O czym chcesz poczytać na blogach?

Vocaloid

Wampiry, Wilkołaki, Czarodzieje itp. - Onet.pl Blog

Firmę Yamaha. Pozwala użytkownikowi na tworzenie piosenek za pomocą wpisania tekstu i dodania melodii. Piosenki są tworzone przez amatorów i śpiewane przez maszynę lub podkładają głos i zmieniają go na nieco komputerowy.
Są dwie generacje. W pierwszej znajdziecie Meiko i Kaito śpiewających tylko po japonsku i kilka innych postaci śpiewających po angielsku i niemiecku. W drugiej generacji postaci jest więcej: Len i Rin Kagamine, Meiko, Kaito, Lily, Miku Hatsune, Gumi, Gakupo itp.
Jeśli chcesz zacząć słuchać vocaloidów zacznij od Alice Human Sacrifice otwierającego sagę Story of Evil stworzoną przez Mothy'ego. Oprócz tego są też serie Seven Deadly Sins, Benzene.
Postaci:
Len/Rin Kagamine - popularnie jest to bliźniacze rodzeństwo, jednak naprawdę to lustrzane odbicia. Po japońsku ich nazwisko to "lustrzany dźwięk". Są śpiewani przez jedną osobę. Ich imiona znaczą tyle co "lewy" i "prawy" (jako.

mikublog.wordpress.com

Wesołych Świąt

Grudzień 24, 2009 at 1:10 pm 4 uwag


Nie będę się rozpisywać. Tak po prostu życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT. Przejdźmy do rzeczy. Oczywiście mam dla was prezenty, wirtualne ma się rozumieć. Przygotowałam playlistę muzyczną- świąteczne piosenki w wykonaniu Vocaloidów.>klik< Możecie też pośpiewać Cichą Noc z Hatsune Miku:

Kiyoshi kono yoru hoshi wa hikari
sukui nomiko wa mabune no naka ni
nemuri tamo-o. itoyasuku.
Silent night! Holy night!
All is calm, all is bright
round yon virgin mother and child,
Holy infant so tender and mild,
sleep in Heavenly peace!
sleep in Heavenly peace!

Entry filed under: Inne. Tags: vocaloid.

SAGA ZMIERZCH: KSIĘŻYC W.

Wish - Good Or Bad?

vocaloid (2)wrocław (1)własny (1)z (1)zaniedbać (1)

Ohayo! ..czyli wstęp i ważne ogłoszenie.

czwartek, 29 września 2011 16:32:23 | Kategoria: brak kategorii
Komentarze (1), Dodaj
tagi: pomocy wstęp samotność matryoshka japnaicon
Witam na blogu o Vocaloidach na którym będą się pojawać następujące rzeczy :
-Opisy piosenek i serii piosenek
-Opisy różnych Vocaloidów
-Vocaloidowe opowadanie
-wszelakie nowinki
-Zdjęcia
-Ogłoszenia
Itp.

Już na początek ważne ogłoszenie !
Jeśli ktoś jedzie na JAPANico i nie ma się z kim szlajać lub nie przeszkadza mu w grupie dodatkowa osoba to...BŁAGAM NIECH MNIE PRZYGARNIE T^T !
Bo ja zostałam porzucona ! A i jeśłi ktoś jest tym zainteresowany i lubi tworzyć nie trudne cosplay (nie musi) to niech się do mnie zgłosi co ? Ja naprawde zostałam wystawiona do wiatru T^T ! (GG: 36392211)

Mścimy się za ortografię i logikę! - Oceny blogów. - Onet.pl Blog


003. Bloody War

 1. Pierwsze wrażenie: 
Blog przywitał mnie garścią cytatów na temat wojny, a więc adekwatnymi do tematu opowiadania. Jeden pochodzi od Zoli, jednego z czołowych producentów głębokich cytatów obok Wilde’a i Coelho, drugi z piosenki Vocaloidów. Miło, też lubię Vocaloidy. 

Ania w Dolinie Serc
 
Nazywam się Ania Haruuji, ale wolę, gdy zwą mnie wersją amerykańską - Anne. Jeszcze nie tak dawno skończyłam szesnaście wiosen. Wchodząc tutaj, można łatwo się domyśleć, iż jestem otaku. Na tym oto blogu piszę swoją powieść, którą opracowuję już od czterech lat i mam ją zamiar w przyszłości opublikować. Jeśli nigdy nie zetknąłeś się z nazwami typu Umineko no naku koro ni, Hetalia, czy Vocaloid, czym prędzej wyjdź z tej strony. Nie zrozumiesz uczuć bohaterów i sensu niektórych ich relacji, a może nawet wprawią Cię one w obrzydzenie. Utwór przeznaczony jest dla określonej grupy ludzi, a nie wiernych fanów wampów, duszków, opowiadań o nastolatkach, które we snach nawiedzają białe damy i innych tematyk pokroju "Pamiętników Wampirów", "Cichych szeptów", "Niebieskich aniołów", czy "Fioletowych krwi" i tym podobnych badziewi kultury masowej, które mają brzmieć przerażająco, a z tytułem mają niewiele wspólnego.
Fanko Iana.