O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Vista service pack

ITandMe ;)

Jak zwisy, błędy w działaniu Intellisense itp. Dodatek dostępny jest dla wszystkich wersji  VS 2005 oraz także dla darmowych wersji Express. Link

Zła wiadomość dla użytkowników Visual Studio i Windows Vista - na wersję SP1 poprawiającą błędy w działaniu VS na nowym systemie Microsoftu trzeba jeszcze poczekać. Beta dodatku pojawić ma się już niedługo, a finalny zbiór poprawek zapowiadany jest na pierwszy.

Visual Studio 2005 Service Pack 1

Grudzień 18, 2006

Na stronach MS pojawił się dodatek do jedynego słusznego środowiska developerskiego . Poprawiono sporo błędów, które utrudniały.

mauvais...

Parę ładnych złotych, bo nie ma żadnej pewności, że system ten kiedykolwiek będzie załatany w całości.
Dziwi natomiast olbrzymia nagonka nad łataniem Visty. System, który miał zrewolucjonizować komputery osobiste okazuje się kolejnym niedopracowanym dzieckiem MałoMiękkich. Ciekawe czy oni kiedykolwiek.tv) zrobiłem sobie w domu w pełni funkcjonalne studio multimedialne, czyli to, za co MałoMięccy każą sobie słono płacić (=>Vista), nie dając żadnej gwarancji, że to działać będzie, a jeśli tak – to i tak nie wiadomo jak długo...
Migracja na Linuksa (całkowita).Mają informatycy w firmie MicroSoft przy Viście, wstrzymano do odwołania (a pewnie na zawsze) prace nad trzecią zbiorczą poprawką dla XP – Service Pack 3. No proszę, a miało być tak kurwa ślicznie. XP jest wciąż sprzedawany, w porównaniu z tym co preferuję, za cholernie spore pieniądze i co? No cóż..

Recenzje i nie tylko

Chciec więcej...ale w ocenie ogólnej odejme jeden punkt z powodu na BAAARDZO długie ładowanie.

IT'S FUN TIME!

 

Wymagania minimalne:

Microsoft ® Windows ® XP Service Pack 2, Vista (System Operacyjny musi posiadać dostępne aktualizacje)

Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 +2800

Pamięć RAM: 1024 MB RAM w przypadku Microsoft ® Windows ® XP / 1536.

MS Evangelizer

Obrazek, który w niej umieściłem.
Adres mojej galerii to: http://www.flickr.com/photos/rainpl/. Link dodałem też do zakładek.

Jako ciekawostkę dodam jeszcze, że jest już nieoficjalny skrót nazwy Windows Vista - Windows Vi. Pochodzi on od dwóch pierwszych liter nazwy i jednocześnie rzymska cyfra VI oznacza, że jest to Windows NT 6.0.

Windows XP SP2 - limit połączeń

Wiem, że to już jest znane prawie wszystkim, ale po przeinstalowaniu Windowsa warto o tym pamiętać.

Otóż po instalacji dodatku Service Pack 2 aplikacje P2P zaczynają wolniej ściągać. Jest to spowodowane nałożeniem limitu na ilość połączeń. Istnieje jednak magiczny programik, który sobie z tym radzi. Można go znaleźć tutaj. Można sobie.

Vista service pack 1

EvolutiOn

Pozostawienia dotychczasowej nazwy?

http://aspadvice.com/blogs/ssmith/archive/2006/08/16/Atlas_Naming_Game.aspx

11:39, hermanluk , Programowanie
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 17 sierpnia 2006
Statystyki dla.
And features you choose to install. Installing all optional components requires 1151 MB of disk space. These requirements are reported on the screen as you select options in the Setup wizard. Additional hard disk space may be required if you are installing over a network. Also, you should reserve additional space for future updates and service packs.

Pomiędzy aplikacjami, gwarantujący, że żadna z aplikacji nie wpłynie niekorzystnie (nieprzewidzianie) na inne kluczowe składniki, programy, usługi.

Pod koniec wpisu Czy Vista będzie bezpieczna? pisałem o usługach ograniczonych (restricted services), listach ACL dla usług, itp.:

Już wcześniej pisałem o zmianach w modelu usług w Viście: Usługi.

NAJLEPSZE GRY

PES 2009

Ósma część europejskiej serii o piłce nożnej ukazała się 17 października 2008. W tej części gry rozgrywka została znacznie ulepszona. Kluczowe uzupełnienia to przede wszystkim poprawa systemu Teamvision, zmiana taktyki w zależności od.

Sprzętowe na PC

Minimalne

  • System operacyjny: Windows Vista - Service Pack 1 / XP- Service Pack 3
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4 Ghz
  • Pamięć:.

Vista service pack 2

Xteam7 – My IT News

Będą mieli tylko wybrani testerzy, którzy sprawdzą zmiany wprowadzone w nowej wersji. Wydany Service Pack 2 będzie działał zarówno z systemem Windows Vista, jak również Windows Server 2008, które zostały oparte na tym samym kodzie. Wśród nowości warto również wymienić Windows Search 4.0, obsługę Bluetooth 2.1 oraz prostszą konfigurację WiFi dzięki.

     Trackback

Informacja

MatiKIng’s Weblog

Weblog

Moje miejsce w sieci

jump to navigation

Windows Vista SP1 PL dostępny! Kwiecień 16, 2008

Posted by matiking in Komputery i internet.
trackback

Teraz, zgodnie z zapowiedziami, pojawiła się także jego polska wersja.

Udostępnione właśnie pliki to wydania przeznaczone dla wszystkich 36 języków systemu Windows Vista. Można je pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Dodatki -> Poprawki i aktualizacje zabezpieczeń. Pobrać można jak zwykle dwa pliki –.

Jedną z tych dwóch paczek można zainstalować SP1 na dowolnej wersji językowej systemu. Dodatkowo wydano obrazy ISO – CD oraz DVD – z płytami zawierającymi instalatora Service Packa we wszystkich wersjach.

Powyższe pliki przeznaczone są dla administratorów systemów lub osób instalujących Service Pack 1 na wielu komputerach. W przypadku, gdy.