O czym chcesz poczytać na blogach?

Vizir

To ja jestem dzieckiem z dworca ZOO... - Onet.pl Blog

Się narkomana?

21 września 2008
Na głodzie...
Jestem na głodzie. Telepie mną. Ledwo piszę,ledwo żyję...Musze z tym skończyć...
Niewolnica heroiny (16:13)
2 Boicie się narkomana?

20 września 2008
Brak tytułu
Hery hery hery hery hery!!!


 Pada deszcz! Nikogo na dworcu Zoo nie ma. Cholera jasna. Lady heroine nie ma już działek. Vizir zniknął bez śladu. A mnie znów telepie. Dobrze ze chociaz pakiet trawy mam. Jedziemy po.

Personality01 watch and write snowboarding skateboarding bmx lifestyle

Kolejny krok dalej w postępowej ingerencji mediów w życie ludzi - mieliśmy programy, gdzie za pieniądze ludzie tańczyli, robili slalomy na hulajnodze czy wykonywali najtrudniejsze zadania. Potem były zamknięte domki z dziesiątkami kamer absolutnie wszędzie, by każdy mógł sobie przez jakiś czas pooglądać - a to kawałek kłótni, a to jak blond miss programu daje dupy jednemu z uczestników, nomen omen w jacuzzi. Nadszedł czas na program, gdzie za publiczne odzieranie się z prywatności można dostać nawet ćwierć miliona. W dobie kryzysu - ogromne pieniądze.

Jakieś morale? Brak - Mr Vizir pojawi się ze swoim programem w słonecznej stacji, będzie oferował pieniądze za odpowiedź na pytanie o tym, czy przeleciałbyś swoją sąsiadkę albo czy w dzieciństwie rodzice Cię głodzili. Ja bym się nie dał - ale znajdzie się grono debili, które siądzie na fotelu, podłączy się i powie prawdę, jakakolwiek by nie była. A potem, jak wyrachowana dziwka, przeliczy zarobione pieniądze na odchodnym.

Dla mnie jedyną ciekawostką programu było to, gdy w wersji amerykańskiej zadano pytanie o to, czy gość kiedyś kogoś zabił. Wyszło na jaw morderstwo z chęci zysku. Ciekawe,.

Blog athena33

Nigdy  z nikim nie bylam  tak  blisko  zastanawiam sie  juz tyle lat  co  bylo dla mnie najciezszym momentem  w tych  3 miesiacach  i teraz juz wiem ...  przewiezli  Elwire na oddzial hematologii  jej  pierwsze slowa : kinga co mi  jest ?  i ja musialam  potwierdzic  zdiagnozowana ostra bialaczke szpikowa  to  wlasnie ten  moment  kiedy   caly  jej  i moj swiat runal ...  na ktorejs wizycie u  Elwiry  powiedziala mi  : wiesz ja juz proszku  vizir  nie uzyje  ( wtedy to leciala  reklama tego  proszku  a dotyczyla macierzynstwa ) powiedzialam  : Elwirka jeszcze razem bedziemy  praly pieluchy  .... po  ok  3 tyg  od tej rozmowy dowiedzialam sie ze jestem  w ciazy  ( staralam sie o dziecko  6 lat )  przyjechala na przepustke do domu  i ja wiedzac ze jestem  w ciazy  pamietajac  "vizir"  nie moglam  a raczej  to  ogromna prosba jej rodziny  nie powiedzialam  jej  ze  jestem w ciazy  ..... plynal .

Szambonury - bloog.pl

      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Galerja szambonurska

  • Zabawa w Remizie!!
  • Samochód spółki naszych debulek!!

Archiwum szambonura

  • styczeń 2007
  • luty 2007
  • marzec 2007
  • kwiecień 2007

O mnie

Ten bloog pisze : Persil Fox Vizir i Ariel
Jesteśmy cool w porównaniu do szambonura.
Lubiny chodzić na dyskoteki i.