O czym chcesz poczytać na blogach?

Vivienne tam

,,The world was on fire, no-one could save me but you..." - Onet.pl Blog

Załatwionym przez Lena,mieli tylko cichą nadzieję że obędzie się bez awarii.Hao pojechał z nimi.Po odlocie ich samolotu miał udać się do świata demonów.nie był zadowolony z tego,ale nie zamierzał unikać odpowiedzi na wezwanie Vivienne.Stanie z nią twarzą w twarz.
Długo jeszcze patrzył za samolotem,po czym odwrócił się i...
Przed nim stał demon.Ale jeszcze bardziej paskudny od tych,jakie spotkał wcześniej.
-Proszę za mną,Pani Vivienne czeka...
Za.Chciałbyś
Utrzymywanie telepatycznej więzi z Hao pochłaniało spore ilości jej foryoku.Całe szczęście że treningi Anny znacznie zwiększyły jej siłę.
-Edith,Dobrze się czujesz?-zapytała Tamara
-Nie martw się,wytrzymam-odpowiedziała przez zaciśnięte zęby
-Gdzie jest teraz Hao?-Yoh nie potrafił ukryć niepokoju
-Prawie dotarli...a teraz bardzo was proszę,nie rozpraszajcie mnie!-warknęła
Przez dłuższy czas nie.

I nagle upadłam wprost w objęcia ciemności, która powitała mnie z najwiekszą przyjemnością, otaczając pajęczyną swoich szponów. - Onet.pl Blog

Parę lat temu. Teraz próbuje nam wmówić, że przewiduje przyszłość, a do tego nie potrzebny jest jej wzrok. – Nieznajoma zaśmiała się kpiąco i wywróciła oczami, jakby uważała to za niezły dowcip. – Tak w ogóle jestem Vivienne. Mam zamiar się tobą zaopiekować, zanim zrobią to ONI. –wyraźnie zaakcentowała ostatni wyraz.

-Oni? – zdziwiona uniosłam brew ku.

Się skrzyżował, posłałam mu uwodzicielski uśmiech.

W pewnej chwili wszyscy nagle umilkli i zwrócili wzrok w stronę drzwi.  Również spojrzałam w tamtą stronę wyprostowałam się. W moją stronę zmierzał czarnowłosy, dziwnie przyciągający wzrok chłopak. U mego boku natychmiast pojawiła się Vivienne, łapiąc mnie lekko za dłoń.  Nieznajomy staną kilka.

Ty jesteś moja muzyką...Piosenką o miłości...Nutą namiętności...Dźwiękiem spadających łez... - Onet.pl Blog

Mi się na szyję.

-Czuję się odrzucony-zaśmiał się Tom,zdejmując buty.

-Aleś ty niewyżyty-przytuliłam go mocno-wchodzić na...salony-chciałam zamknąć drzwi wejściowe,ale nagle w nich pojawiła się Vivienne.

Meg.Wniosłam wszystko do salonu,gdzie Melanie wyjmowała z szafki różne filmy na DVD.

-Eeee...Co ty Anka.Ostatnio chyba nie kupujesz nowych filmów!-krzyknęła z oburzeniem.

-Niestety nie.Ale jest chyba tam coś,czego nie oglądałaś.Grzeb,grzeb-usiadłam obok Billa i zaczęłam nalewać coli do.

Fotki piesków - Onet.pl Blog


 

 

Mam nadzieję że galeria się spodoba :-)

  

Będąc pewnego wrześniowego weekendu oczywiście tego roku z wizytą u Kingi vel Vivienne z moją golden retrieverką Sambą poznałam psy a właściwie suczki które ma Vivienne oczywiście myśliwskiej rasy Sali - wyżełka weimarska i Kori - wyżełka węgierska. Sali i Kori uczestniczą w polowaniach oraz zawodach tego typu.
 • 013. Wachtelhund i staffik
 • 014. Jednak Goldenka!
 • 015. Dwa nowe psiaki!
 • 016. Akita inu
 • 018. Yoreczka
 • 020. Rottweilerki dla Fabi
 • 021. Dwie foteczki i takie tam
 • 022. Nowy nagłówek i fotki owczarka.
 • Rottweilerka Greta
 • 034. Galeria pewnego amstaffa :-)
 • 033. Rottweilerki, Majka i inne psiaki :-)
 • 031. Pies chyba pinczer i...
 • Etiennette Wiśniewska - Onet.pl Blog

  Które urodziła mu była żona Marta Mandrykiewicz-Wiśniewska, oraz Etiennette Wiśniewskiej, którą urodziła mu żona Anna Wiśniewska. Michał i Anna spodziewają się kolejnego dziecka, które na świat przyjdzie w lutym 2008, córki Vivienne Vienny. Niewiele brakło, a wokalista byłby szczęśliwym ojcem już 4 dzieci, gdyby nie fakt, że Anna poroniła i Falco Christian nie zdąrzył przyjść na świat.

  Przez telewizję TV 4. Para opowiadała o swoich lękach i emocjach związanych z kite'surfingiem. Marta i Michał planują otwarcie wspólnej szkoły tańca "Mandaryna Dance Studio" w rodzinnym mieście Michała, Oleśnicy. Marta będzie tam uczyć tańczyć, a Michał prowadzić zajęcia sportowe.

   

  Ania, Marta i Michał Wiśniewscy - Onet.pl Blog

  KOŃCZĄCY SiĘ ROK MiCHAŁ PRAWDOPODOBNiE SPĘDZi U BOKU ŻONY NA SALi PORODOWEJ, TYM RAZEM W NOWEJ ZELANDii. DLA DZiEWCZYNKi, KTÓRA MA TAM PRZYJŚĆ NA ŚWiAT, WYBRALi JUŻ iMiONA: ViViENNE ViENNA. KiEDY JE WYMAWiA, W JEGO OKU MOŻNA DOSTRZEC KRĘCĄCĄ SiĘ ŁZĘ... WYDAWAŁO SiĘ WRĘCZ OCZYWiSTE, ŻE OJCOWSKi iNSTYNKT MiCHAŁA JEST NADAL NiENASYCONY. A JEDNAK...