O czym chcesz poczytać na blogach?

Vista service pack 1

ITandMe ;)

Itp. Dodatek dostępny jest dla wszystkich wersji  VS 2005 oraz także dla darmowych wersji Express. Link

Zła wiadomość dla użytkowników Visual Studio i Windows Vista - na wersję SP1 poprawiającą błędy w działaniu VS na nowym systemie Microsoftu trzeba jeszcze poczekać. Beta dodatku pojawić ma się już niedługo, a finalny zbiór.

Visual Studio 2005 Service Pack 1

Grudzień 18, 2006

Na stronach MS pojawił się dodatek do jedynego słusznego środowiska developerskiego . Poprawiono sporo błędów, które utrudniały.

mauvais...


mauvais
2007-04-10 01:03:44
skomentuj (0)

# 16
Uwielbiam wychwytywać różnego rodzaju perełki. Jakaż to cudowna siła drzemie w tej potędze Web 2.0. Teraz każdy może tworzyć.
Bo nie ma żadnej pewności, że system ten kiedykolwiek będzie załatany w całości.
Dziwi natomiast olbrzymia nagonka nad łataniem Visty. System, który miał zrewolucjonizować komputery osobiste okazuje się kolejnym niedopracowanym dzieckiem MałoMiękkich. Ciekawe czy.tv) zrobiłem sobie w domu w pełni funkcjonalne studio multimedialne, czyli to, za co MałoMięccy każą sobie słono płacić (=>Vista), nie dając żadnej gwarancji, że to działać będzie, a jeśli tak – to i tak nie wiadomo jak długo...
Migracja na Linuksa.W firmie MicroSoft przy Viście, wstrzymano do odwołania (a pewnie na zawsze) prace nad trzecią zbiorczą poprawką dla XP – Service Pack 3. No proszę, a miało być tak kurwa ślicznie. XP jest wciąż sprzedawany, w porównaniu z tym co preferuję, za cholernie spore pieniądze.

MS Evangelizer

Rzecz

Chciałem wczoraj skorzystać z dobrodziejstwa, jakie daje Audioscrobbler. Ściągnąłem wtyczkę do mojego ulubionego Windows Media Player'a 10 i zacząłem słuchać. Jednak plugin nie chciał coś wysyłać moich utworów do serwera Audioscrobbler.com. Pomyślałem, że to wina playera i zainstalowałem Winampa, a nawet.


Adres mojej galerii to: http://www.flickr.com/photos/rainpl/. Link dodałem też do zakładek.

Jako ciekawostkę dodam jeszcze, że jest już nieoficjalny skrót nazwy Windows Vista - Windows Vi. Pochodzi on od dwóch pierwszych liter nazwy i jednocześnie rzymska cyfra VI oznacza, że jest to Windows NT 6.0.

Połączeń

Wiem, że to już jest znane prawie wszystkim, ale po przeinstalowaniu Windowsa warto o tym pamiętać.

Otóż po instalacji dodatku Service Pack 2 aplikacje P2P zaczynają wolniej ściągać. Jest to spowodowane nałożeniem limitu na ilość połączeń. Istnieje jednak magiczny programik, który sobie z tym radzi. Można.

Giga Drill Breaker


Windows Update

Krok 5 – czyli dwa słowa o wyglądzie

Windows Vista przyniósł sporą zmianę w porównaniu do XP, jeśli chodzi o wygląd interfejsu. Niestety cenę jaką płacimy za ładnie wyglądający system jest lecąca na łeb na szyję.

Wchodzimy w Panel Sterowania -> Wygląd klasyczny -> Dźwięk -> Odtwarzanie -> wybieramy urządzenie które odtwarza dźwięk -> Właściwości -> Zaawansowane -> 16-bitowe, 48000 Hz (Jakość DVD)

Krok 8 – zarządzaj pamięcią podręczną.

    Sierpień 28, 2009 – 23:31

Na początku swej egzystencji na rynku system Windows.