O czym chcesz poczytać na blogach?

Visual kei

stwarzarzyszenie.wordpress.com

– „muzyka Boga”. Do koncepcji zespołu należy klasyczna estetyka japońska. Stroje i teksty wzorowane są na poszczególnych okresach z historii kultury Japonii. Do posłuchania zaserwuję przepiękną (oczywiście moim zdaniem) piosenkę Satsuki

Na tym kończymy “kącik” visual kei. Oczywiście to, co wam pokazałam to zaledwie mikroskopijny fragment, bo zespołów visual kei jest multum. Ale taka jest prawda, że ja za tym nurtem nie przepadam, więc zaprezentowałam tylko moje ulubione kawałki xD Ale na visualu j-rock się nie kończy! Mamy jeszcze np. takiego Gacka, znaczy się Gackta! Dziwny z niego człowiek jest. W dzieciństwie był chory na.

An Cafe i Nanoko ^^ Japan Story :] - Onet.pl Blog

Się ktoś sławny, to trzeba go olśnić i najlepiej rozkochać. Droga na Harajuku trwała nieco ponad pół godziny. Co chwila śmiałyśmy się z dziwnych osób napotkanych na ulicy. Mijając kolejne zakręty było coraz więcej słońca i coraz mniej spalin. Jeszcze przed południem dotarłyśmy do stolicy Visual Kei.
- O Boże, jak tu pięknie! To moje miejsce na Ziemi! Odnalazłam je!- Zaczęłam krzyczeć po Polsku co sprowokowało spojrzenia wielu nastolatków.

GAZErock is not dead! - bloog.pl

Alyson (Aly-san) - Jak sama o sobie mówi "dziecko yaoi", jest dzieckiem dwóch j-rockowców i siostrą Yumi. Swoje jakże olbrzymie zboczenie odziedziczyła po rodzicach. Złych cech charakteru ma więcej niż tych dobrych... W sumie dobrą ma tylko jedną. Ma wieczną depresję. Jej jedynym talentem jest granie ludziom na nerwach. Słucha j-rocka i j-metalu. Uwielbia Visual Kei, horrory, anime Death Note oraz Higurashi no Naku Koro ni. Mimo, iż wielbi Visual Kei to pała miłością do jednego zespołu należącego do Oshare Kei. Ostatnio zajmuje się pisaniem hentai.

GG:10850142

ukryj współtwórców

Historia...

  • czerwiec 2010
  • lipiec.

Sexual beast - Onet.pl Blog

Odpowiedni materiał i rozdarłem tworząc długie pasy. Teraz musiałem znaleźć jakieś spodnie, z tym był mniejszy problem. Już po chwili wyłoniłem sie zza wieszaków razem z lateksowymi spodniami, o ile tak to można było nazwać, bo więcej w nich było dziur i drobnych łańcuszków niż materiału oraz wysokimi platformami. Bez tego nie mógł się obejść dobry stary visual, a ja o tym dobrze wiedziałem.
- Zmyłeś ten makijaż - zapytałem kładąc to na krześle obok.

Uruha
Słuchałem go pobieżnie. Nie zamierzałem robić niczego wbrew mojej woli, ale chyba trafił do mnie z tym, że chciałem być gwiazdą tej sesji. Ale on o tym nie musiał wiedzieć.
- Nagie? Wiesz Karyu, tak dużo tym mówisz, że chyba namówię Zero,.

Wyglądasz nieziemsko! - rzekł podchodząc i lustrując mnie, tak jak nie dawno zrobił to Karyu. Uśmiechnąłem się do niego miło.
- Karyu czasami bywa twórczy w swoim marnym życiu - skwitowałem nieco wrednie. Wszystko było przeciw mnie.

Karyu
W końcu pojawił się Zero, dziwiłem się trochę wcześniej, że go jeszcze tutaj nie ma, ale jak widać jego zjawienie się, było mi bardzo na rękę.
- Zero, jak tam, przygotowali już wszystko, o co prosiłem - zapytałem kompletnie ignorując uwagę Uruhy, na temat mojego, niby to marnego życia.
- Co ci mam niby powiedzieć Uru-chan? Że zamierzamy cię przykuć do łóżka, a potem jeszcze kazać ci ładnie wyginać się przy róże? Ale przecież ty wiesz, że prawdziwy visual kei wymaga poświęceń, prawda?

tomika (13:21).

j-dreams.blog

, który na początku mi do gustu nie przypadł, ale można się przyzwyczaić. Chłopaki ładnie jadą instrumantalnie, zwłaszcza gitarzysta, mają ciekawe, wyraziste aranżacje, które szybko z głowy nie uciekają. Płytkę Greatest Hits z lat 1999-2003 warto sobie sprawić (czyt. ściągnąć). Zwłaszcza dla piosenki Strawberry ;p. A ubioru nie będę komentowała, visual kei jaki jest, każdy widzi.

Bonus na niedzielę
    (z serii "czegoś tu nie rozumiem")

Na pewnym serwisie wielką popularność zdobył ten imejdż:

"szysssssszzzuuuuuuniaaa, hniah.