O czym chcesz poczytać na blogach?

Vivienne westwood

Cherries on cake - Onet.pl Blog

Stella postanowiła stworzyć perfumy w których pierwsze skrzypce będą grały jej ukochane kwiaty - lilia i konwalia - zapach ma przywodzić na myśl słoneczny, wiosenny poranek na leśnej łące....Twarzą marki została nasza piękna modelka Małgosia Bela. 


6.Vivienne Westwood - Cheeky Alice
Vivienne Westwood znana jest ze swoich nowatorskich kampanii i pomysłów. Tym razem będziemy mogły cieszyć się jej najnowszym odkryciem - starszą i bardziej seksowną siostrą "Naughty Alice". Prowokacyjny zapach składa się z aromatu róży, piwonii,.

Nowe kolekcje

Bardzo szykowny. Doskonały dla współczesnej bizneswoman.


Komentarzy: 0 Wiosenna kolekcja Vivienne Westwood z Pamelą Anderson 2009-03-13 Była gwiazda Słonecznego patrolu, 41-letnia Pamela Anderson, która jest twarzą wiosennej kolekcji Vivienne Westwood. Na pokazie mody w Paryżu zaprezentowała.

Moda uzależnia nas jak narkotyk... - bloog.pl

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4228266,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Naszyjnik Vivienne Westwood

sobota, 14 lutego 2009 6:25

Silly means that my time is good - czerwina.blog.pl || ver. 13.0


Interpretacja zdarzeń w których uczestnicze przychodzi mi z najwyższa trudnością. Nigdy nie zauważam tego co powinnam, a dorabiam sensy i znaczenia tam gdzie ich po prostu nie ma.
Tak dygresyjnie i ekshibicjonistycznie pojechałam, wiec czas na ciag dalszy. Polecam kolekcje Red Label Vivienne Westwood nazywanej czasem Małą Mi. Jakby mi sie chciało to bym podlinkowała co konkretnie mnie zauroczyło, ale obudziłam sie o 6:20 wiec zrozumiałe jest, ze mi sie nie chce. A z jesiennej już kolekcji mojego ukochanego Marca Jacobsa, którego strona cholernie wolno chodzi, kilka projketów też dla siebie wybrałam. Ale co? Na rękawiczki w jackpocie po przecenie mnie nie stac, to co mówic o Marcu czy Vivienne... Niemniej zostały wydane też listy mojego drogiego Oscara... Znów mozna sie przejść do ksiegarni. :)
Przyszedł czas, by podziękowac za sobote Dziewczynom! xxx Czekam na nasze kolejne spotkanie z niecierpliwościa. Rybnik zaprasza.
Aha, w jednym z krakowskich bloków prawie nie.