O czym chcesz poczytać na blogach?

Vision express

street FASHION

7 lisStudiuję logistykę na Politechnice. Interesuję się muzyką, gram na gitarze. Mam na sobie płaszcz taty, koszula to prezent też od taty, spodnie Bershka, buty Zara, okulary Vision Express.

Wszyscy Ludzie Puchatego

+1 Kruk, no problemo, ale przypominam Ci, że wyjeżdżamy na wakację i to w niedzielę,TĄ NIEDZIELĘ! W-A-K-A-C-J-E!Pamiętasz???-no dobra, to pojedziemy po te soczewki.Zgodziłem się nie było wyjścia.

Pojechaliśmy do centrum handlowego; wpadliśmy do Vision Express, broniłem się dzielnie ale Kruczyca wkopała mnie do środka. -Poprosimy soczewki kontaktowe, miesięczne, aha i trzeba jeszcze tego Pana zbadać, rzekła Kruczyca do uśmiechniętej Pani zza lady. Po chwili znalazłem sie w gabinecie, Pani w Fartuchu (znać.

- sexybody blog

Ja sobie nie przypominam osobiście
żeby coś takiego kiedykolwiek mnie spotkało!
w ogóle to chyba szanowny trener janasek
to powinien swoich chłopaków do okulisty zabrać
oni bramki nie widzieli!
TYLKO SŁUPKI!
pawełku skarbie, w vision express
masz zniżkę adekwatną do wieku
weź wszystkie oksy wykup na siebie
to aż takiego wydatku mieć nie będziesz
proste...
trzeba myśleć stary...
może gdybyś to wiedział wcześniej
to na wycieczkę do niemiec
.

dmuchane bańki mydlane..

Już sprawy z powagi sytuacji...Kiedy ten czar pryśnie,zgaśnie jak spopielona żarówka?Kto nam tym naiwnym dzieciom powiedział o miłośći..?Telewizja..kłamie.Książki są bajkami przeplatanych historii.Horoskopy są przereklamowane.Różowe okulary można kupić w Vision Express | Super Optyk za bezcen lub w promocji.Wzruszeń też nie zauważam wśród dennych tekstów piosenek o miłości..zbiera mnie na mdłości.Tandeta i brak jakości..Wszystko Made in China.A wikipedia zna nawet rodzaje miłości..Gdyby tak uwierzyć w taką.

Radio Taxi Absurd

2009
.005. opowieść o psie

Otóż ów pies zjadł mi okulary. Wychowałem na własnej męskiej piersi bestię, która zżera okulary. A pani w Vision Express, gdzie biegiem poleciałem powiedziała mi, że to dlatego że plastik jest słodki w smaku i z tego samego powodu jedzą kable.
Marne pocieszenie, bo kilka stówek wyfrunęło z portfela. Ale wyglądam odświeżająco. O! No.

Pies naprawdę zjadł.

One face, many incarnations

Nie było, a miał być w połowie sierpnia.

zakupiłam za 101,82gr trzy pary szkieł kontaktowych oraz płyn do tychże 360ml. megatanio. jestem straaaasznie z tego powodu zadowolona. mnóstwo kasy zaoszczędzonej! a para szkieł wychodzi po 26zł, a nawet w vision express, gdzie było chyba najtaniej kosztuje 42zł.

czemu firmy internetowe mają w swoim asortymencie jedynie biustonosze o miseczce C albo B? niesprawiedliwe. ale na szczęście jest jeszcze mój ukochany triumph.

z wakacyjnych planów wyszło.