. Jednym słowem - idą ciekawe czasy.

Tomasz Ziemba
z onet.pl

2007-09-13 15:25:11, skomentuj (0)


VODAFONE LIVE MUSIC AWARDS

W tym roku po raz drugi zostanie przyznana nagroda VODAFONE LIVE MUSIC AWARDS imienia Freddiego Mercury. Transmisja z rozdania nagród będzie 19 września na kanale Channel 4 o 11pm.

2007-09-13 18:20:15, skomentuj (0)


24 listopada w UK

24 listopada jest organizowane spotkanie w UK w pubie Ye Old Kings Head (Bridge Street) w Chester od godziny 15. Spotkanie organizuje Jacky z Angielskiego Fanklubu Queen.

2007-09-13 18:36:21, skomentuj (0)


Classic "Queen" w Empiku

Na stronie Empiku można zamówić już foto album Classic Queen autorstwa Micka Rocka z ok. 200 zdjęciami Queen (192strony).
Cena.

Nicole-fan.xt.pl || • H e r N a m e I s N i c o l e || "Baby Love" || "Whatever u like"

Link:

• Amazon

Tytuł: Doll Domination! // •
Data: wtorek, 23 września 2008
Czas: 21:30:18
komentarze [0]

Pojawiły się już pełne wersje HQ piosenek z najnowszego albumu The Pussycat Dolls Doll Domination Posłuchaj!Tytuł: Wywiad @ Mirror.co.uk// •
Data: wtorek, 23 września 2008
Czas: 18:12:03
komentarze [0]


Tytuł: BBC Sound // •
Data: wtorek, 23 września 2008
Czas: 17:40:11
komentarze [0]
Tytuł: Vodafone Live Music // •
Data: wtorek, 23 września 2008
Czas: 17:18:58
komentarze [0]

18 września The Pusscyat Dolls pojawiły się na Vodafone Live Music Awards w Londynie. Gdzie wystąpiły z utworem When I Grow Up! Do galerii dodałam również zdjęcia z czerwonego dywanu.


Tytuł: PCD on BBC Radio 1’s BeckyCam 17.09.08 // •
Data: niedziela, 21 września 2008
Czas: 13:25:31
komentarze [0]
Tytuł: PCD TV odcinek 8 // •
Data: niedziela, 21 września 2008
Czas: 13:14:30
komentarze [0]

Formuła 1 - najlepszy serwis o F1 w sieci - bloog.pl

McLaren nie zostanie ukarany za cała aferę szpiegowską - taką decyzja podjeła FIA po sześciu godzinach przesłuchań.

Wprawdzie McLaren miał w posiadaniu 780 stron tajnych informacji technicznych Ferrari, ale nie znaleziono dowodów, że wykorzystano to przeciwko Włoskiej stajni więc odstąpiono do wymierzenia kary.

Oficjalne oświadczenie prasowe FIA brzmi:
„Światowa Rada Sportów Motorowych potwierdza, że zespół Vodafone McLaren Mercedes był w posiadaniu tajnych informacji Ferrari i dlatego naruszył 151 punkt, podpunkt c regulaminu sportowego [ang. International Storting Code]. Niemniej nie zgromadzono wystarczających dowodów, że informacje te zostały użyte w sposób kolidujący z Mistrzostwami Świata Formuły 1 organizowanymi przez FIA. W zawiązku z tym nie orzekamy kary."
„Ale jeżeli w przyszłości okaże się, że informacje Ferrari zostały użyte z ujmą dla mistrzostw, zastrzegamy sobie prawo do zaproszenia zespołu Vodafone McLaren Mercedes ponownie przed Światową Radę Sportów Motorowych, gdzie zostanie rozważona możliwość wykluczenia zespołu nie tylko z.

Czeskie impresje

Ustawione są na sobie, w ten sposób, że większe, górne przytłaczają te dolne – może nadinterpretuję, ale można chyba uznać, że jest to osobisty pogląd artysty na  kondycję współczesnego czeskiego społeczeństwa – co miało być tematem dzieła. Fonty liter użytych do złożenia napisu nawiązują do epoki – np. R pochodzi z tytułu Rudého práva – wysokonakładowego dziennika, organu Komunistycznej Partii Czechosłowacji. Sam napis jest mało czytelny, dzieło przyciąga uwagę nietypowym materiałem, z którego zostało zrobione. Klucze połyskują w słońcu, mienią się i zaciekawiają. Zostały zebrane przez operatora telefonii komórkowej Vodafone, który oferował darmowe SMSy za klucze, i tym samym „zasponsorował” dzieło sztuki. Oczywiście informacja o tym, wraz z nazwą firmy nie jest tajemnicą i widnieje na tablicy obok „rzeźby”. Firma Vodafone wystąpiła z propozycją do środowiska artystów, ale nie wszyscy byli zdecydowani na mariaż sztuki z komercją.

http://klicovasocha.cz/klicova-socha/

Týden 11/2010Stasiepisfaleias

(σωματείο που είχε φτιαχτεί κρυφά εδώ και μήνες) η εταιρεία ανέβαλε προσωρινά τα σχέδια της. Όμως η κατάληξη δεν ήταν ευτυχής. Μετά από αφόρητες πιέσεις και απολύσεις όσων δεν συμφωνούσαν, η μεταφορά στην Kintec έλαβε χώρα, αποδυναμώνοντας το νέο σωματείο αφού έφυγαν και ιδρυτικά μέλη.

Η αντίσταση πάντως μέσα στη VODAFONE συνεχίζεται. Και οι εργαζόμενοι έχουν κερδίσει πολύτιμη εμπειρία με όσα έχουν συμβεί…


WIND: Δίνοντας 30 δις. δραχμές το 1993, η WIND (τότε TELESTET) έκανε τη μεγαλύτερη ίσως μεταπολεμική επένδυση στην.

NADINECOYLEFAN | Your best polish site about Nadine Coyle || - Onet.pl Blog

skomentuj

10 August 2008
Najnowsze fotki;)

Hey!

Mam dla Was najnowsze fotki Nadi...

 

29 lipca na północy Londynu....

naciśnij na fotę a się powiększy:)

 

...i 2 sierpnia, gdy poszła coś przekąsić ze swoim chłopakiem

i to tyle, papa

 

 

 

skomentuj

02 August 2008
Kolejna nominacja;)

Heya!

Dowiedziałam się, że dziewczyny z Girls Aloud są nominowane do nagrody Vodafone "Live Music Awards" w kategori Turne roku